В Пазарджик април настъпи- коя ли мама пак във бременност ще стъпи

  • 14 271
  • 304
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 3 497
Браво, Гери!   Дано спечелят!!!!!!!!
(неминуемо ще се научи да губи, но баща й щом я поощрява.... Вярата ви в нея е най-силното й оръжие!!!!!!)

# 256
  • Варна
  • Мнения: 858
имам проблем с нета в къщи и по точно с рутера или и аз незнам с какво....много ми е кофти и няма познат който би могъл да ми помогне....ако някой може да ми  помогне към кого да се обърна ще съм много благодарна. Мъжа ми си замина и аз вече съм при майка, дойдох си тук с рутера и лаптопа, но нещо не стана номера, извиках техним от телекабел седя цял ден мизерника и нищо не направи, накрая си тръгна с думите - незнам къде е проблема купете си рутер от нас или зъзстановете настройките на този. Е аз не мога да си купувам нови рутери за всеки нов доставчик, не съм имала проблеми никога и във Варна и в София и тук съм си била с този рутер без проблем, но сега не става, а аз нищо не разбирам признавам си, а моя си замина и сега не мога да се оправя и нямам нет. Възстанових настройките на рутера и пак не става нищо... незнам къде е проблема и незнам кой да извикам за да ми го направи или да ми каже има ли проблем и какъв е. Моля ви ако някой може да ми помогне, без комп съм като с вързани ръце  Cry

# 257
  • Мнения: 3 497
Пиши ми един джисием Mr. Green на лични и утре ще звънна дистанционно да го оправим (поне се надявам Цеци да се справи , де)

# 258
  • Мнения: 2 577
Деси, майхай се от Телекабел Hug

# 259
  • Варна
  • Мнения: 858
Ох , Янче, ако си бях у нас вчера щях да вдигна луд скандал и да прекратя договора, неможе да си плащаш за дадена услуга и да неможеш да я ползваш, и да дойде техник ,който срича на английски по тел защото неразбира от комп и след 6 часа да си тръгне без да е направил нищо. Аз дето неразбирам нищо от компове знаех повече от него егати, смятай щом ме пита лаптопа ми има ли wirelss  ooooh!  е как да няма нали е преносим комп, и му казвам че досега съм била къде ли не, на какви ли не доставчици и всичко е било ок, без проблем и той ми вика ми не е в нас проблема  ooooh!  Но не съм си вкъщи и немога аз да решавам кой да е доставчика....

# 260
  • Мнения: 941
Деска не е задължително лаптоп да има wireless мрежа...може да има само мрежова карта за кабел  Peace
А у вас при същият доставчик ли си била на Телекабел и у майка ти е имало нет преди да отидеш или..? а тя със мрежова карта и модем ли  е била или е имало switch или Hub , или рутер? или не е имала нет въобще?
пиши ми ако искаш на скайпа  Hug а ако Цецо на Нинка ти хелпне още по-добре  Peace

# 261
това ни е новият ОБЩ потребител за пускане на теми - така ще можем по-лесно да следим и редактираме даните в  първият постинг в темата...
Ако съм пропуснала някой и незнае паролата, да ме пита на лични.. Hug


п.с. гергана съм  Laughing

# 262
  • Мнения: 163
Ехо къде сте всички ? Simple Smile

# 263
  • Мнения: 1 163
Аз съм тук Simple Smile,имам въпрос.Знаете ли да ли е нужен задграничен паспорт на дете в 3 клас за да отиде в Гърция,казаха ми ,че можело само с ученическата карта?

# 264
  • Мнения: 3 497
допълнителни услуги невлизащи в цената на туристическото пътуване.
3.4. Всеки ПОТРЕБИТЕЛ пътуващ с деца под 18 години, чиито родители
или единият от тях не ги придружава е длъжен да притежава нотариално
заверена декларация от отсъстващия/те/ родител/и/ за разрешение детето
да пътува в чужбина

Това намерих, друго не знам..... Мисля, че с търсачка ще намериш отговор.
Но мъж ми смята, че не е нужно. Само снимка, прикрепена към твоя паспорт. Embarassed
Ама не ми вярвай много, де Laughing

# 265
# 266
  • Мнения: 2 336
Виви, а ако някой друг придружава детето трябва нотариално заверено пълномощно от двамата родители че са съгласни лицето да ги придружава.
Ми то в 3 клас какъв друг документ за самоличност имат, но най добре за това е да попиташ в полицията там ще ти дадат точна информация.

# 267
  • Мнения: 1 163
Ще питам май,че лятото мислимда отскочим с децата.

# 268
  • Между два свята...
  • Мнения: 58
Сред нас има много творци  bouquet. Попаднах на едно нещо, което търся от години- Обръщение на Димитър Казаков /Нерон/ към младите художници. Това е един творец, който е живял в нашия град, но е изселен през 1972
мисля, че ще ви бъде интересно...
http://www.slovo.bg/old/litforum/204/kazakov.htm

# 269
  • Мнения: 305
Според мен за излизане в чужбина си трябва международен паспорт и нотариално заверена декларация независимо от възрастта на детето!

Общи условия

Активация на акаунт