Приморско Лято 2009

  • 38 080
  • 308
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 2 724
Да ,наистина е много изгодно, направо да не повярва човек  Shocked....
Винаги, когато има деца ,цената пада .
В случая при нас става въпрос за двама възрастни .
И въпреки това е евтино .

# 241
  • Мнения: 92
И аз тези дни мисля да звънна да направя резервация за Перла Плаза.Колебаех се между нея и Блу бей парк хотел,но като видях снимчиците на Стеф и реших,че ще е Перлата.Пък и вчера едни познати на позната са се върнали от там и са останали много доволни.Само дано има стаи за 10-16.08,че както се чудя накрая да не стане така,че да няма места.

# 242
  • Мнения: 4 358
Момичета къде ги тези оферти за Перла Плаза дето ги коментирате.(Аз гледам ето тук  http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=481
По скъпо е.
Как да направя директно запитване към хотела по мейл.Само директни телефони май да дадени по напред в темата newsm78

# 243
  • София
  • Мнения: 11 121
Момичета къде ги тези оферти за Перла Плаза дето ги коментирате.(Аз гледам ето тук  http://www.visit.bg/sommer/photel.php?hotid=481
По скъпо е.
Как да направя директно запитване към хотела по мейл.Само директни телефони май да дадени по напред в темата newsm78

Тук, резервация в офиса в София се правят. ул. Церковски” № 67
Телефон: 963 00 60;

http://www.perla-tourist.com/component/option,com_estateagent/It … ask,showEO/id,17/

# 244
  • хасково
  • Мнения: 107
Здравейте . И ние сме се насочили отново към Приморско. От години ходим и си ни харесва.
Питането ми е колко струва тази година чадър на Сев. плаж , че не ми се мъкне всеки ден. Достатъчно е , че ще носим кофички , пояси и детенце , разбира се.
От 8 авг. сме там.

# 245
  • Мнения: 4 358
Перла плаза близо ли е до гробищата на града Sick.Май Бийча е точно там newsm78

# 246
  • Мнения: 2 724
Получих утвърдителен отговор от Ник Травел  по електронната поща  .
Цената наистина е 50 лева на човек, ол инклузив.
Все още имат свободни стаи.

# 247
  • Мнения: 92
Бих искала да попитам ако резервираш през агенция,има ли някаква комисионна за нея.И кой е по-удачния вариант, директно да резервирам в хотела или през агенция.Тъй като до сега никога не сме резервирали предварително.

# 248
  • София
  • Мнения: 11 121
Бих искала да попитам ако резервираш през агенция,има ли някаква комисионна за нея.И кой е по-удачния вариант, директно да резервирам в хотела или през агенция.Тъй като до сега никога не сме резервирали предварително.

Според мен е по добре в хотела т.е. в офиса, защото хотела не прави резервации.

# 249
  • Мнения: 7 947
Бих искала да попитам ако резервираш през агенция,има ли някаква комисионна за нея.И кой е по-удачния вариант, директно да резервирам в хотела или през агенция.Тъй като до сега никога не сме резервирали предварително.
През агенция - дават малко по-ниски цени.

# 250
  • София
  • Мнения: 11 121
Бих искала да попитам ако резервираш през агенция,има ли някаква комисионна за нея.И кой е по-удачния вариант, директно да резервирам в хотела или през агенция.Тъй като до сега никога не сме резервирали предварително.
През агенция - дават малко по-ниски цени.

Я покажи коя е тази агенция ?

# 251
  • Мнения: 7 947
За кой хотел искаш  Crazy
Или като цяло не вярваш на факта, че за all incl тур.оператори дават по-добри цени от самите хотели на рецепция?

# 252
  • София
  • Мнения: 11 121
За кой хотел искаш  Crazy
Или като цяло не вярваш на факта, че за all incl тур.оператори дават по-добри цени от самите хотели на рецепция?

В момента обсъждаме Перла плаза, мислех, че за него някоя агенция е дала по ниска цена ...

# 253
  • Мнения: 7 947
Отговорила съм на конкретния цитат ясно. По принцип.
Иначе аз не съм привърженик на all incl и не ходим. Избирам хотели на плажа, заради децата, но без храна - защото ми е отвратително да ям каквото ми сложат и то една седмица на едно и също място.

Ето нещо евтинко http://www.vladimirovbg.com/prices/

Последна редакция: чт, 30 юли 2009, 16:11 от viliko

# 254
  • Sofia
  • Мнения: 503
stef77  Hug и аз благодаря за отзивите ,сега вече съм по спокойна ,ние отиваме на 7-ми.

Общи условия

Активация на акаунт