® E-bay - тема 26

  • 43 201
  • 803
  •   1
Отговори
# 390
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Мерси, стана с  REFRESH    bouquet  Честито, Мимита, страхотна е  Hug

Аз да задам малко тъп въпрос - след спечелването на търг и плащането на цената, не се очаква нищо повече от мен, нали  Blush Платих на 1.04. и си чакам  Whistling По принцип продавачът изпраща ли тракинг номер или трябва да го изискам  newsm78

Благодаря ти, мила!  Hug
Транкинг номер имат само signed for (ако не се лъжа). Иначе, нищо друго не се изисква от теб, освен да чакаш.  Laughing

Аз пак с тоя телефонен номер на купувача ooooh! Първо купувача се забави 2 седмицислед изтичането на търга
.Пуснах оплакване и той плати.Сега не ми пише телефонния си номер #Cussing out Дайте съвет как да процедирам PraynigНеискат куриерите да ми вземат пратката без телефонен номер на купувача Confused Сега пратката стои в офиса на куриера платена и чакат да им се обадя с телефонен номер ooooh!

Ми пиши му на тоз купувач, че не можеш да му пратиш стоката, преди да си даде тел. номер.

# 391
  • София
  • Мнения: 1 231
Имам 2 неполучени лака за нокти от американския Ибей. Писах миналата седмица на продавача по въпроса, но писмото ми остана без отговор......сега реших пак да го направя, но лаковете са изчезнали и от "спечелени" и при "чакащите за фийдбек". Като се опитам да влезна през мейлите от Ибей към тях ми излиза това:

"This Listing Is Unavailable"   
This listing (330311751627) has been removed or is no longer available. Please make sure you entered the right item number.


Какво да направя сега....диспут ли да отварям, че да ми върнат поне парите  newsm78

Мда, пускай диспут!

Пуснах го диспута вече (като за начинаещ добре се справих), но сега видях че продавача вече не е регистриран в Ибей и се замислих дали пък да не взема направо да ескалирам или да поизчакам малко все пак.....съвет?

# 392
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Пак със зор съм  Embarassed  Embarassed купих  2 неща от 1 продавач, каза ми да изчакам фактура за комбиниран шипинг и от тогава ни вест ни кост от него. На 23.03. Писах му писма- цъ нищо. Какво трябва да направя, искам си нещата пък  Mr. Green  Mr. Green
Praynig  Praynig   Praynig хелп на невежия моля

# 393
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Имам 2 неполучени лака за нокти от американския Ибей. Писах миналата седмица на продавача по въпроса, но писмото ми остана без отговор......сега реших пак да го направя, но лаковете са изчезнали и от "спечелени" и при "чакащите за фийдбек". Като се опитам да влезна през мейлите от Ибей към тях ми излиза това:

"This Listing Is Unavailable"   
This listing (330311751627) has been removed or is no longer available. Please make sure you entered the right item number.


Какво да направя сега....диспут ли да отварям, че да ми върнат поне парите  newsm78

Мда, пускай диспут!

Пуснах го диспута вече (като за начинаещ добре се справих), но сега видях че продавача вече не е регистриран в Ибей и се замислих дали пък да не взема направо да ескалирам или да поизчакам малко все пак.....съвет?

Аз днес май само съвети раздавам на поразия  Mr. Green
Според мен, изчакай ден-два и тогава, ако нямаш отговор, ескалирай.

Пак със зор съм  Embarassed  Embarassed купих  2 неща от 1 продавач, каза ми да изчакам фактура за комбиниран шипинг и от тогава ни вест ни кост от него. На 23.03. Писах му писма- цъ нищо. Какво трябва да направя, искам си нещата пък  Mr. Green  Mr. Green
Praynig  Praynig   Praynig хелп на невежия моля

Хм, не знам какво да те посъветвам. Освен, пак да му пишеш, но с по-настоятелен тон и да му кажеш, че много дълго си го чакала и ще се оплачеш на И-бей.
А той има ли някакъв срок обявен, през който трябва да се плати?

# 394
  • София
  • Мнения: 1 078
Похвал Grinning
 
това е за мъжа ми за рожден ден, който наближава, че е хем фен на марката, хем на отбора.

и едно маккларънче за малкия дзвер и мамка му  Laughing

# 395
  • Мнения: 200
Похвал Grinning
 
това е за мъжа ми за рожден ден, който наближава, че е хем фен на марката, хем на отбора.

и едно маккларънче за малкия дзвер и мамка му   Laughing

Мамка му? Laughing newsm78

# 396
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Ами няма обявено, драснах му едно не особено и най-вероятно не много правилно  Mr. Green писмо и да видим.

# 397
  • София
  • Мнения: 1 078
Ами... аз съм неговата мамка  Mr. Green А щом ще бутам количката, значи и за мен Laughing

# 398
  • София
  • Мнения: 212
Здравейте ,аз пак цъфнах и вързах. Платих едно телефонче в един сайт и сега сайта го няма от няколко дни ! Какво да правя,преди това получих от там телефон с дефект ядосах се оправих си го сама -мина ми и пак поръчах !!!!! #Crazy
Пуснах диспут ,да го ескалирам ли ?!

# 399
  • Мнения: 305
parleva-eскалираи не чакаи, Peace
Дайте продавач на спортни мъжки обувки или маратонки-пролет пукна(ние не!)

# 400
  • Мнения: 5 790
Дайте продавач на спортни мъжки обувки или маратонки-пролет пукна(ние не!)

Barolas24  Laughing

# 401
  • Сливен
  • Мнения: 457
И аз тук с едно въпросче.Купих  едни части за въртолетче(хобито на мъжа ми ) от едно китайче,днес ги получих,но съответно мъжа ми го няма  и следващите няколко седмици няма да го има,а няма кой да ги пробва дали работят.та сега да му пиша положителна оценка,но ако не тръгнат въобще,няма да мога да му дусна диспут или нещо такова нали,защото и без това срока ще е свършил.а и ще има оценка.за първи път купувам такова нещо и не знам  newsm78.

# 402
  • София
  • Мнения: 508
Здравейте, ще ви помоля за помощ  Praynig
спечелих един търг от англииския им сайт за количка Бритакс Верве и продавачката нещо ми се мръщи  Sad получавам следните съобщения
u do know that this item is collection only? only i noticed u live in bulgaria
this item is collection only. if you want it posting then you will have to arrange it yourself
не разбирам какво значи collection only  newsm78 пратих адрес на приятели в Лондон на кайто тя дя изпрати количката, в обявата и пише че шипинга за Англия е безплатен  Confused
помагайте моля  Laughing

# 403
  • Мнения: 1 650
безплатен е защото е да идеш да си я вземеш
collection only  - получаване на място, не по поща/куриер

# 404
  • София
  • Мнения: 6 334
Здравейте, ще ви помоля за помощ  Praynig
спечелих един търг от англииския им сайт за количка Бритакс Верве и продавачката нещо ми се мръщи  Sad получавам следните съобщения
u do know that this item is collection only? only i noticed u live in bulgaria
this item is collection only. if you want it posting then you will have to arrange it yourself
не разбирам какво значи collection only  newsm78 пратих адрес на приятели в Лондон на кайто тя дя изпрати количката, в обявата и пише че шипинга за Англия е безплатен  Confused
помагайте моля  Laughing
Трябва да отиде човек да го вземе на място от адреса. Затова шипингът ти е безплатен. Ако искаш да се изпрати трябва да го организираш сама (така ти пише).

Общи условия

Активация на акаунт