Приморско Лято 2009

  • 38 057
  • 308
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 655
Много благодаря- снимките са чудесни! Ние ще бъдем там от 25.07. до 03.08.
Ние още не знаем кога ще вземем отпуските,но ако е тогава,ще ти пиша - да се видим и запознаем. Simple Smile
А можеш ли да ми кажеш каква цена ви взеха за апартамента на вечер?В сайта пише 161 лв.ако се не лъжа.Ако искаш може и на лична да ми пишеш.

# 61
  • Smallville
  • Мнения: 994
И аз благодаря за снимките.Изглежда отлично PeaceСамо един последен въпрос.На плажа има ли спасител,охраняват ли го?

# 62
  • Мнения: 7 947
Всеки има различен вкус, но на мен не ми допада - нито постройката тип жилищен блак, нито идеята да пресичаш с деца шосе, за да идеш на плажа, нито пък това да има кухненски бокс и да се налага да приготвям  храна...но пак казвам - въпрос на виждане.
Приятно изкарване на всички!

# 63
  • БГ
  • Мнения: 735
a някакви отзиви за хотел Пенелопе?на Северния плаж ли е ?На мен пък в х.България не ми хареса и се преместихме в х.Елена, в България хигиената беше на ниско ниво и не бих повторила А плажа- беше си ок, широк ,е верно не пуст но на чва линия си обикаляхме с малката ..Little Miss:.   това 45лв. за кой период е и цена на стая за двама ли е?мерси

# 64
  • Smallville
  • Мнения: 994
Всеки има различен вкус, но на мен не ми допада - нито постройката тип жилищен блак, нито идеята да пресичаш с деца шосе, за да идеш на плажа, нито пък това да има кухненски бокс и да се налага да приготвям  храна...но пак казвам - въпрос на виждане.
Приятно изкарване на всички!
Виж сега това,че има кухненски бокс,не предполага,че се налага да приготвяме храна.(Апропо, миналата година бяхме в подобен комплекс)Използвахме предимно хладилника и каната за кафе сутрин.Друго си е когато си с 4 деца общо сутрин да им намажеш филии,по удобно е,поне за нас беше.А това,че е като жилищен блок,не е точно,защото повечето хотели са си точно няколкоетажни жилищни сгради с малки стаички с по 2-3 легла,Затова предпочитам апартхотелите,защото най ми се доближават до обстановката у дома,по просторни са.А това,че пресичаме шосе е неприятно,да,но ще се внимава..
Но както ти си казала,въпрос на вкус,затова има различни предложения,за да се угоди на всички.
Хубаво лято желая на всички Hug

# 65
  • Мнения: 655
danibaby,спасител нямаше в тази част на плажа,която е близко до хотела. Но там пък морето е много плитко - до колене - доста навътре.Затова и не съм се притеснявала.
Колкото до това,че трябва да се пресича път - да,неудобно е,но в крайна сметка не може всички хотели да са на първа линия на плажа,нали? Simple Smile Просто всеки път като пресичахме,държах детето за ръка и внимавах. Аз по принцип и вечер като излизахме на разходки из центъра не го изпусках,защото движението е ужасно.
Ние кухненския бокс не сме го ползвали за готвене - ядяхме навън,но ми беше удобен за бърза закуска сутрин на децата. А иначе основно хладилника ползвахме.

# 66
  • София
  • Мнения: 5 019
Мама на Бобо, а доколко е оживен този път?
Ние гледахме, че това сякаш не е основна пътна артерия, вероятно се ползва от хора, които идват до плажа с кола.

# 67
  • Мнения: 7 947
Идеята ми беше , че щом плащаш за наличието на кух.бокс - най-вероятно имаш идея да го ползваш. Мазането на филия можеш да направиш и в стая без бокс. Цената е достатъчно висока , пък да платиш и да не ползваш бокса ми идва нерентабилно. За половината на тия пари може да се наеме просторна стая с телевизор, хладилник и климатик на две крачки от плажа - затова не ми допада идеята, просто защото тегля  черта на плюсовете и минусите и сравнявам с други оферти Wink

# 68
  • София
  • Мнения: 969
Никой не казва нищо за хотелите Перла бийч, някой бил ли е там. Аз търся отзиви, че на мен ми допада, че има детски кът и водна пързалка на басейна.  Държа да има удобства за детето.

# 69
  • Лондон/Пловдив
  • Мнения: 856
Аз още се чудя за дата немога да сметна кога ще ми дойде ( с моя нередовен цикъл ) , чакам да ми дойде сега та да се ориентирам иначе съм се спряла на Пламена палас ,много ми допадна засега е той  Peace

# 70
  • Мнения: 655
Идеята ми беше , че щом плащаш за наличието на кух.бокс - най-вероятно имаш идея да го ползваш.
Ние не взехме този апартамент заради кухненския бокс,а заради двете спални. Simple Smile  Иначе самият апартамент е доста просторен и да ти кажа,поне според мен, напълно си заслужава парите. Търсила съм и други оферти за апартаменти с две спални и две отделни бани към всяка спалня,защото ми се щеше тази година да разнообразим малко,но и досега не съм намерила по-добра оферта. Ако ти имаш нещо предвид,ще се радвам да  споделиш. Simple Smile

Мама на Бобо, а доколко е оживен този път?
Ние гледахме, че това сякаш не е основна пътна артерия, вероятно се ползва от хора, които идват до плажа с кола.
Не,това е пътя за Китен и е оживен. При всички положения детето трябва да е за ръка до теб. yes Но не е толкова страшно - не е широк път и колите не вървят в колони,та да не може да се пресече.

# 71
  • БГ
  • Мнения: 735
Аз още се чудя за дата немога да сметна кога ще ми дойде ( с моя нередовен цикъл ) , чакам да ми дойде сега та да се ориентирам иначе съм се спряла на Пламена палас ,много ми допадна засега е той  Peace
и аз така .как да резервирам отсега, и пак ще сме в най-силен сезон ние на море. сега се чудя дали някой all inc. da e или не. newsm78

# 72
  • БГ
  • Мнения: 735
а в х.Пенелопе някой бил ли е , да сподели ?

# 73
  • София
  • Мнения: 1 344
a някакви отзиви за хотел Пенелопе?на Северния плаж ли е ?На мен пък в х.България не ми хареса и се преместихме в х.Елена, в България хигиената беше на ниско ниво и не бих повторила А плажа- беше си ок, широк ,е верно не пуст но на чва линия си обикаляхме с малката ..Little Miss:.   това 45лв. за кой период е и цена на стая за двама ли е?мерси
45 лв е до 15-юли,ако не се лъжа,после е 60,ние ще бъдем от 24.06 до 04.07,стаята е за 2-ма души,ние даже сме 3-ма и един нелегален Mr. Green
Като се върнем веднага ще дам отчет!

# 74
  • БГ
  • Мнения: 735
мерси, питах понеже повечето снимки са малко фотомонтаж, ние ще сме  август,. хубава почивка на всички


 Peace

Общи условия

Активация на акаунт