Първият път...

  • 3 462
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 262
Супер тема !

И аз не помня какво съм му сготвила за първи път , но помня , че той ми сготви дробчета по ловджийски.

И аз го взех 80 кг и стигна до 95 кг , от 3 месеца е на Дюкан и сега смъкна до 82-83 кг.

Суха Мащерка ако му направиш твоята баклава ще го сразиш , и може да го откажеш от готвенето и да го  прехвърли на теб. По-добре поддържай версията , че не можеш да готвиш  Laughing

# 16
  • София
  • Мнения: 1 341




Въпреки, че минаха 33г. още помня какво готвих за първи път - боб яхния.
Реших да махна люспите на почти всичкият боб и ......накрая стана като пюре......
Въпреки това  го хареса.До ден днешен всеки път ме хвали за всичко което приготвям.

# 17
  • Мнения: 1 505
Браво на вас моми4ета,аз на моята половинка му направих леща,оказа се,4е той не оби4ал,ама аз от къде да знам.Опита я все пак да не ме убиди,на следващия ден реших да е мусака,пак не я оби4ал,но тук ве4е като я опита му хареса страшно много и от тогава като се сети той сами4ък понякога,ме кара да я правя.Е поне нещо го накарах да прояде.Но не надебелява,а ве4е се нау4их да готвя по4ти вси4ко,но той много работи,за разлика от мен,аз си ка4вам килца.

# 18
  • София
  • Мнения: 136
И моя съпруг рядко хапва готвено.
Скара и салата. Това е.
Аз вечерям предимно салати. Това ще е било.
Едва вечер ми съобщи, че толко му е писнало от моите салати,
че тази вечер такава изобщо няма да има  Joy
Спомням си обаче какво ми сготви за пръв път свекървата.
Едни ужасни сърми със сладък бял сос.
Понеже тя така си ги знаела   Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 723
Кашкавал- пане  Crazy
Лошото е, че не само му готвех за първи път,
ама ми беше и сефтето в приготвянето му.
Едвам го остъргах от дъното на тигана,
а после му го сервирах с лъжица  Blush

Ама пък въпреки това, пак ме взе  bowuu

# 20
  • Мнения: 1 187
Да - спомням си. Бяхме гаджета. Дойде в общежитието. Аз бях запретнала ръкави - то не бяха заек, картофи, палачинки и имаше още нещо  newsm78 Размириса се целият блок. Комшиите само надничаха какво става. А той - моят - не му направи впечатление. Ама го глези майка му  Crossing Arms

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да явно всички маже, пълнеят. Това значи че добре им се отразява сем. живот. И моя напълня, като гледам снимките от сватбата ни, и двамата сме едни енурексици.  hahaha Аз още съм такава за разлика от мъжа ми. И той е на диета милия и ходи на фитнес, с надежда да влезе във форма. Яде само вечер като се върне, че не може да устои на гозбите ми. Пък и аз много си го глезя. Особено с десертите.   ooooh! А аз всяка вечер уж гледам да го изненадвам с нещо ново и вкусно. Ама за него си е ежедневие и дори не му прави впечатление.  Close

# 22
  • Мнения: 2 926
Първият път когато готвих не беше на "милото", защото "милото" по това време още ходеше в основното училище, но си спомням, да.
Сготвих пиле с ориз и ненадейно ориза излезе от тавата и започна да ме гони  Grinning

# 23
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
първия път направих таратор за първо и супа за второ Crazyили обратното
като рецептата за таратора взех по тел. от баба ми докато любимия се къпеше.
понеже цял ден се мъчих да готвя супата (сефте) и нареждайки масата за вечеря ми се видя малко.
та обогатих с таратор менюто.

# 24
  • Мнения: 122
Аз пък моята половинка  излъгах със соленки, винаги щом идваше имаше соленки понеже не обичал сладко. За 10години брак прояде сладко,че и пита за още. За статистиката от 75кг в момента 94кг. И да отбележа - соленки не съм правила откакто сме се оженили - очевидно дружно са ни били втръснали.  Laughing
Сега е най-добрия дегустатор на тортите ми.

# 25
  • Под звездите
  • Мнения: 1 298
неси спомням какво съм му зготвила защото аз неможех и едни яйца да збъркам,добре че беше той

# 26
Прекрасна тема Grinning,Суха Мащерка  Grinning

Приготвих му пълнени картофи и той остана много доволен както от ястието така и от начина по който бе поднесено всичко:) от 68 кг за три години стана 97  Laughing

# 27
  • Мнения: 11
Мусака. Постарах се и всичко си изяде човекът Blush

# 28
  • Мнения: 4 435
Аз първият път като му готвих, направих салатка (домати,краставици, пресни чушки, абе стандартна салатка),за предястие имаше картофени кюфтенца (те са ми специалитет на мен  Mr. Green), също така и оризови такива и кашкавал пане, за основно имаше руло "Стефани", а за десерт бях направила крем-карамел с кроасани.  Crazy Беше впечатлен сериозно, защото бях много малка, на 17. bowuu 
И до ден днешен обожава да му готвя, макар че не се случва много често, обикновено сме навън. А тогава имаше и още нещо за ядене,но не се сещам сега. Помня че масата беше пълна с различни неща, а аз ги бях направила защото не знех кое ще му допадне и кое не, а по ресторантите преди това все бяхме яли друг тип неща.

# 29
  • София
  • Мнения: 4 294
Как може да помните такива нещо, та при нас това беше преди 12 години, мога ли да помня  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт