Таткото ловец...!!!

  • 27 500
  • 270
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 047
...гол и седи и чисти пушката...
Коя пушка? Оная, дето като гръмне омеква ли?
А с пушката да те погъделичка в храстите между две прави тополи?

# 121
  • Мнения: 1
Oх , колко е закачлив последният коментатор Simple Smile
Според мен литературно - комедийният му талант не почива само на усвоеното , на интелектуалността му , а има силно изразен елемент на природна даденост ...
Как успешно предава изящните състояния на своята душевност и неподправен дар от природата ... какво ни остава , освен да го съзерцаваме и да се молим за частичка от неговия финес и проникновеност .

# 122
  • У дома !
  • Мнения: 700
Още една събота и неделя и край! Laughing
Ураааа, бащата на сина ми ще прекарва повече време с нас Hug newsm44

# 123
  • Мнения: 1 296
Още една събота и неделя и край! Laughing
Ураааа, бащата на сина ми ще прекарва повече време с нас Hug newsm44

и аз същото като теб newsm44 smile3501 newsm44
Но не идваше ли сега пролетта пък птичия лов, макар че аз го наричам по друг начин - "п..и лов" Joy

# 124
  • Мнения: 1 047
...наричам по друг начин - "п..и лов" Joy
Влагаш ли нещо или е само игра на думи?

# 125
  • Мнения: 1 296
Само игра на думи, разбира се Joy Joy Joy, макар 4е нищо никога не се знае какво става по горите newsm78

# 126
  • Мнения: 1 194
Да побутна темата, че идва откриването на ловния сезон пак.
Изтървала съм ви, а съм ловна съпруга от 8 години. Нищо ловно не ми е чуждо - пушките, миризмата на смазка и кръв, трънаците и калта по дрехите, еуфоричните му разкази след успешен и интересен лов.
Като цяло нямам проблем с хобито му, особено откакто се съобразява с мен и носи дивеча измит, изкиснат и готов да се разпредели в торбички във фризера.

# 127
  • Мнения: 18 019
Mama L, радвам се да те видя и в тази тема. И аз съм ловна съпруга, но за жалост не съм очарована от това хоби. Ето пак се започва...., поне се радвам, че хвъркатите не ги носи в къщи. И аз не пипвам донесеното месо, щом му е кеф да ходи, нека удоволстието продължи по- дълго     Twisted Evil

# 128
  • Мнения: 1 194
Да, пак се започва. Цяла седмица си обгрижва пушките и патроните Mr. Green

# 129
  • Мнения: 22
Здравейте току що се регистрирах и съм очаровам от прекрасния форум който си имате скъпи жени и майки! Откривам тази тема с идеята ние мъжете ловци които сме семейни да разберем какво е вашето отношение към нашето хоби ловът, което се е превърнало и в начин на живот! Предварително ви благодаря за откровенните ви мнения!

 Hug

Напълно споделям мнението ти за форума. Hug

Нямам нищо против татковците ловци...дори ги харесвам... Wink

 Hug

 

# 130
  • Мнения: 2 908
Тая обогатяваща тема още ли съществува? Rolling Eyes
При баща маниак риболовец, който липсваше със седмици от дома, с купища смрадлива риба в банята, тоалетната и из легените години наред, лова е най-приятното нещо и то ако мъжа ти ходи за един ден през седмица в рамките на 3-4 месеца. Нито се занимавам с месо-носи го на майка си, аз не пипам, нито ям, не го харесвам, не казвам,че ми е приятно да се убиват животни, но както казах-той отстрелва само и единствено глигани, нищо друго, прекалено е принципен, а глиганите ги свързвам с прасета, каквито сме колили на село от съвсем малка и никак не ми е жал за тях  Mr. Green за други животни-да, много ми е жал-за такива-не.
И това повтарям-ако мъжа ви беше такъв като баща ми жална ви майка, на тия дето опявахте в тая тема-оле боже, един уикенд и нямало го,аз съм измила, изчистила, а той кефа си прави...защото тогава щеше да ви се отели вола. А мъжа ми отгледа малката-аз не съм се грижила толкова за нея, колкото той.
Да, останалите в групата са пияндета, дето остават да пият след лова по 5 дена,ама той се прибира в къщи моментално. За какво тогава да не съм доволна? И пак не можах да разбера недоволството на някои...Това да спреш мъжа си, който много иска да отиде по-добре ли е и той или вие по-добре ли ще се чувствате? Той достатъчно ми помага, къпе, глади, мие, облича, гледа, взема от градина, хвърля боклуци без да му казваш, пуска перални, пак без опяване....за да го спирам,щото аз съм измила, изчистила и така ми е кеф-да го спирам, когато на него му се иска да разпусне един ден само навън. А когато аз искам да разпусна един ден навън-той няма нищо против и винаги е насреща да си стои в къщи и да гледа детето. В едно семейство не е достатъчно да си киснете заедно нон стоп уикендите, трябва от време на време и да си почивате отделно. То е ясно,че всеки разбира тези неща различно-Не се сърди човечето иска да си киснат с мъжа си по планинки, градинки, полянки всеки уикенд заедно-аз не държа, както и не цивря,че съм измила, изчистила,а него го няма цяла събота и ми е добре.

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 22:43 от огнена стихия

# 131
  • Мнения: 18 019
Въй, то всички "Албенки" тук сме се прехвърлили бе. Аз пак да кажа колко не го обичам лова, пък ако щете ме отстреляйте. Ако ходи веднъж на 3-4 месеца, с мед ще го намажа. Ама не- ходи се всяка събота, до миналата година беше и неделя, ама нещо поумня или одъртя. Някак си не ми е приятно цялото семейство да се съобразяваме с това негово хоби- т.е. не можем да отидем някъде за уикенда, щото има лов....Сори, пак казвам, че това е ВСЯКА събота, нямам желание да стои до полата ми всеки ден, никога не е било така, но за мен това винаги е било и ще е егоистично хоби.

# 132
  • Мнения: 1 194
Рая и аз се надявам да поумнее и да спре да ходи в неделя Close Всъщност, когато започне свинския лов, тогава е доста активен.
Нямам нищо против, но някъде към средата на декември започва да ми идва повече.
Но пък и всяка събота и неделя да ми се мърдалясва вкъщи, а пък аз само да го побутвам оттук-оттам, не благодаря Naughty Мисля, че Огнена стихия са намерили компромисния вариант.

# 133
  • Мнения: 18 019
Да, двата дни е досадно, за разлика от Стихията, моя е ангажиран доста и след работа /обработват земи/, т.е лятото са земите, зимата почва лова. И така това се повтаря непекъснато. Всеки си има праг на търпимост, и различни ангажименти както в нашия случай, така че за мен е егоизъм да се щура из горите в малкото време, което имаме да бъдем заедно.

# 134
  • Мнения: 1 194
Погледни го от хубавата страна - късна есен и зима на кого му се иска да ходи някъде Mr. Green Да върви да мръзне по горите, а ти си стой на топло вкъщи.

Общи условия

Активация на акаунт