Д-р Иво Тодоров от клиника братя Тодорови

  • 36 657
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 603
За мен това е най - готиният лекар, колкото професионалист, толкова и като човек. Корумпиран в никакъв случай не бих го нарекла, че и комерсиален също. Цените на прегледите и на услигите са съобразени с качеството си, условията на клиниката както и отношението. Мога да кажа само положителни неща за него.

# 16
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
Здравейте мамита,
аз ходя при него още от преди да забременея.
Сега съм в 25тата седмица и сме направили 3-те основни и най-важни, както ги нарича той, прегледа.
В лабораторията му си направих и всички изследвания. Разбрали сме се евентуално в 32 г.с. да ида да видим бебето как се е наместило.
Много е добър, заслужава си чакането.

# 17
  • Мнения: 343
Аз също съм много доволна. Благодарение на него и екипа му имаме прекрасно момченце на 10 месеца. Държанието му е специфично, но мен ме забавлява. Относно цените мисля, че са абсолютно приемливи за качеството.

# 18
  • Мнения: 603
Аз също съм много доволна. Благодарение на него и екипа му имаме прекрасно момченце на 10 месеца. Държанието му е специфично, но мен ме забавлява. Относно цените мисля, че са абсолютно приемливи за качеството.
Peace Hug

# 19
  • Мнения: 19
v momenta sum bremenna v 24 sedmica,i ot samoto na4alo sum pri Ivo Todorov,do sega sum bila samo pri nego.mn sum dovolna i mislq toi da me izrajda

# 20
  • Мнения: 63
супер специалист определено си разбира от работата .наи добрия гинеколог всяка година мин 2 съм на преглед при него  бургас-софия.а и раждах с него
ДОВЕРЕТЕ МУ СЕ  НАИ ДОБРИЯТ

# 21
  • Мнения: 5
Някой ходил ли е при него? споделете впечатления Simple Smile
Аз лично,имам подозрения,че с тези 70лв за преглед,цели да си отсее пациентите,за да останат тези с парите и тези които не мрънкат.Което не му прави чест.
Имам поглед над темата и моето мнение,че си претупва набързо пациентките,само и само ако могат да минат повече за деня и от там идват и грешките му спрямо тях.А колкото за реда при записване е пълен ад,такъв ред незнам дали има някъде,а причината е същата,като по-горе.
Пожелавам на всички да си намерят добър доктор с нормални за България цени.

# 22
  • Cambridge, UK
  • Мнения: 429
грешни са ти подозренията мила
цените са му такива, защото има да изплаща техника
иначе за реда те подкрепям напълно Wink

# 23
  • Мнения: 5
грешни са ти подозренията мила
цените са му такива, защото има да изплаща техника
иначе за реда те подкрепям напълно Wink

По моите виждания,миличка,би трябвало много отдавна да си е изплатил техниката с която работи.
Но това е въпрос на личен избор,на никого не налагам мнение само споделих, и исказах пожелание

# 24
  • Мнения: 0
Заради него загубих бебето ни, което се роди в 8мия месец

Рискува живота му, за да родя в Тина Киркова, където той е наясно, че няма необходимото оборудване и специалисти (Медицинския одит го доказа)

След като бебето почина, този ценик ми каза, че трябвало да ме прати в Майчин дом, но като пратил някакви хора там, те после, не го почерпили и кутия бонбони

За мен този човек е ненормален и супер алчен!!

Много ми е трудно да пиша! Просто се спасете веднага от него!



# 25
  • Мнения: 1
Да и ние сме много доволни от него в кавички , постави диагноза на жената , която изобщо не е вярна ( диагнозата е проверена след това и няма нищо такова което този доктор е написал като диагноза ) , не ходете при него този е лъжец , дано му изсъхнат ръцете с които ни взе парите и се опита да насрочи операция от която може да има трайни увреждания след това  #2gunfire , а го барна , а го оставих на място

# 26
  • Мнения: 122
Преди  доста години  ходих при този "супер доктор" и при него родих дъщеря си- едва не умряхме и двете, не желаех да ми се споменава името му, както и евентуална втора бременност. Няма да коментирам грешката, която допусна, а думите, с които си я призна пред мъжа ми:" Ами... случва се, може ли при толкова пациентки да обърнеш внимание на всяка?"
Идваше ми да го  #2gunfire и да кажа, ами... следродилна депресия, случва се...
И чак след 8 години се престраших и родих второто си дете, естествено не при него.
От горчивия си опит с Тодоров разбрах, че са важни не само компетентността и професионализма, но и отговорността към пациента. Защото колкото и добър професионалист да си,  ако си безхаберен към пациентите си и ги възприемаш само като пълнеж за касичката си, не си добър лекар и не трябва да ти се доверяват два живота.

# 27
  • София
  • Мнения: 79
Ако бяме нормална държава, на този доктор отдавна трябваше да са му отнети лекарските права. Клиниката му е направена, за да изкарва пари, а не и да помага на хора. Ходила съм при него преди окло 8 години. При мен беше поставил диагноза поликистоза, която впоследствие при прегледи при други специалисти кистите се оказаха фуликули... В допълнение, в неговата лаборатория винаги излизаха завишени хормони пролактин и тестостерон. Година и половина ми лекуваше пролактина със скъпите за целта лекарства, което впоследствие отново се оказа, че е било ненужно. Оттогава в която и лаборатория да съм изследвала хормоните, винаги са били в норма.

Няма да преразказвам истории на познати и приятелки, преминали през неговите "вещи" ръце. Нета е пълен с такива. Просто исках да разкажа моя опит.

# 28
  • Мнения: 9
Ако бяме нормална държава, на този доктор отдавна трябваше да са му отнети лекарските права. Клиниката му е направена, за да изкарва пари, а не и да помага на хора. Ходила съм при него преди окло 8 години. При мен беше поставил диагноза поликистоза, която впоследствие при прегледи при други специалисти кистите се оказаха фуликули... В допълнение, в неговата лаборатория винаги излизаха завишени хормони пролактин и тестостерон. Година и половина ми лекуваше пролактина със скъпите за целта лекарства, което впоследствие отново се оказа, че е било ненужно. Оттогава в която и лаборатория да съм изследвала хормоните, винаги са били в норма.

Няма да преразказвам истории на познати и приятелки, преминали през неговите "вещи" ръце. Нета е пълен с такива. Просто исках да разкажа моя опит.

Регистрирах се специално във форума, за да мога да изкажа и своето мнение.
И съм напълно съгласна с мнението на nezi.

Ходих един единствен път при него, толкова прехвален беше от 2 познати, негови пациентки.

Чувството му за хумор не е изобщо чувство за хумор. Направо си е грубиянин.
"Виждам - не си шавлива" или "ей тука като ***** жена ми я боли, и тебе те боли, нали?" не са шегички. Или поне не са такива, които искаш да чуеш докато си на стола за преглед...

Освен това констатира, че имам полипи в матката и всеки месец трябва да ходя при него, за да "направим нещо по въпроса, защото с такива полипи забременяване е ужасно трудно, да не кажа невъзможно". х100 лв всеки път.

Отидох при лекаря, който, слава Богу, идва в клиниката в квартала, в който живея (д-р Виктор Ангелов, препоръчвам!). Изненада - няма никакви полипи, разбира се.

За забременяването - стана от ВЕДНЪЖ, не 2 пъти, ВЕДНЪЖ.

Само си мислим, че като си плащаме, получаваме... и аз не знам какво, отношение, човешко. За съжаление обаче, съвсем не е така.

Бъдете здрави, мами!

# 29
  • Мнения: 2 123
Този нещастник има ли пациенти? Какви ли са тези жени, които му се доверяват и даже го препоръчват? Да се чуди човек.

Общи условия

Активация на акаунт