Екскурзия с кола до Париж. Хотели за спане в Будапеща,Мюнхен,Женева,Любляна?

  • 12 857
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 129

предложение за нощувка в будапеща  http://www.booking.com/hotel/hu/premium-apartment-house.html?aid=304142 това е нещо като хотел, но се състои само от апратаменти.
спали сме в него, всичко е ново, чисто и изглежда точно като на картинката.
води се широк център, трябва да се ползва градски транспорт, ако искате да разглеждате града. плюс е, че има оборудвана кухня и супермаркет на 20 метра.
ние запазихме стая в последния момент и цената беше много ниска, всъщност по-ниска за две двойни студиа, отколкото за голям апартамент.

# 16
  • Мнения: 801
 newsm78 ясно ли ви е с какво се захващате, но пък какво опитайте, може и да ви харесат европейските магистрали. Ако търсите евтино, задайте в търсачката Hostel + град и избирайте, по- евтино няма. Има Хостели навсякъде в големите градове, добре е предварително да резервирате стая, чрез имейл или позвъняване.
За Мюнхен е най- евтино в
http://www.jugendherberge.de/de/jugendherbergen/visitenkarte/jh.jsp?IDJH=248
http://www.the4you.de/uploads/media/PL2009IndiDE.pdf
Дано ви остане и време да видите нещо. И не влизайте без навигация в голям град, може да ви струва много нерви и време.
Моята препоръка е отидете до два града, но ги вижте и ги усетете. В Париж и три седмици няма да ви стигнат.

# 17
  • Мнения: 1 800
За по пътя вижте тези хотели - много добра цена, 4исто и прили4но - само обикновено са в края на града...

http://www.etaphotel.com/gb/reservation/map-search.shtml

да и ние сме спали в тази верига преди  2 години малко извън Мюнхен. Оплаквания нямам, стаите не са мн. големи.

Също може да търсите и стаи под наем в къщи(мисля, че под хостелс ще ги намериш), ние спахме така в Залцбург. Жената беше супер и ни даде хубави съвети като местна.

Маршрута е страхотен! Весело изкарване!

# 18
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Маршрута е много хубав, но убийствен- 9 дена само път и спане, единствено 2 дена в Париж. По-добре си хванете самолета и останете повече в Париж, поне ще видите нещо от града. Дори може да ви излезе по-евтино.

# 19
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Маршрута е много хубав, но убийствен- 9 дена само път и спане, единствено 2 дена в Париж. По-добре си хванете самолета и останете повече в Париж, поне ще видите нещо от града. Дори може да ви излезе по-евтино.

И двамата с мъжа ми обичаме много да шофираме така че няма да е проблем това за нас. А и искаме да видим нещо и от другите градове. Ако пък някъде много ни хареса ще отидем друг път само там:)))))
Даже сега си мислим, понеже явно в Любляна е пълно, дали на връщане да не слезем в Италия до Бари или Анкона и от там да минем с ферибот в Гърция. Така ще разгледаме крайбрежието и спим на ферибота което си е интересно усещане.

# 20
  • Linz
  • Мнения: 11 619
E, тогава нямате проблем. Ние също сме намислили лятото едно пътуване в чужбина с колата, но аз не се наемам да карам, а мъжа ми вече е намразил шофирането Confused
Пътувала съм с ферибот Игуменица-Бриндизи и Бари-Игуменица и много ми хареса, искам пак Simple Smile Да разкажеш впечатленията си като се върнете. И моите деца мрънкат за Париж (но ще е по-нататък, засега ще се разходим само из Австрия).

# 21
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ей ни, на. Върнахме се. Последно минахме през Сърбия - Будапеща (нощувка) - Виена - Мюнхен (нощувка) - Париж (4 нощувки) - Аоста (алпите) (нощувка) - Верона - Венеция (нощувка) - Триест - Любляна - Загреб (нощувка) - Сърбия и у нас. Тръгнахме на 01.05 и си бяхме тук на 10. 05.
Подробно за пътуването ще пиша в отделна тема като кача снимките в нета.
Мога само да добавя че беше изключително преживяване и започвам да замислям следващо такова.

# 22
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979

Подробно за пътуването ще пиша в отделна тема като кача снимките в нета.
Мога само да добавя че беше изключително преживяване и започвам да замислям следващо такова.

 smile3501 newsm74

Страхотно! Поздравления!
 Чакам с интерес твоя пътепис!!

# 23
  • Linz
  • Мнения: 11 619

Подробно за пътуването ще пиша в отделна тема като кача снимките в нета.
Мога само да добавя че беше изключително преживяване и започвам да замислям следващо такова.

 smile3501 newsm74

Страхотно! Поздравления!
 Чакам с интерес твоя пътепис!!
Присъединявам се към този пост Peace

Общи условия

Активация на акаунт