® E-bay - тема 26

  • 43 198
  • 803
  •   1
Отговори
# 420
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
И ДДС има, каето се плаща и върху цената на доставката

# 421
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

Разбира се.

А от митницата ли се получават нещата? Че аз съм си поръчала без да се сетя че може да има мито.

# 422
  • у нас
  • Мнения: 660
Lorexa , продавачът да не е един и същ т.е. да има два акаунта в ибей. newsm78

Ами не,като погледна детайлите на двете транзакции в Пейпъл,имейлите на продавачите са различни  newsm78
Тя продължава да не ми отговаря нито да приема плащането,докато другата с малката сума си го е приела автоматично.

Ееееееее много ме е яд,защото са едни жестоки боти на Дизел и очаквах да пристигнат със следващия курс на Емпреса,но ако тази продължава да се размотава така,ще ги дочакам по Коледа  hahaha

# 423
  • Мнения: 4 202
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

Разбира се.

А от митницата ли се получават нещата? Че аз съм си поръчала без да се сетя че може да има мито.

Ами зависи от много неща- на каква стойност ти е поръчката, дали е от частно лице или фирма / магазин, колко горе долу тежи.
Дай повече инфо.

# 424
  • Мнения: 494
Разбрах го най -накрая тоя 4 цифрен код  Simple Smile.Ще се ходи до банката, ама като се прибера. Добре, че продавачката излезе много готина и разбрана и ще ме изчака., Гадното е че 2 седмици ще съм с вързани ръце и няма да мога да пазарувам ,само ще ви завиждам Crossing Arms.

# 425
  • Мнения: 234
Разбрах го най -накрая тоя 4 цифрен код  Simple Smile.Ще се ходи до банката, ама като се прибера. Добре, че продавачката излезе много готина и разбрана и ще ме изчака., Гадното е че 2 седмици ще съм с вързани ръце и няма да мога да пазарувам ,само ще ви завиждам Crossing Arms.
Без кода можеш да пазаруваш до 100евро мисля или долара беше, да кажат по запознатите. Аз например без него си плащам без проблем малки суми.

# 426
  • Мнения: 17
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

Разбира се.

А от митницата ли се получават нещата? Че аз съм си поръчала без да се сетя че може да има мито.

Ами зависи от много неща- на каква стойност ти е поръчката, дали е от частно лице или фирма / магазин, колко горе долу тежи.
Дай повече инфо.
ми то е тежи около максимум 600-700 грама , цената му е 20 лева магазин е

# 427
  • Перник
  • Мнения: 396
Sylvilicious, не съм много наясно, но може би това ще ти помогне http://pazaruvane-online.com/forum/viewtopic.php?f=12&t=23

# 428
  • Мнения: 494
Разбрах го най -накрая тоя 4 цифрен код  Simple Smile.Ще се ходи до банката, ама като се прибера. Добре, че продавачката излезе много готина и разбрана и ще ме изчака., Гадното е че 2 седмици ще съм с вързани ръце и няма да мога да пазарувам ,само ще ви завиждам Crossing Arms.
Без кода можеш да пазаруваш до 100евро мисля или долара беше, да кажат по запознатите. Аз например без него си плащам без проблем малки суми.

Знам ,знам и аз така си пазарувах до скоро Simple Smile, ама вече надвиших сумата от 100 евро и сега ми го искат!

# 429
  • Мнения: 594
ми то е тежи около максимум 600-700 грама , цената му е 20 лева магазин е

Ако не е някой много обемист кашон най-вероятно ще отиде направо на пощата и нищо няма да плащаш. При нас големите кашони минават през митническото гише (но пък за тази сума не би трябвало да плащаш мито и ДДС)

# 430
  • Мнения: 4 202
Има ли мито за България от Хонг Конг ?

Разбира се.

А от митницата ли се получават нещата? Че аз съм си поръчала без да се сетя че може да има мито.

Ами зависи от много неща- на каква стойност ти е поръчката, дали е от частно лице или фирма / магазин, колко горе долу тежи.
Дай повече инфо.
ми то е тежи около максимум 600-700 грама , цената му е 20 лева магазин е

Споко тогава, няма нищо да платиш и най-вероятно ще го получиш в пощата  Peace

# 431
  • София
  • Мнения: 6 334
Не знам за Хон Конг, но от Китай за пакет 300гр. и нещо не съм плащала мито или нещо друго, взех си пакета от пощата. Мисля, че има значение и на каква стойност е.

# 432
  • Мнения: 1 650
2 кг 150 евро ако изпращач е фирма, 40 евро ако изпращач е физическо лице, дали е gift или не няма никакво значение

# 433
  • Мнения: 5
Крайния срок за отваряне на диспут кога беше-от датата когато купиш нещо или от датата,която го платиш?
Т.е. купих .... нещо на 24-ти (вторник) но в ПейПал си го платих на 27-ми (петък) .
Дните за крайния срок за отваряне на диспут от 24-ти или от 27-ми се броят?

Мерси  Peace

viki_kw , от датата, която го платиш. Peace

Това сигурно ли е-някой може ли да потвърди?
Мерси предварително   bouquet

# 434
  • Мнения: 1 140

Това сигурно ли е-някой може ли да потвърди?
Мерси предварително   bouquet
Joy  Joy  Joy
Потвърждавам с цитат от хелпа на Ибей:
You can open a case in the PayPal Resolution Center up to 45 days after your PayPal payment

Общи условия

Активация на акаунт