Нужда от бебешки вещи

  • 3 292
  • 36
  •   1
Отговори
# 30
Здравейте, аз съм автора на темата, казвам се Борислав Борисов. Извинявам се ако изглежда  зле анонимното пускане, но не съм ползвал този форум и реших, че за един път не би било нужно да правя регистрация. Не мислех и че нещата ще наклонят в тази посока.
Та онтосно недоверито ... Не бих могъл да упрекна никого разбира се, такова е времето, и при мен го има за едно или друго.
И накратко, прехвърлих обявата от друг сайт, чиято идея е и това хората да си разменят непотребните вещи. А около нас е пълно струва ми се с такива. И сметнах, че в този форум ще намери малко повече помощ.
Срещнах се с жената да и дам вещи от моя приятелка. В моите очи всичко е съвсем истинско, тя е по-скоро от наивно честните, отколкото обратно. На другия ден ми се обади с идея да върне, част от нещата защото били за по-голямо дете/аз дори и незнаех какво точно и нося/ и някой друг ще има нужда. Предложих и столче за кола от друг човек, но ми отказа защото няма кола и няма да и трябва. Не мисля, че има място за недоверие. А как е в това положение ...  знам ли. Но знам, че никой не е застрахован.
Ами това е относно недоверието.

# 31
  • Мнения: 3 484
Привет гост, аз комуникирам с жената и съм поела нещата.Смятам, че ще е напълно достатъчно това, което й пращам. Тя също мисли така. Уточнихме недоразуменията си с разговори и имейли. Наясно съм и със семейното й положение.....
Поздрави, не се притеснявай за нея! Hug

# 32
  • Мнения: 2 584
Дължа извинение!!!! Неслучайно писах по-горе, че имате повече опит!  Порових малко с търсачката и установих, че този зов за помощ е изпратен в началото на март. А жената продължава да публикува обяви от фирмата, от която е "освободена" до ден днешен. Обадих се от другия си телефон ката подставен клиент и след кратък разговор разбрах, че още си работи, даже уговорихме среща в офиса.....нямам думи  (явно не ставам за това и съм прекалено наивна към хората)....  Ще й изпратя имейл!


извинявай но нещо не разбрах, последно тази жена работи ли или не

# 33
  • Мнения: 3 484
Не, Рут. Много беше сложно, но не исках да ви занимавам тук. Доказа, че е уволнена, кореспондираме с имейли. Засега няма нужда от нищо повече.

# 34
  • Мнения: 3 484
НЕ повдигам темата   Дейзи, ако четеш, лимитът на пощ. кутия е пълен, а няма как да се свържа с тебе......

# 35
  • Мнения: 168
Имам малко дрешки за госпожица до 6-7м.Трябват ли тук?

# 36
  • Мнения: 3 484
Привет,

Не , Петя няма нужда. Пиши на ЛС на Лара Крофт (Рут), виждам , че си от София, тя ще те насочи Hug

Общи условия

Активация на акаунт