Ягодка и Саса - м. Април

  • 26 619
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 540
момичета срещали ли сте в някой от сайтовете мляко/лосион или олио за солариум Thinking

# 31
  • Мнения: 2
Какво ще кажете за тази пудра
Заслужава ли си?

# 32
  • София
  • Мнения: 164
Какво ще кажете за тази пудра
Заслужава ли си?

Имам го точно в този цвят-много си го харесвам, но основно приложение му намерих лятото, върху тен е много хубаво
Не дава толкова цвят, колкото блясък. За в момента ми е твърде лъскаво-слагам някой път на бузите , върху руж, но съвсем малко, с пръсти..., за да не стана като звездичка.
Дано съм ти помогнала Grinning

# 33
  • Мнения: 42
записвам се да следя и аз Hug

# 34
  • Мнения: 2
Какво ще кажете за тази пудра
Заслужава ли си?

Имам го точно в този цвят-много си го харесвам, но основно приложение му намерих лятото, върху тен е много хубаво
Не дава толкова цвят, колкото блясък. За в момента ми е твърде лъскаво-слагам някой път на бузите , върху руж, но съвсем малко, с пръсти..., за да не стана като звездичка.
Дано съм ти помогнала Grinning
А в България цената и каква е?

# 35
  • Мнения: 739
използвам слънцезащитен крем за лице SVR с фактор 50 целогодишно. Тениран, светъл цвят. Намира се в аптеките, цената му е около 23 лв. В случая е осовата ми за ФДТ Simple Smile. Отгоре нанасям ФДТ - последно взех от предишната промоция Ланком и съм много доволна. Не лъщи, нанася се много лесно и равномерно, точно защото е течен и е доста покривен. Кожата ми е комбинирана. Сега поръчах новия, чакам го утре евентуално и дано не лъщи  Rolling Eyes. Цветът лин наистина е тъмен за светлите кожи. Но не много. На мен лично много ми харесва. Недостатък е, че трябва да го нанасям и по шията и деколтето, за да няма разлика. Скоро обаче почвам солариума и това ще се реши. За лятото може би ще ми трябва и по-тъмен цвят.

# 36
# 37
  • Мнения: 6 624
Здравейте.Искам да попитам Супердефенс-а на Клиник за суха/комбинирана кожа все още от стария ли е?Пуснаха ли в Ягодка новия Супердефенс?
Преди новите бяха в отделна секция ,но сега я няма.
Ако има интерес към марките Кларанс, Герлен, Сислей, мога да резюмирам техните серии, когато имам време. Peace
Естествено ,че има интерес  Grinning

# 38
  • Габрово
  • Мнения: 240
Здравейте момичета! Отдавна не бях поръчвала от Ягодка Rolling Eyes За колко време горе-долу пристигат нещата?

# 39
  • Мнения: 289
Здравейте момичета! Отдавна не бях поръчвала от Ягодка Rolling Eyes За колко време горе-долу пристигат нещата?

Напоследък при мен са доста бързи, идват най-много за седмица.

# 40
  • Мнения: 1 111
Jaklins, ти в Дъглас ли работиш?

# 41
  • Paris
  • Мнения: 1 727
CLARINS

Hydra Quench-хидратираща серия съобразена с типа кожа и климатичните условия.
Основни съставки: екстракт от кората на Katafray, хиалуронова киселина, витамин Е,
Е3Р комплекс-защита от всички видове замърсявания.
Multi Active-превантивна грижа. Действие-биорегулиращо, хидро и терморегулиращо, тенсиорегулиращо, фоторегулиращо. Основни съставки: маслиново дърво, сладък бадем,
захарна тръстика, женшен, масло от карите, комплекс "Защита на младостта"-защитава
от вредностите на средата.
Extra-Firming-серия за около 40 г. Основни съставки: хмел, пшенични протеини,
защитен комплекс на Кларанс, stimulen-стимулира клетъчното обновяване.
Super Restorative-възстановяваща грижа за след 50 годишна възраст.Основни съставки:
изофлавони, които стимулират енергията на клетките, растителни микроперли-изпълват
линиите, като попиват влагата от кожата, масло от карите, екстракт от Kaki
calyx-подобрява качеството на колагеновите влакна, селен от доматен
екстракт-антиоксидант, важен за клетъчното обновяване.
Лечебни аромати-Eau Dynamisante-комбинира аромата и полезните свойства на
растенията. Тонизира, ревитализира, омекотява, с етерични масла от лимон, пачули,
мащерка, розмарин, планинско подъбиче.
Eau Ressourcante-етерични масла с лековити свойства-кедър, бензоан, босилек,
перуника.Ароматизират, омекотяват и придават чувство на спокойствие.
Грижа за тялото-серия продукти, които са решение за всеки проблем: целулит, упорити
закръглености, отпускане на кожата.
Слънцезащитна грижа-многостранна клетъчна защита, интелигентен тен. Продуктите
комбинират многоклетъчната защита със защитата от слънцето и грижите за красотата
на кожата.Продуктите съдържат ексклузивни комплекси, които предпазват кожата от
преждевременно стареене и други структурни клетъчни изменения.
Продукти за мъжката кожа-съдържат силно енергизиращи растителни екстракти, които
успокояват, подхранват кожата и й придават здрав вид-бизонска трева, китайски
джинджифил и тученица.
Арома-фито продукти-ароматични и разхубавяващи свойства на растителните
екстракти.100% натурални масла. Масло "Сантал"-за суха или много суха кожа. Масло
"Синя орхидея"-за дехидратирана кожа. Масло "Лотос"-за комбинирана или мазна кожа.

Guerlain

Orchidee imperiale-глобална грижа. Работа върху всички белези на стареене-изравнява тена, хидратация и комфорт, стяга, защитава кожата.7 години изследвания, подбрани 4 сорта орхидеи, от които създаден молекулярен екстракт от имперска орхидея. Работи на клетъчно ниво.
Happylogy-превантивна грижа. Съдържа проеднорфинов комплекс.
Success future-35-55 г. Естракт от амбър-стимурира свръхпроизводство на колаген и еластин. Намалява бръчките, стяга.
Substantific-за зряла кожа-след 55 г.  Естракт от божур-дава плътност, реструктурира.
Super Aqua-хидратираща серия за всяка възраст и всеки тип. Естракт от пустинна роза-хидратиращо и анти-ейдж действие.
Почистващи продукти-с екстракт от бял и син лотос-релаксира, хидратира, почиства.
Secret продукти-не всеки ден, само при нужда. Незабавен ефект-лифтинг, стяга, защита, просветлява тена, разкрасява.

Последна редакция: пт, 03 апр 2009, 21:35 от jaklins

# 42
  • Мнения: 776
Момичета Hug, препоръчайте ми серум и крем за мазна и комбинирана кожа за летния сезон - с антиейдж ефект, за дневна грижа. Пък може и за нощен да дадете предложения Flutter Благодаря ви  bouquet

# 43
  • Габрово
  • Мнения: 240
Stanimira1980, благодаря! Дано и при мен са така бързи! Party
Присъединявам се към питането на kiora и очаквам компетентните ви мнения  bouquet

# 44
  • Мнения: 3
Хайде и аз да се запиша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт