Град Левски!

  • 27 590
  • 359
  •   1
Отговори
# 15
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Хрис и в моя архив няма нищо. Реших че там може даоткрия нещо но уви.
Намерих нещо http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40620.0

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 13:41 от Снежка

# 16
# 17
  • Мнения: 6 442
Отваря ми се началната страница  newsm78
Ще потърся в Часът на мама.

Снежи,Дюканка си станала гледам. Hug

# 18
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ей изловихте ме значи  Laughing. Аз не че съм се крила де. Ясения, изчисти си кутията, запълнена е и не мога да ти пиша лично. иначе за дюкан чета тук във форума и книгата си взех, защото не може без нея.
Хрис ето тук е темата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=40620.0

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 13:42 от Снежка

# 19
  • Мнения: 150
Ха здравейте и от мен в новата темичка. Момичета понапече да вземем да се видим ли?
Силвърмун, информацията е на 100% вярна.
Хрис защо не видях силвермун при мамите от Левски?  newsm78, пак си се отнесла някъде.
Grinning ами почнах работа и не ми остава време за нищо-особено за срещи.Само кръгчета въртим с малкия-до баба му и обратно.

# 20
  • Мнения: 150
Споко , аз по принцип все се цепя от колективи , Снежке, някак не ми е в кръвта Laughing
Майтапче.Пролетно.Май ме е напекло в повече днес

# 21
# 22
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Отдавна не съм влизала във форума, така 4е "цоп" в новата тема  Grinning

# 23
  • Мнения: 0
хей къде се загубихте вси4ки никакви ви няма newsm78

# 24
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Тука сме бе. Как така къде сме? Ама се постопли времето,а и се захванах да правя ремонт и нямам време за компа.

# 25
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И на мен не ми остава много време, а и днес при нас ще е лято - 23°С.
Пожелавам на вси4ки ви един топъл и приятен ден   bouquet

# 26
  • Мнения: 6 442
И при нас е лято  Grinning
Чак сега погледнах какво пише в старата тема.За да не съм празнословна ще цитирам мнението
Цитат
[До майката на Алекс. Недопустимо и неморално да се набеждава сестра за нещо , за което нямате доказателства. Помислих те ли как се чувства тя. Проблемите ви няма да се решат в сайтовете, а се срещнете с Директорката на яслата. Не може да се сравнява ДЯ"Еделвайс" с яслената група на Локомотив. Нито по материалната база, нито по разнообразното меню, нито с педагога, който работи индивидуално с всяко дете, нито с мед. и друг персонал. Недопостимо е и твоята леля да коментира как се потупват децата в градината по дупетата. Идвете ми деца бяха при ния. Сега аз да я нападам ли , или да искъм с-ка за отношението и към моите и другите деца. Помислете малко преди да пишете неща ,  които ще станат достояние на много хора.
Отговор
Първо,както е казала Снежка,никой не съм нападала.Дори не съм твърдяла,че ги бият.Казах какво ми споделя детето (после се оказа,че за всички така говори,но това е друга тема  Wink
Проблемите ги споделих първо на лелките в яслата,но не намерих адекватен отговор на тях,затова реших да го потърся на друго място.
Материалната база никой не я сравнява.За мен е недостатъчно добра из всички детски заведения не само в Левски,но в повечето такива в България.
За леля ми  Mr. Green -не е съскала,просто ми сподели.А какво прави с Вашите или други деца-можете да се обърнете към нея,така както аз се обърнах към Вас.
И ако не се спомняте,да напомня в какво се състоеше разговорът.Споделих с лелките,че Алекс казва,че го бият по дупето.Отговора беше -"Деца са,така си приказват"  newsm78
Ясно ми е,че след всички тези неща,отношението към детето ми в групата ще е друго.Остава ми да се надявам да не е така.
Надявам се и да прочетете този отговор.
Незнам коя сте Вие,защото името не ми говори нищо.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:40 от Грозното*Пате

# 27
  • Мнения: 6 442
Явно ни е криворазбрана цивилизацията  ooooh! Изопачават се думите ми и се стига до някакви абсурдни изводи  ooooh!
Който чете и не пише знае за какво става дума.Да припомня каква е ситуацията и ще се опитам да се защитя с цитати,а не с празнословие.
Един гост сподели това
Цитат
грозното пате ти да не би да се надяваш някой от яслата да си признае,че се държи лошо с детето ти?
моето дете като проговори,каза че лелите го биели в тази същата ясла.като се върнеше от ясла,ревеше с часове.добре,че това е далеч зад гърба ни,като тръгна в детска градина се родих.
И това
Цитат
да,за град левски става въпрос.за яслата ,която е до бившата пералня.група няма смисъл да ти казвам,защото детето ми е на 8 години,но неговите госпожи работят още в същата ясла.вярвай повече на детето си,отколкото на възрастни,които лъжат умело!и ако детето ти не се чувства комфортно в тази ясла ,имаш поне право на избор.аз на времето нямах,защото яслата в "локомотив" не беше открита.не казвам,че всички лели не си вършат работата и че няма такива които си обичат професията,но има и такива,които посягат.

А аз казах това
Цитат
За яслите-много ми е мътно положението.Имам леля,която е в ДГ и каза,че лелките редовно поступвали децата  Shocked Било нещо нормално.
Питам Алекс,той ми казва,че Димитрова го бие по дупето-това е най-възрастната лелка в яслата.Детенцето на приятелка,казва че му дърпат ушите.
Незнам какво да правя вече.
И после сама се опровергах с това
Цитат
Май само разбуних духовете,а то всичко било съвсем различно  Blush
От вчера стана ясно,че Алекс има глисти,шарка.Отделно сме с кашлица и сополи.  ooooh! ooooh! ooooh!
Трагедия направо!
Моля заинтересованите да прочетат текста в удебелено червено и да престанат да твърдят,че съм казала,че лелките бият детето ми  ooooh!

Искам да се извиня публично на г-жа Димитрова и нека тя сама види,че не съм твърдяла подобно нещо.Името и е намесено в писаниците ми като цитат от детето ми.Извинявам се и от името на всички клюкари,които търсят "жълтото" във всяко нещо и ровят насам-натам,за да злепоставят хората като изопачават думите им.
И пак за тези,които ги интересува,след като се усъмних,че мога да се съмнявам в думите на Алекс го попитах дали мама го бие,дали тати го бие,отговорите бяха положителни и същите,както за леля Димитрова.



И да почерпим.Днес ставаме на 2. Grinning




Снежи,остана ми малко ММ,но е малко,може би около половин кг.Свиркай,ако искаш.Имам и още малко оцветена.

# 28
  • Мнения: 33
Честит Рожден Ден на Алекс! Нека расте здраво, щастливо и безгрижно дете!  ura

# 29
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
4естит рожден ден на Алекс!
Да расте здраво, щастливо и послушно дете!


 newsm59 Tada  ura  bigdance2 nbirthday  bigdance2 newsm59

Общи условия

Активация на акаунт