My Toys - В света на играчките - 13!

  • 19 903
  • 437
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 8
Биба, благодаря за отговора. Hug
Значи по пътя са откраднати.

# 421
# 422
  • Мнения: 678

Хехе, това "нови печатни материали" някой онлайн преводач ли го иzмъдри Laughing Никакви печатни материали, става дума zа рекламите, който праЩат периодично по електронната поЩа Wink
хихи  Joy да от преводача + мое въображение  Joy
ами нали die Letter , -n e печатарска Буква !? / на немски /
за Реклама е съвсем друга дума
неможе да се преведе буквално - затова вложих въображение Joy то е ясно че са по ел пощата
освен да е на английски  Joy - сега проверих че е на английски - означава информационен Бюлетин   , а аз се мъча на немски да го преведа ooooh!

Последна редакция: чт, 16 апр 2009, 11:06 от poli_

# 423
  • Мнения: 23
Момичета да питам желаещи за общата поръчка , която ще пуска Джиджибиджи има ли ???
Вече има-най-после заредиха 24 номер от балеринките newsm44
Кога ще я пускате или съм закъсняла? newsm12

# 424
  • Мнения: 3 880
Спокойно Поли, едва ли е останал човек, ползващ интернет, който да не знае що е то нюзлетър, така че не се мъчи да го превеждаш Wink

Биба, благодаря за отговора. Hug
Значи по пътя са откраднати.

Да, най-вероятно е така и е добре да подадеш и ти оплакване (от Майтойс сигурно също ще се оплачат), нищо че ще ти върнат парите, добре е да се посплашат малко крадците Peace

# 425
  • Мнения: 23
Crazy момичета,пошегувах се за балеринките, извинявайте за което
плюс това Стефания успя да им обърне отгоре кафе докато ги разхождаше като ги получихме та прахме стелките, пък и тя у нас си ги разхожда
най-искренно стискам палци отново да се появят да си поръчате и вие  Praynig

Появиха се те,но ще те затрудня ли ако ми измериш стелката?Купих маратонки на Адидас и 24 ни залепна,мисля,че и с балеринките ще е така,но за всеки случай smile3506
Благодаря ти предварително  bouquet

# 426
  • Мнения: 376
Момичета да питам желаещи за общата поръчка , която ще пуска Джиджибиджи има ли ???
Вече има-най-после заредиха 24 номер от балеринките newsm44
Кога ще я пускате или съм закъсняла? newsm12
Довечера ще я пуска Джиджи

# 427
  • Мнения: 23
Чудесно,за малко да изпусна влака newsm47

# 428
  • Мнения: 2 122
15 санта, мисля няколко пъти писах вече

# 429
  • Мнения: 23
15 санта, мисля няколко пъти писах вече
Извинявай,не съм видяла Embarassed
Благодаря  bouquet

# 430
  • Мнения: X
Току що получих отговор по въпроса с изтеглената сума за вече анулирана поръчка! Ето това ми пишат:
Since your order is cancelled, we have not drawn any amount from your credit card account. Please
understand that the bank reserves the amount, but it is not transferred to us.
Therefore we would like to ask you to wait some days until the credit will be shown again in your payment
list. This might take a few days, nevertheless we are not able to affect this process.
Не разбирам как така сумата не е при тях-къде може да е тогава? Може ли някой да ми даде съвет?

# 431
  • Мнения: 3 595
Ако сумата ти е изтеглена, а не блокирана им пиши веднага. Прати им извлечение от сметката си ако трябва  Peace

# 432
  • Мнения: 4 189
Може да ти отговарят стандартно.
Ако парите не са блокирани, а изтеглени - напиши им да проверят и, че не са reserved but transferred to you.

# 433
  • Мнения: X
Ако сумата ти е изтеглена, а не блокирана им пиши веднага. Прати им извлечение от сметката си ако трябва  Peace

Аз точно това направих-писах им веднага щом от банката ми казаха, че сумата е изтеглена и те ми пращат този отговор  newsm78

# 434
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Сядам да им пиша на немците.Вече 10 дни,откакто върнатата ми количка е при тях,а те нито пишат,нито парите връщат.Егати въртележката Crossing Arms
май почивката им дойде в повече Close И аз имам нерешен проблем и още не са ми отговорили Tired
И аз така! ThinkingТрябваше да изпратят писмо на куриерската фирма, до 14 април, но вече проверих при тях няма такова. Притеснява ме и факта че 14 дневният срок за връщане на продукт ще изтече newsm78

Общи условия

Активация на акаунт