Боя за коса blond 5

  • 51 925
  • 356
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 37
Извинявайте ,ако задавам глупави въпроси ,понеже от скоро се изсветлявам и получих рижаво -жълтеникав нюанс, бихте ли ми казали как да го неутрализирам ?! Благодаря ви !

# 16
  • Мнения: 155
smile3525 newsm03
Здравейте Блондита и Барбита!
И аз съм вече тук   bouquet
Та по върпоса за моя въпрос, благодаря за мнението. Искам 8.1 цвета, но сега виждам, че моя естествения цвят е 6, а аз искам 8.1 и за да не ми стават корените по-тъмни, какъв окислител да си взема, 6,9 или 12%. И някой знае ли 8.1 на Loreal Recital Preferense с какъв % окислител върви?  newsm78
По въпроса за Лореалите,аз съм се правила с Excellence 9,21 май беше нонера,тя е най-пепеливото,обаче изсветлява с 2 тона.Номерата 01,02,03 на Екселанса изсветляват 4 тона - те са по-добрия вариант!!
Preference,за който ти говориш не съм използвала,но имам приятелка,ноято се прави с 03-цвета и е много добър,корените аха да са като дължината.
За да се ориентираш,ето ти едно линкче,там има всички бои на Лореал и обяснения към номерацията - http://concord.dir.bg/
В ляво даваш "Грижа за косата" и те (пак в ляво) ще излезнат всички Лореали Simple Smile
Забравих да кажа,боите са адски щадящи,със специално серумче за преди боиядисване.Косата става мека,все едно не си я изрусявала.Най-щадящата,която съм използвала!!!


Страхотна си!
Много ти благодаря

# 17
# 18
# 19
  • Мнения: 4
Корените мажа с Рилкен синемакс 1201,а дължините последно ги мазах преди месец и половина с Rubella fashion color 7.1

# 20
  • Мнения: 155
Корените мажа с Рилкен синемакс 1201,а дължините последно ги мазах преди месец и половина с Rubella fashion color 7.1

Корените ти са идеални. Какъв ти е естествения цвят?

# 21
  • Мнения: 155
smile3525 newsm03
Здравейте Блондита и Барбита!
И аз съм вече тук   bouquet
Та по върпоса за моя въпрос, благодаря за мнението. Искам 8.1 цвета, но сега виждам, че моя естествения цвят е 6, а аз искам 8.1 и за да не ми стават корените по-тъмни, какъв окислител да си взема, 6,9 или 12%. И някой знае ли 8.1 на Loreal Recital Preferense с какъв % окислител върви?  newsm78
По въпроса за Лореалите,аз съм се правила с Excellence 9,21 май беше нонера,тя е най-пепеливото,обаче изсветлява с 2 тона.Номерата 01,02,03 на Екселанса изсветляват 4 тона - те са по-добрия вариант!!
Preference,за който ти говориш не съм използвала,но имам приятелка,ноято се прави с 03-цвета и е много добър,корените аха да са като дължината.
За да се ориентираш,ето ти едно линкче,там има всички бои на Лореал и обяснения към номерацията - http://concord.dir.bg/
В ляво даваш "Грижа за косата" и те (пак в ляво) ще излезнат всички Лореали Simple Smile
Забравих да кажа,боите са адски щадящи,със специално серумче за преди боиядисване.Косата става мека,все едно не си я изрусявала.Най-щадящата,която съм използвала!!!


Страхотна си!
Много ти благодаря



Ако се намажа с тая на Ексаланс 03е, дали ще имам разлика? Твоята приятелка какъв и е естествения цвят?  newsm03

# 22
  • Мнения: 155
Извинявайте ,ако задавам глупави въпроси ,понеже от скоро се изсветлявам и получих рижаво -жълтеникав нюанс, бихте ли ми казали как да го неутрализирам ?! Благодаря ви !

Аз съм ползвала матиращите балсами на Престиж. За тези пари си струват. Вземи си този, който се води перления  Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 456
Извинявайте ,ако задавам глупави въпроси ,понеже от скоро се изсветлявам и получих рижаво -жълтеникав нюанс, бихте ли ми казали как да го неутрализирам ?! Благодаря ви !

Аз съм ползвала матиращите балсами на Престиж. За тези пари си струват. Вземи си този, който се води перления  Wink

а ползвала ли си шайн блонд на лореал(лилав е вътре шампоана)?

# 24
  • Мнения: 4
Корените мажа с Рилкен синемакс 1201,а дължините последно ги мазах преди месец и половина с Rubella fashion color 7.1

Корените ти са идеални. Какъв ти е естествения цвят?
http://zlatnaribka.com/product_info.php?cPath=117&products_id=518 По тази номерация е 7

# 25
  • Мнения: 3 413

Страхотна си!
Много ти благодаря



Ако се намажа с тая на Ексаланс 03е, дали ще имам разлика? Твоята приятелка какъв и е естествения цвят?  newsm03

Мерси  Embarassed
Аз май повече клоня към Екселанс,отколкото към Преференс,защото Екселенса изсветлява с 4 тона,а Преференса-с 3.Мисля,че ще се получи добре,защото аз като се правех с Екселенс 9.21 косата ми беше доста тъмна,а стана след боядисването ми доста светла-пепелива.Добре,че беше тази боя да я изсветли като хората.Обаче тази 9.21 е от боите с 2-3 тона(розовата кутия),където изсветляват и пак стана много добре.Така че ако вземеш 01,02 или 03(в синя кутия) мисля,че ще се получи. Peace
Моята приятелка,която се прави с Преференс рецитал 03 ако не се лъжа е с кестеняв цвят,не най-тъмно,по скоро средно кестеняв.

# 26
  • Мнения: 155
Извинявайте ,ако задавам глупави въпроси ,понеже от скоро се изсветлявам и получих рижаво -жълтеникав нюанс, бихте ли ми казали как да го неутрализирам ?! Благодаря ви !

Аз съм ползвала матиращите балсами на Престиж. За тези пари си струват. Вземи си този, който се води перления  Wink

а ползвала ли си шайн блонд на лореал(лилав е вътре шампоана)?

Не, ама бас ловя, че е вълшебен  smile3521

# 27
  • Мнения: 3 413

а ползвала ли си шайн блонд на лореал(лилав е вътре шампоана)?
15лв мисля,че беше в Златната рибка .

# 28
  • Варна
  • Мнения: 456
Извинявайте ,ако задавам глупави въпроси ,понеже от скоро се изсветлявам и получих рижаво -жълтеникав нюанс, бихте ли ми казали как да го неутрализирам ?! Благодаря ви !

Аз съм ползвала матиращите балсами на Престиж. За тези пари си струват. Вземи си този, който се води перления  Wink

ами аз не съм попадала на нещо по-добро досега наистина изсветлява и прави страхотен блясък (не е от най-хубаво миришещите ама...)

а ползвала ли си шайн блонд на лореал(лилав е вътре шампоана)?

Не, ама бас ловя, че е вълшебен  smile3521

# 29
  • Варна
  • Мнения: 456

а ползвала ли си шайн блонд на лореал(лилав е вътре шампоана)?
15лв мисля,че беше в Златната рибка .
да аз от него съм най-доволна след него-Intense Repair

Общи условия

Активация на акаунт