® E-bay - тема 26

  • 43 176
  • 803
  •   1
Отговори
# 75
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Еха кога успяхте  да изпишете 5 страници,не мога да ви изчета.Един ден да ме няма и вие я изписахте.

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Аз пак с въпроси- имам отворен клайм, продавача е дал тракинг номер, който обаче на практика не е тракинг номер, а както вече ми казахте номер на пратка, чрез който обаче тя не може да бъде проследена. Сега какво се очаква от мен? Пейпал ми пише това-
Shipping Company:Royal Mail

Tracking Number:3-3927600

Please review this information and determine whether you would like us to continue processing your claim. You may cancel this claim by clicking "Cancel Claim" below. If we do not hear from you, we will resume our investigation in 2 days.
както и това
    * Address a problem transaction with your seller
    * Report unauthorized account activity

# 77
  • Мнения: 5 790
Казват ти, че ако не предприемеш никакви действия, след два дни те ще започнат собствено разследване по случая.

# 78
  • Мнения: 5 323
Подскажете ми, моля, как се казваше гръцки продавач на маркови маратонки?

# 79
  • Мнения: 6
Подскажете ми, моля, как се казваше гръцки продавач на маркови маратонки?

Barolas24

# 80
  • Мнения: 5 323
Благодаря  Hug

# 81
  • Мнения: 4 202
Взех си нещата от Емпреса и бързам да се поФаля с някои от тях:








# 82
  • Мнения: 497
Цели 5 страници...
Само да довърша от миналата тема: парите на продавача от продажбата се задържат до поставянето на фийдбек ...........
Aлекс, благодаря за , както винаги пълната и изчерпателна информация.   bouquet Hug Инфото е много полезно, защото на няколко пъти съм се отказвала от наддаване, поради факта, че породавача е с малък или нулев фийдбек.

И всеки с проблема си  Confused Ако искам пълен рефънд, задължена ли съм да върна стоката?  Чудя се дали да не приема рефънд без пощенские, че ако трябва да връщам до Англия пак ще ми излезе  "златно".
red shoe , страхотни са.

# 83
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
...И всеки с проблема си  Confused Ако искам пълен рефънд, задължена ли съм да върна стоката?  Чудя се дали да не приема рефънд без пощенские, че ако трябва да връщам до Англия пак ще ми излезе  "златно".
red shoe , страхотни са.

Сега ще ти кажа как протекоха нещата при мен накратко.
Получих представен за нов тренч на Адидас. Но, той не беше нов, а с петна!
Писах веднага на продавачката, казах й, че искам връщане на цялата сума. Тя ми писа да й го върна, ще ми възстанови сумата. Тогава й писах, че ще си искам и пощенските за връщане на нещото. Тя се съгласи.
Пуснах диспут, пратих нещото обратно, сега чакам развитие.
Написах й съобщение, че си искам и парите, които съм платила като пощенски, за да й го изпратя. Това не съм го писала в диспута. Трябва ли?
Та така, за първи път ми се налага да връщам нещо...

# 84
  • София
  • Мнения: 1 078
И аз да се поФаля с моите неща. Направих албумче, където съм снимала нещата от двата курса. Те не са всичките, които съм получавала, защото някои просто забравих, когато снимах, та някой друг път.
Най съм доволна от адидаските на щерката, пумите гумение на малкия, моето яке, кокайскте неща... абе доволна съм си  Mr. Green
Ето албума.

Между другото, при продавача, от който съм взела маратонките на адидас, има още едни същите. Не са на търг, на Бай ит нау, тоест не са на такава далавера, на каквато аз ги взех, но пак са си по-евтини от 107 лв., колкото струват в мола.

ето ги

http://cgi.ebay.co.uk/ADIDAS-STAN-SMITH-2-K-GIRLS-WOMENS-KIDS-TR … 4634.c0.m14.l1262

# 85
  • София
  • Мнения: 1 231
Честито на печелившите!
Много хубави придобивки сте показали  Simple Smile

# 86
  • Мнения: 5 790
Хайде и аз да се поФаля с едно получено нещичко днес:  Mr. Green



Маратонките са Адидас, №30, за 10 паунда с доставката до Емпреса.

# 87
  • Мнения: 1 889
Свещи4ке, коженото яке е Number 1 ! Peace Вси4ки неща са готини, но якето е върхът!

# 88
  • Мнения: 131
Леле, големи красоти сте си купили. Останаха ми очите!!!! Страхотни са всичките.
Честито и със здраве да ги носите!

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Честито, момичета! Супер са всичките ви покупки!

Общи условия

Активация на акаунт