120 ДЕ цветущи изрази и фрази на мулти-култи обществото

  • 13 012
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 3 521
Много е пораснала маймунката. И косата и е станала страшно дълга Peace.

# 241
  • Мнения: 1 190
Мате и моята Вили като ти види аватара и казва  "Е-е-е дупе"  hahaha и прави като топката Joy  /така казва на имотикона/.
Сърфи, едва ли, явно тая криза, а и конкуренцията е доста жестока. Както при нас има верига аптеки, които явно искат да са монополисти и пущат слухове за други апртеки, че продавали фалшиви лекарства ooooh!

# 242
  • Мнения: 230
....

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 20:56 от Приятелка

# 243
  • Немция
  • Мнения: 6 933
Пепе, и на мен ми е направило впечатление, че момчешката мода е с доста по-мрачни цветове. Цялото това ясно полово разделение в детските дрехи не ми се нрави, ама това е положението на пазара. Рядко може да се намери нещо неутрално и за двата пола- всичко е с цел да се купува повече- особено, ако имаш и момче, и момиче у дома.

Сега се оказа, че вафлите не били чааак толкова отровни- тоест малко меланин за имунитет.  Mr. Green Аз си изядох вафлената доставка от Бг, няма как да върна събитията назад.

Мистик, много е сладка малка Мойзана. Има нещо толкова невинно и миловидно в твоето детенце, че ми иде да го гушна чак. Wink

# 244
  • Мнения: 1 049
Еее значи ужаааасно сьм заспала днес........... да взема да изпера всичките панталони и якета на Кати от яслата и да не ми мине през ум да погледна какви глупости е натьпкала по джобовете!  prostor И преди малко като изсьхнаха отивам да ги гладя и кво да видяя.. единия джоб пьлен догоре с пяськ, другия с малки камьчета, третия - с дьрвесина ииииииии.... newsm75 тя направо пьлнила, пьлнила ама с цели шепи де що види  smile3555   hahaha

# 245
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз използвах следобеда за да се поглезя. Почти изпратих бившия (заминава утре сутринта на почивка в Полша с "приятелката си", при това подобаващо и няколко пъти, а след това си направих педикюр и крачетата ми са мекички като бебешко дупе и се чувстват съвършено в момента. Освен това си доепилирах краката което ме наведе на следната мисъл, аз, като не мога да издържа краката си да епилирам, как ще раждам деца един ден? Много е гадно. Никаква търпимост на болка. За сметка на това съм абонирана за всякакво удряне тук и там, човек може да се запита как съм още жива след всичко, което съм преживяла и всички места, на които съм се удряла. Simple Smile Мога да се убия в стая с тапицирани стени, повярвайте.

Абе, беше хубав ден. Simple Smile

# 246
  • Мнения: 2 907
Оле хора, току що се прибирам и не мога да не ви споделя още 4 снимки Simple Smile Отидохме на пикник в същия този парк надвечер. Това е паркът до нас, ама нали градът е затворен, затова. И беше супер! Две сватби минаха покрай нас, снимаха се етц, забележете на една от снимките се вижда една от булките Simple Smile

Бибит, мерси, мерси - казват, че ангелчето приличало на мен. Ама аз си мисля, че прилича на татко си.

# 247
  • Мнения: 1 178
Котаранке, какви холандски пари? Те нали имат Евро и те  Crazy
Да бе така съм го написала ooooh! било пълно с пари и карти с адреси на холандски, по тях се е ориентирал zа собственика, един нов асистент холандец.

Бибит, мерси, мерси - казват, че ангелчето приличало на мен. Ама аз си мисля, че прилича на татко си.
хе сигурно и от двама ви е вzела  Hug
След вчерашния слънчев ден и ние днес се готвехме zа пикник в парка, но не би. Бе студено и даже преваля. В таzи страна времето е най_нестабилното нещо, яzък zащото zапона да ми харесва тук:?

# 248
  • UK
  • Мнения: 3 959
Негово съквартирантство замина на почивка с оназ тъпоумница гаджето си. Купи си презервативи, поне няма да ми лепне нещо много нейно и много гнусно като се върне. За две седмици ме освободи от присъствието си, а в моята глава звучи песента на Кейти Пери "Let me be the first to wish you the worst...". Simple Smile

# 249
  • Мнения: 4 138
няма ме с ингилизкия, обаче мгм, не си го тургай на сърце. сега мразиш гаджетата на бившите си, или пък бившите гаджета на настоящите си. ще дойде ден, когато ще стигнеш до извода, че мъжете са тъпоумници, а жените са си ок. и ще почнеш да се сприятеляваш с гаджетата им, защото са свестни момичета.
аз например съм така. имам прекрасни отношения с голямата любов на мъжта ми. много свестна жена, по-млада от мен с около 10 години. намерихме много общи теми, разбираме се от половин дума..........
няма вече мъж на този свят, заради когото бих се скарала с някоя жена.

котаранке, що така бе. хубавиня си е в немция. е, времето малко...........ако примерно човек си има на село къщичка с каминка сигурно по лесно може да се свикне и с времето.

бъди оптимист, я си представи, че трябваше да живееш в англия.......

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 09:26 от matakosmata

# 250
  • UK
  • Мнения: 3 959
Против бившите гаджета на настоящите нямам нищо против, и на бившия също, щото настоящи няма, а бившия е един. Против тази имам, защото 1. Поне да беше по хубава от мен, 2. Тръгна с нея два месеца след като скъсахме, а преди да скъсаме уж много ме обичал, 3. Ходи с нея за да ме дразни, никакви чувства няма към нея, само я използва току да ми напъха под носа че си има гадже а аз не, 4. и най вече - преди няколко години му се случи нещо ужасно и той поне две години беше в тежка депресия, абе, на дъното. Не работеше, не учеше, седеше си вкъщи, обърнах се наопаки за да го изкарам от тая депресия, две години съм стъпвала по терлици около него да не кажа нещо грешно, и в момента в който най после излезе от депресията си, започна работа, стабилизира се финансово, психически, всякак, таз го взима. Дали не и е лесно. А, също и факта, че все едно аз съм жена му, майка му, прислужницата му, а оназ - за излизане, за секс. Не че не прави секс с мен и не излизаме, но не е същото, все пак. Писна ми да му чистя, готвя и тн, а той все да е недоволен. И аз го търпя с всичките му непоносимости, а оназ взима само приятната част от него. Съгласете се, че не е честно. И на всичкото отгоре аз все съм виновна за всичко. И че сме скъсали аз съм виновна. Ъргх.

# 251
  • Варна
  • Мнения: 153
Мюнхенската банда,на линия ли сме довечера?
Точния адрес е Leopoldstr.13

А,аз отивам на баня Mr. Green
Топлата ни вода щяла да дойде,може би утре Confused
Опитахме с канчета и топлене на вода,ама нещо ми
се губи тренинга Laughing
Обадихме се вчера нашите приятели и им заявихме,че те докато правят
кафето и палачинките ние ще им ползваме банята Mr. Green

# 252
  • Мнения: 3 880
Добро утро,
тази нощ се наспах Party легнах си като бял човек в 10 вечерта, в леглото и спах до преди малко. За сравнение- онази вечер съм задрямала на дивана и после до 5 сутринта четах книга, гледах телевизия, въртях се... подивях направо.... повече никаква дрямка на диванче Crossing Arms

Мисти, много готини снимки Simple Smile.

Мърморано, ти май наистина само мърмориш, а не предприемаш никакви действия Thinking пък после се сърдиш, че те използват... Нали знаеш, че ако сам не се уважаваш няма как и околните да те уважават. Що му даваш да си топи чушката? (този лаф го научих в съседната тема Mr. Green) Още повече, че знаеш, че се сексва и с друга Shocked Аз може да съм малко старомодна, но не съм съгласна на такова общо ползване. Имай малко уважение поне към оная си работа Wink. На младежът знаеш ли колко му е хубаво така, да не е прост да спре, а и не е глупав този, който яде баницата. Така че предприеми нещо и не си трови младините излишно, а ако ти харесва така- продължавай, но го прави с кеф, а не мрънкай Wink

Ние ще отиваме на кино след малко, да съзерцаваме онази девойка Лилифеето ooooh!

# 253
  • UK
  • Мнения: 3 959
Самия Стефан търпя, защото половината наем ми е единствения доход. Правя секс с него, защото ми харесва, какво ми пука дали прави и с оная, нали ползва предпазни средства и се къпе. Знам колко долнопробно звучи.

А израза "топи чушката" е буквално най омразния ЕВЪР, може би заедно с "не ти е приятел този, който ти бърше сълзите, а този който не те кара да плачеш" и подобна безмислена бълвоч.

# 254

Общи условия

Активация на акаунт