90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №45

  • 20 885
  • 443
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 289
Благодаря Жанет за новата темичка дано да се запишем с много минуси .
Имам едно въпросче може ли във въглехидратния ден да си хапна мюсли с плодово сокче много ми се яде .
В събота ми се пада плодов ден а ще ходим на помен на дядо ще мога ли само  салатка от марулки да си хапна .

# 16
  • Мнения: 493
Птица къде отиваш???

# 17
  • Мнения: 99
Жабче още нищо не съм решила за диетите...вероятно ще правя по 3-4 дни зеленцето и между тях като в тази диета по дни или разделно Peace
Сън шайн утре ще ти кажа какво може да направим.....просто съм сама все още с двамата и нямам време за писане в момента ooooh!. Утре ще ти пиша на ЛС Peace Hug

Мдааааа....къде бре Птиче newsm78

# 18
  • Мнения: 37
птица, да не си решила да се отдадеш на някой прегрешение? Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 618
Или към вс-то, но не става работа Mr. Green Joy Joy

# 20
# 21
  • Мнения: 13 770
 Joy Joy Joy

Не, беее, натискам се за тук, ама нещо диетката ме отхвърля Mr. Green Несериозна съм била Rolling Eyes Недостойна за нея Crazy

Но как решително се устремявам, а Wink Това е важното!

Последна редакция: ср, 01 апр 2009, 21:59 от птица

# 22
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
аиде сега глупости несериозна Laughing

# 23
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Кво е тва затишие , да не сте си набутали главите у хладилника.  Joy Joy Joy

# 24
  • Мнения: 164
Тамън си я изкарах мойта от там  Embarassed
Ей, голям ден, голямо ядене, а се водя на диета  Crazy
Утре ще хапна една пица постничка  на обяд, а вечерта може и салатка само, ма да не казвам голяма дума, че все се обърква нещо  Confused
Днес съм и доволна обаче, че уредихме бумащината около млякото на дребната със здравната каса и кутиите за месеца ги купихме вече  Party
Айде, лека и да се наспите подобаващо  Crazy

# 25
  • Мнения: 166
Привет и от мен в новата тема.

Гледам, че на всички с плодов ден днес е било трудно, включително и на мен. Сутринат тъкмо си мислех, как вече не ми се дояжда така и как спокойно ще изкарам деня. Но по обед ходихме на плуване с малката и сле дтова хапнах един банан, а не както обикновенно плодова салата и следобеда имах чувството, че ще атакувам хладилника. УСпях с един лешници да се затъкна и на вечеря си направих огромна плодова салата, която не можах да изям  Rolling Eyes
Добре, че паднаха капенците за днес за ядене. Но като стана така си мислех, ако прегреша да е нещо разделно, а не да се набухам от всичко.
Дано утре поне кантарчето е милостиво с мен.

И аз със 00 не съм много редовна при положение, че ям много плодове и салати и пия вода. И сутрин обикновенно киви закусвам.

Щах да забравя
Надежда да ви жива и здрава и скоро в мечтаната от теб форма   bouquet

да е честит и мъжа на Амелия   bouquet и много да я слуша и глези.

И аз изместих обяда към 13 часа. А вечерята гледам да е около 20 часа (все едно преди 19), но ако се забавя не се втилясвам толкова

# 26
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Браво , Вив.   bouquet
Папото на дребното поне е сигурно , ти му мисли само. Laughing
С колко и кво прегреши бре скицоооо? Confused
Аз само с още една лентичка натурален Чоколад.  Embarassed
Но калкулатора казва , че съм под нормата даже.  Laughing

# 27
  • Мнения: 622
Ей, ама вярно нещо ни става на всички напоследък... Яко съгрешаваме в последните дни... Дали е от смяната на времето и сезоните? Бяхме на разходка в Южния парк и аз мушнах един сладолед ама си го хапнах с голям кеф пък!  Mr. Green Утре съм на варива и ще хапвам картофки на фурна със салатка и евентуално ще хрупам корнфлейкс.

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 295

Жане   
Хайде и аз към прегрешилите днес с остатъци от вчерашната торта, ама поне се свърши Mr. Green  А утре в тестяният ден ще се самонакажа и няма пък да ям сладко Naughty
Жабче, ти с тая калорийна елка само се успокояваш май  Laughing
Галя в плодов може салатка  Peace  а за мюсли с плодов сок  Thinking...я незнам.

# 29
  • Мнения: 484
Сигурно вече не ме помните  Wink,но съм тук и ви изчитам все по късни доби.Така,че спете спокойно,аз всяка вечер съм нощна смяна.Ние тия дни правихме изследвания на малкия за градината и ако всичко е наред от понеделник тръгва.Та и аз малко да си почина,че с него сме като скачени съдове,все заедно.

пожелавам ви много минусчета и много  Hug Hug на всички ви!!

Общи условия

Активация на акаунт