Дързост и красота - 24 ....сгрешил, но не решил...

  • 18 638
  • 444
  •   1
Отговори
# 15
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
velislava_f стига да не обсъждаме Брук или Тейлър  Wink Grinning Hug

Ехх Лана,  newsm10 smile3501 как да не те обича човек Grinning

За унизителния момент бих се обзаложила за първото връщане от харемите, когато Ричко нежно и би шутче.. Mr. Green Това че и сега я избра под зоркия поглед на майка му също не е по-малко унизително.. Thinking

# 16
  • Мнения: 4 496
Аз не помня подробности около раждането на Томас/освен, че Торн май го изроди  newsm78 / и после как се върна Тейлър при Рич с подвита опашка, че той всъщност е негов син...Аз залагам на това.

# 17
  • Мнения: 400
Мис Арк,очаквах анкетата да е
"липсва ли лесбийка" Може да остане за другата тема Party

(но тази също е много добра)

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 21:37 от Brooke_fan

# 18
  • София
  • Мнения: 9 979
Не са тези неща, които казвате - имам предвид нещо, което се описва отново като rebound...не мога да намеря дума на български, помощ!
И вие ми липсвахте! Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 4 496
Рикошет... Thinking Ответен удар... Thinking

Фенът на Брук, предполагам, че резултатът ще е същия като от предната анкета. Не мисля, че има смисъл. И без това ни идват в повече изцепките на сценаристите... Joy

# 20
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
Кога пак е избрал Тейлър, защото е бил отритнат от Брук ли? Да не е когато Ричко заряза Тейлър ден преди сватбата и отиде да спасява Брук от Грант?

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 22:05 от Izida

# 21
  • Мнения: 1 343
Дали пък не е казал по време на секс Ооо Лоуган  Joy Joy Joy
Или като видя , че е скицирал тоалет за Брук ?
Лана айде не ни дръж в напрежение Simple Smile

# 22
  • Мнения: 7
Ей, че сте плодовити, почти като Брук от различни мъже.  Laughing

Направо не смогвам да ви изчета и да наваксам. Все по-интересно ми става при вас и май се превръщам в редовна посетителка.

Исках да попитам дали някъде не качват сериите /вярно е че са доста/ и човек да може да ги гледа /сваля/, както е с повечето сериали, които дават по разните телевизии? Извинявам се ако сте обсъждали тази тема, а аз съм я пропуснала.

Предварително благодаря !

Последна редакция: вт, 31 мар 2009, 23:07 от mimosa987

# 23
  • София
  • Мнения: 9 979
Izida най се доближава, имах предвид предложението, което направи на Тейлър на подиума след модно ревю, облечена с рокля, преназначена за Брук, с пръстен предназначен за Брук, самото предложение като идея, също измислено за Брук...според мен, за да се съгласиш на такова нещо трябва да си много отчаян или заблуден (а Т знаеше за намерението на Ридж да предложи на Брук), но и това със зарязването на предсватбеното тържество, за да спре Брук също е кофти  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 6 529
Липсвах ли ви?

Защо Ридж избра Тейлър, когато Карълайн умря, гледам е въпросът. Поради ред причини. Тогава Брук искаше развод от Ерик, за да бъдат заедно с Ридж, Ерик не я пускаше, малкият Ерик имаше проблеми с бъдещия развод (тогава сигурно 2 годишен!, дано Ар Джей да няма същите) и световнонеизвестният психиатър д-р Тейлър Хейс ги посъветва да останат няколко месеца заедно, заради малкия. През това време усилено ухажваше Ридж. После Ерик претърпя инцидент, спасявайки малкия Ерик, и ослепя. Когато зрението му се върна продължи да се прави на сляп, за да остане Брук при него. Ридж не искаше да наранява баща си, и точно когато Брук реши все пак да се съберат и отиде при него, го завали с подставена любовница (тогавашната жена на Рон Мос, susy). Брук избяга разплакана, а Ридж си събра багажеца, тъжно изгори снимка на Брук и замина след Тейлър, която пък беше заминала, за да го забрави, понеже разбра, че обича Брук. Ридж я намери и ́и предложи брак. Сцената е колкото романтична, толкова и според мен унизителна за Т. Когато го попита защо иска да се оженят, трябваше тя да му казва, това което иска да чуе. Не знам как при положение, че заминаваш, защото мъжът, в който си влюбен обича друга, точно след 3 дни вече му вярваш, че обича единствено теб. Rebound - така е на английски, на бг няма дума, но означава "реакция след разочарование", такова за мен беше поведението на Ридж в случая.
Има още един подобен случай в "любовната история" на Ридж и Тейлър - още по-унизителен за нея! Ето ви загадка, кой е той?

А не беше ли тогава момента, когато Брук щеше да се омъжва за психиатъра и Рич отиде да я "спасява", тоест като се почувства застрашен, че не е единствения?  newsm78

# 25
  • Мнения: 4 496
Izida най се доближава, имах предвид предложението, което направи на Тейлър на подиума след модно ревю, облечена с рокля, преназначена за Брук, с пръстен предназначен за Брук, самото предложение като идея, също измислено за Брук...според мен, за да се съгласиш на такова нещо трябва да си много отчаян или заблуден (а Т знаеше за намерението на Ридж да предложи на Брук), но и това със зарязването на предсватбеното тържество, за да спре Брук също е кофти  Twisted Evil

Той Мамин Льольо тогава защо не предложи на Брук всъщност? Че не помня. Thinking

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 172
Липсвах ли ви?

Защо Ридж избра Тейлър, когато Карълайн умря, гледам е въпросът...
...

Уау, колко неща ми припомни...  smile3501

# 27
  • София
  • Мнения: 9 979

Той Мамин Льольо тогава защо не предложи на Брук всъщност? Че не помня. Thinking
Щото го бяха подковали (можете да се досетите кои), че Брук има нещо с Грант и го пратиха на вилата, там Брук се сбогува с Грант (който и помогна много в някакъв момент, но малко ми се губи точно какво) и го целуна. Ридж видя, врътна се, вместо да влезе и да ги нахока...и предложи на Тейлър. Не знам дали има клип някъде, ще потърся утре...
Най-готиното е че божата кравичка, обясняваше на Р как тя никога не би го предала като Б, без да се сеща за "благородния жест" към Джеймс...абсолютната лицемерка!

# 28
  • Мнения: 4 496
Явно това е от периода, в който не гледах сериала /една година и нещо/...Никакъв спомен не се появи в главата ми. Laughing

Мерси! Hug

# 29
  • България
  • Мнения: 757
Щото го бяха подковали (можете да се досетите кои), че Брук има нещо с Грант и го пратиха на вилата, там Брук се сбогува с Грант (който и помогна много в някакъв момент, но малко ми се губи точно какво) и го целуна. Ридж видя, врътна се, вместо да влезе и да ги нахока...и предложи на Тейлър. Не знам дали има клип някъде, ще потърся утре...
Най-готиното е че божата кравичка, обясняваше на Р как тя никога не би го предала като Б, без да се сеща за "благородния жест" към Джеймс...абсолютната лицемерка!
Колко пъти трябва да я нахока човека-целувки за сбогом,неспирни обиколки около всичките му роднини,породени от безсилието й да си го спечели!Ще се врътне и още как пък и тъкмо му е паднало като манна небесна ситуацията с Конър,та си взе правилното решение човека,сиреч Тейлър!Тук обаче ще съм честна и ще призная,че Т трябваше още тогава да си признае за Джеймс!Факт,факт,факт!!!Не мога обаче да си спомня какво породи ситуацията м/у тях!Измръзваха ли и трябваше да се сгреят или нещо такова...Ама трябваше да си каже още тогава!Признавам си...без бой!!!

Общи условия

Активация на акаунт