1001 нощи - сърцето ти си отвори и в приказка се потопи - 51

  • 29 248
  • 439
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
И за мен е без значение.

# 16
# 17
  • Мнения: 20 795
Скъсах се да гласувам от снощи досега, но и любителите на другите филми не стоят със скръстени ръце. И техните точки стремително нарастват. Така че да гласуваме още по-упорито.

# 18
  • Мнения: 636
Заневежи  като мен
Нотиснах 14 излезе онур и шеши, а после кое се натиска

# 19
  • Мнения: 20 795
Относно анкетата аз съм за белите букви и за графика. Ясно е, че каквото и решение да се вземе все ще има недоволни, но ако белите букви отпаднат тези, които не искат или нямат възможност да гледат напред ще трябва да се откажат от форума.

# 20
  • Мнения: 636
Za  anketata - 2 opziq. zagubi mi se kirilizata

# 21
  • Мнения: 20 795
Заневежи  като мен
Нотиснах 14 излезе онур и шеши, а после кое се натиска
После в кръгчето с цифра 10

# 22
  • sofia
  • Мнения: 56
аз гласувах с опция 1 .
но както решите , уважавам мнението и желанието на всеки.  bouquet

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 09:28 от krasimirag

# 23
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 390
Гласувах - никакви ББ и да се пуснат всички преведени серии. Така всеки ще си решава кога и колко да гледа.
А и като гледам почти всички четем ББ и знаем какво става дори и да не сме гледали епизодите по-напред  Blush

# 24
  • Мнения: 0
благодаря на момичетата за превода и мисля че почти всички са гледали филма до 85 серия така че не мисля че има нужда от бели букви....
тук всички са нетърпеливи да научат как ще свърши сезона...аз лично нямам нерви да дочакам да го пуснат по нова телевизия....за това едно огромно благодаря на момичетата за превода Hug  bouquet

# 25
  • Варна
  • Мнения: 1 078
   Момичета, и аз  започнах да  гласувам!
   Според  мен  вече  могат  да  се  пуснат  всички  серии,  но  от  толерантност  към  колежките, ББ могат да  останат и  да  ги  чете  само  който  иска!
   А аз съм  от нетърпеливките, които  отдавна  са  гледали  всичко  и  чакат  с  нетърпeние  следващия  вторник  и  KANAL D!

# 26
  • Мнения: 418
Danaya - Isnhallah 3a Burhan u Nadide  Praynig Hug


Шеф ==Tuba Büyüküstün  Mr. Green Crazy Hug
http://www.resimadasi.com/data/media/101/Tuba_Bykstn.jpg
http://www.magazinsel.com/scripts/news/img/news/Tuba-Buyukustun.jpg
http://img106.imageshack.us/img106/4734/tubabuyukustunfp7.jpg


Пенда – Cengelkoy е между двата моста (çengel=kuka, kotva)  Hug Peace


Anna3com = Engin=Енгин (чете се с Г, не с “дж” като на английски)= голямо море; обширеH; просторен  Whistling Hug


Heart Eyes Mr. Green Crazy Hug Peace  bouquet

# 27
  • Мнения: 7 914
тая анкета е прекалено сложна за моя прост мозък....   smile3535
поне не е смешна ( нарицателно ми стана да знаеш Hug)  Whistling




  bouquet мерси за темата и за отмяната Hug Heart Eyes

# 28
  • Мнения: 465
Да ви кажа честно и аз мисля да няма график, например аз мога само в събота и неделя да гледам някоя серия повечко. Но все пак мнозинството решава!

И да не забравя благодарности пак за момичетата който превеждат  bouquet

# 29
  • София-Банкя
  • Мнения: 2
Мисля, че е най-коректно да се съобразим с тези, които ни предоставят тази възможност. Когато и както ни предоставят епизодите е добре дошло.

Общи условия

Активация на акаунт