С тази силна бебешка градушка скоро всяка АПРИЛка бебче ще гушка!!!

  • 15 104
  • 294
  •   1
Отговори
# 75
  • Там където има любов
  • Мнения: 247
Да е живо и здраво момченцето на MMariana. Да расте щастливо и здраво дете

# 76
  • Мнения: 1
zinaida  честито дипломиране! Пожелавам ти скоро да се гушкате с малката принцеса!
На всички мами, които са се видели с техните слънчица - честито. Стискам палци на всички планувани за утре Hug
Аз днес приключих с гладенето и подреждането на дрехите и съм готова. Утре съм на преглед и с тези болки и контракции може и да ме оставят.
Честито на MMariana!!!
asja надявам се много скоро нещата при вас да се подредят и да бъдат по-добре отколкото досега!

# 77
  • София
  • Мнения: 243
Asja много неприятно,но по-добре вие да сте добре пък другото ще се нареди. Hug
Зинаида много добре изглеждаш и дано малката си дойде скоро у дома.
Бен 78 стискам палци за утре  bouquet
ММариана честита ви радост!  bouquet
Аз бях на доктор днеска.Тоновете перфектни без контракции съм и това след 1 чашка кола.Явно дава резултат.Растеме упорито.Апарата ме изрита,че трябвало да родя някъде още 25.03. Mr. Green
Само още веднъж ще се виждам с докито преди операцията на 08.04 и после ако няма проблеми с багажчето на 15.04 в 9:00 пред кабинета и така.
Ужас и паника! Embarassed Rolling Eyes Crazy
както и да е.
Леко раждане и да видим кой ще е с първото априлче Joy

# 78
  • Мнения: 182
princessa raia и аз го усещам това трептене постоянно и мен много ме влудява,първия път нямах такова нещо!
Аз също исках да питам дали ще разбера ако ми изтекат водите под душа,понеже не са ми изстичали води и се чудих  newsm78 ама на и мен ме беше срам да не ми се смее някои,че уж съм раждала  Whistling
asja много кофти се е получило с мъжа ти,но пък да сте живи и здрави,работата се намира  Hug!

# 79
  • Мнения: 6 365

Аз също исках да питам дали ще разбера ако ми изтекат водите под душа,понеже не са ми изстичали води и се чудих  newsm78 ама на и мен ме беше срам да не ми се смее някои,че уж съм раждала  

Интересен въпрос. Ето един още по-идиотски, като от нераждала. Ако се случи така, че усетя болки, обаче съм много гладна- може ли да изпия някакъв сок примерно или да изям нещо малко и да се направя на ударена? Като знам тия дни как изгладнявам, си представям ако вляза да раждам гладна. Не че ще ми се яде, но все пак няма да е гот, ако ми "свършат батериите".

Някой има ли опит?

ETA: Ето и най-зловещият бебешки продукт на планетата: http://family-bg.com/prX_3211.htm

В случай, че искате бяла гипсова бебешка ръчичка да стърчи от стената:) но и за семейство Адамс трябва да има мили бебешки спомени.

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 17:38 от Mamacita Bandida

# 80
  • Мнения: 182
Mamacita Bandida първия път не бях яла от вечерта до следобяд докато не родих!Сутринта не ми се мислеше за храна,то не ми се и ядеше.По принцип по-добре да не се яде,ама ако си много гладна хапни нещо леко.

# 81
  • Мнения: 541
честито бебче на MMariana!!!да е жив и здрав малкия юнак!!!

Mamacita Bandida на лекцията за естествено раждане казаха,че не трябва да се яде 6 часа преди раждането,а 2 часа преди не трябва да се пие вода.но понеже няма как да се предвиди кога точно ще е раждането,все пак при всяка жена се напредва с различно темпо мисля че като се огладнее може да се хапва по малко,но наистина по малко,колкото да не стърже стомаха,защото надали ще е готино по време на раждане да се повръща,както се е случвало при някои Wink

аз много се изнервих тези дни с тез мойте фалшиви контракции!!!тъкмо тръгна да засичам и решавам че има нещо и те спират Close ааааа,ама какво е това Crossing Arms или ще раждам или не,тъкмо се засиля да се глася и се отказвам ooooh!

# 82
  • Мнения: 5
ЧЕСТИТО ДИПЛОМИРАНЕ НА ЗИНАИДА! Перфектно изглеждаш /де да бях и аз така/  bouquet smile3501 smile3501

Успех на Бен 78 утре newsm10

Мамачита, ама те нали ще ти направят прочистване - не знам дали от яденето тогава ще има ефект, ама то не пречи да пробваш Wink
И аз първия път не съм яла, но като излязох от родилна зала, веднага нападнах плодовете, които ми бяха донесли - те май не са за препоръчване, ама на мен това ми се ядеше Blush

честит син на ММариана  bouquet

# 83
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 328
Здарвейте момичета Hug
Днес голямо  обикаляне си спретнах ей сега се прибрах,че нали  доста ходене трябва ,ама май от цялата работа само краката ме заболяха Whistling иначе уж днес трябваше да е големия ден ,но уви и днес няма да е  Thinkingнезнам  как сте вие ама аз вече направо не издържам  иде ми да smile3511  и който не ме видя той не ме попита какво става  ,защо още съм с корема Tired

Честито дипломиране на Зинайда .
Честит син на ММариана
Май  трябва да взема телефона и на още една вестителка ,че знам ли Аничка може и да ме изпревари Laughing

# 84
  • Мнения: 568
Честит син на мама MMariana!Да им е жив и здрав, и много щастлив!

princessa raia   ,desi054224 трябва де е голямото съвпадение ,че да е точно под душа или в ОО ,жени които са го изпитали казват ,че се усещало.А ако не го усетиш ще почнат контракциите.
 
Mamacita Bandida като усетиш ,че се започва няма да ти е до ядене,а тогава не се назорвай,после ще ти донесат да ядеш.Иначе сега не се ограничавай и си яж спокойно,от вечрята или обяда ще минат най-малко 3 часа преди да родиш.

ljusi прочистването което ти правят ще прочисти вчерашния обяд или вечеря зависи кога се случи.

galia1231977 споко и аз с Вики бях така.Сега уж лекарите казаха ,че ще е по-рано ,но аз се подготвях и за обратното.И мен всеки срещнат ме пита и ако не вдигна телефона почват да звънят на мъжа ми,но съм се заредила с търпение -какво друго ми остава.Най-много още 10-на дни ще трае ,няма да останеш бременна,знам че е изнервящо накрая ,но не се подавай.

Стискам палци за Бен 78 и всички ,които решат да раждат утре Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

# 85
  • Мнения: 494
Честита радост на Ммариана  bouquet
Връщам се сега от  разходка. Подейства ми страхотно. Само дето май и при мен почнаха едни леки болежки ниско долу и не можах дълго време да ходя,за разлика от вчера.

Принцеса Рая, това ритмично движение и аз го имам и някой път е толкова силно,че чак неприятно. Четох,че това означава,че бебето хълца,което от своя страна било много добре,защото означавало,че дихателните пътища са му свободни и било знак,че се развива много добре. Не знам обаче,доколко това е вярно!
А по въпроса за водите и аз се зачудих newsm78

Мамасита Бандита
,що  да са страшни тези гипсови отливки,мен пък адски ме кефят  Peace Тук се продават комплекти за вкъщи "Направи си сам" и ЖЗ ще направя на нашата  пикла за спомен.
Дори има и студия,където ако искаш,може да ти направят отливка на шкембето и ако не ме мързеше,сигурно щях да отида Mr. Green
Нали знаеш,въпрос на вкус,казало кучето и си олизало гъза Joy


# 86
  • Мнения: 86
princessa raia, desi054224 - и аз да се изкажа, като уж раждала, но държа да предупредя че предният път ми спукаха мехура в болницата  Mr. Green Crazy Но доколкото знам, след като изтекат водите те продължават после да се процеждат, особенно като се легне ...  Thinking Нека да кажат по-опитните  Whistling
Иначе и аз съм от провръщащите по време на раждане - хем бях яла за последно сутрнта и то леко, а родих в 19,45 ...  Sick Случи се малко преди пълното разкритие, доки каза - бебето идва, затова  Rolling Eyes
Честит син на MMariana   smile3525

# 87
  • Мнения: 10
относно изтичането на водите  в WC-то се усещало като да пишкаш и да не можеш да спреш ( всепак водите са около 1-1,5 л). Обаче ако стане под душа newsm78 - ами сигурно усещането е същото.
Ето тук пише за симптомите че раждането започва, както и за водите - какъв цвят е добре да бъдат, количество и т.н :
 http://kangaroo.roditeli.info/archive/arh2/opa/

# 88
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
аничка - аз бях така втория път преди да родя около 20 дни всяка вечер почваха едни контракцийки и вместо да се засилят те вземат че спрат и накрая на рождения ден на дядо ми се натъпках като попско чедо на задушница и си викам айде и тоя път фалшива тревога и тя ме откара право в болницата след 2 часа родих ама голям зор беше Sick Mr. Green
зинайда  ти ме смая кой може да каже че си току що родила а толкова си сладка  Heart Eyes скоро да си гушкаш малката принцеска  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover

аз да ви кажа днес се опитах да се пошегувам с мойто мъжленце и останах доста разочарована  #Crazy Звъня му и казвам изтекоха ми водите ела си бързо  Rolling Eyes а нашия ми вика .....: може ама друг път "  #Cussing out После щерка ми звъни на майка ми и казва мама и жоро тръгнаха за болницата току що .........а тя и казва ...." да бе днес е първи април ....."  #2gunfire Представете си верно тръгна да раждам май сама ще се закарам до болницата и само децата ще дойдат с мен  #Crazy Какви хора  Rolling Eyes

# 89
  • Мнения: 1
Мили мами ....
Имам един въпрос, знам, че и цяла тема има и има за четене, но нещо нямам много време... Та исках да попитам някой знае ли след като ми е свършил 45 дневния болничен, а бебетка не се е родила още кога и кой трябва да ми издаде друг болничен до раждането?
Благодаря предварително!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт