забелване на пишка

  • 4 007
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 46 557
... какво казват лекарите в моя случай?

Отговорът ми беше към жена с бебе, което няма здравословни проблеми, естествено, че при тези, при които има е необходима намеса.

# 16
  • Мнения: 801
Оправя се с възрастта, рядко се налага ОП. Педиатърката ни каза, че ако урината излиза на струйка няма причина за притеснение. Едва към 3 година може да се вземе решение, желателно е да се изчака 6 година.
Не съм дърпала и с времето се отвори сама.
Проблем е, когато урината излиза само на капки, тогава се налага ОП.

# 17
  • Мнения: 1 938
Боже, това варварство скоро няма да спре! ooooh!
И никой не иска да чете - ни педиатри, ни пациенти... Tired

# 18
  • Банкя
  • Мнения: 1 291
Кое е варварство. Nellina Ти си жена и откъде знаеш кое е добре за мъжете..
Според статията ще чяакаме през пубертета да запечне да мастурбира и сам д аси я оправи.2

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Ей луда работа. Сто теми се написаха, ама не  Peace Дърпайте хора, там е истината  Whistling Какво ли разбират докторите?

# 20
  • Мнения: 1 938
Отговарям ти, tarliobouquet
Когато синът ми беше бебе, ЛЛ ни съветваше да му забелим пениса. Опитвах аз, опитвах, и нищо не стана.
Когато синът ми стана на 1г и 4 мес, ЛЛ ни изпрати при уролог. Урологът го забели насилствено. Да не ти говоря 10 дни какъв рев беше.... Детето ми се стискаше умишлено и не искаше да пишка, защото това му причиняваше адска болка. Cry Е, оттогава пък не ми даде да го докосна там...През цялото това време свекърва ми ми казваше, че тя двама сина е отгледала, пък нищо не им е правила на пишките, ама кой да я послуша - нали и аз сляпо вярвах на лекарите...
Та насилствено забелената кожичка си зарастна отново. Когато синът ми стана на 6 или 7 години (не си спомням точно), си я забели сам, след като баща му му показа.
Жестоко съжалявам, че причиних излишни страдания на детето си и подкрепям с две ръце написаното от доц. Бранков!!!
Споделих мнението си. Изборът е ваш. Децата също са си ваши...

# 21
  • Мнения: 46 557
...
Според статията ще чяакаме през пубертета да запечне да мастурбира и сам д аси я оправи.2

Ама разбира се, какво ли разбира един хирург в Пирогов, ти си по-голям специалист, имаш опит и всичко!
Вече писах - този човек оправя грешките на педиатри и родители, грешки, които са болезнени и причиняват неприятности на децата ви! Не го е написал с цел да навреди, а да ви покаже кое е правилния начин. Пък вие, ако искате го слушайте, ако не, теглете, късайте ... това са си вашите деца.

# 22
  • Мнения: 94
На мъжа ми леля му има двама сина. Та тя ми каза веднъж: " като станаха на по 7 години, им показах как да си я забелват и ги оставих. Дали я забелиха, незнам, ама ето, деца имат, та явно са се справили". Моят син е на 5 години и половина и още не му е напълно забелена. Не се притеснявам, засега няма проблеми с пишкането. Ако е така и занапред, не мисля да пипам. Като бебе питахме тогавашния му лекар дали да забелваме и той каза, че "инструмента" скоро нямало да му трябва за друго, освена за пишкане, и да я оставим Wink. Мъжът ми също казва, че е забелил неговия "инструмент" чак в пубертета. Ако ще трябва да става насилствено, то по-добре да изчакаме да порасне, тогава няма да се стресира толкова.

# 23
  • Пазарджик
  • Мнения: 372
насилственото забелване е абсурд,прави се единствено ако детенцето има някаква инфекция или неможе да пишка.да-при нас я забели уролог насилствено,защото малкия имаше проблем с уринирането.майки не подлагайте децата си на този кошмар-природата си знае работата.

# 24
  • Мнения: 941
Кой да прочете ТУК 

И аз имам син и се постарах да съм подготвена още преди появата му...

# 25
  • Мнения: 1 836
Не знам що за мания е това със забелването,казвам ви че съм се консултирала с много добър лекар и той ми обясни,че това е напълно погрешно и излишно тормозене на детето-както физически,така и психически.Нито майка ми,нито свекърва ми са го правили на синовете си и са си съвсем нормални 40годишни мъже.Не разбиам защо искате да причинявате болка и дискомфорт на децата си и то следкато вече има толкова много информация по този въпрос ooooh!

# 26
На моят син му я забелвах всяка вечер още от първия месец  така ми каза педиатърката.  Но  явно от страх да не му направя нещо не успях.  След това последва посещение при хирург.  Затова ако вие страх направо го заведете при хирург. Понеже колкото е по голямо детето толкова по болезнено ще бъде.

# 27
  • Мнения: 1 984
Понеже колкото е по голямо детето толкова по болезнено ще бъде.
няма....

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 732
Понеже колкото е по голямо детето толкова по болезнено ще бъде.
няма....
Не. Те болковите усещания като се роди детето ги няма. Това, че е бебе и не може да каже, че го боли....
Защо мислите, че е необходимо нещо повече от обикновено почистване? Всичко ще си дойде на мястото с времето. 

Общи условия

Активация на акаунт