Какъв дезодорант?

  • 6 595
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 777

Тея масово купуваните-Рексона,Нивеа... как се подлъгвате само не знам[/b][/color]  Sick

Защото ми хареса аромата му  Rolling Eyes Тц тц тц, ама човек се учи от грешките си

На мен Дав си ми върши перфектна работа..
Виж, ако имаш проблем с изпотяването, може и да не стават. Ама спрейовете не са за хора, които много се потят Whistling

# 16
  • Мнения: 3 420
На мен Дав си ми върши перфектна работа..
Виж, ако имаш проблем с изпотяването, може и да не стават. Ама спрейовете не са за хора, които много се потят Whistling
Кой по-точно на Дав?Аз преди използвах ролката с грейпфрут,бях адски доволна,но като взе да намалява спря да ми действа.Сега използвам с краставицата,ама странно нито предпазва от изпотяване,даже и балко беличко прави като се изпотя Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 4 777
С лимонена трева мисля пишеше на опаковката. Жълта капачка. Но пак казвам, че аз пръскам по малко, не много от близко и петна не са ставали на дрехите ми.

# 18
  • Мнения: 3 420
С лимонена трева мисля пишеше на опаковката. Жълта капачка. Но пак казвам, че аз пръскам по малко, не много от близко и петна не са ставали на дрехите ми.
Да,жълтата капачка е с грейпфрут и лимонена трева.Друг на Дав ползвала ли си? Peace

# 19
  • София
  • Мнения: 4 777
С лимонена трева мисля пишеше на опаковката. Жълта капачка. Но пак казвам, че аз пръскам по малко, не много от близко и петна не са ставали на дрехите ми.
Да,жълтата капачка е с грейпфрут и лимонена трева.Друг на Дав ползвала ли си? Peace

Не, само този съм вземала два пъти.

Общи условия

Активация на акаунт