Притежатели на зоопарк в MondoZoo! 6

  • 33 029
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 546
пазбрах най-накрая, нивата не се вдигали автоматично

а може ли накратко за групите да кажете 2 приказки? какво е предимството да си в група и има ли форумска такава?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 647
малии  newsm68 още 1 метър  Flutter явно цвети ми е чукнала метърче   Hug
очаквах днес да имам много новородени, заради лошото време в София, ама имах 2 новородени и 11 умрели  ooooh! пък нещо готвачът едва им смогва, имам место в куФнята само за зареждане за един ден... ама ще си купувам животни сега тая седмица, пък после ще ги мисля с какво да ги храня и как да ги подобрявам, за да са зелено щастливи  Crazy


момичета и момчета, не мога да разбера какво стана сега - направих 800м, пусна ми 100 000 лол, ама вече не иска да ми пуска по +1 животно  newsm78 Нали важи една седмица подаръкът? Купих си скъпи животни, пък не ми пуска авантите  newsm45

Разбраах - купувала съм разпространени, вместо много разпространени  hahaha Joy

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 13:15 от unchita

# 32
  • София
  • Мнения: 43 903
Нова темичка Simple Smile. Днес ми се случи нещо интересно. Приех мисия за двойка гривест вълк, който ми струва по 70 000 лол. Бонусът ми беше 126 000 лол. Това възможно ли е - излизат ми безплатно и двете животни, че и от горе имам лол? На някой случвало ли му се е?
Сигурна ли си,че е за една двойка? newsm78
Защото,иначе няма обяснение... Rolling Eyes

добре де..... 2 по 70000 прави 140000, добре си е мисията....

# 33
  • Мнения: 494
Искам да ви питъм, попаднах (http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=356520.new#new) на тема, в която се споменава за партньорска програма, с която може да печелиш евро. Вие ползвате ли тасива, може ли някои да ми каже как и аз да се включа?

# 34
  • София
  • Мнения: 43 903
ползвам, печеля до 3 евро на месец, обикновенно обаче 1 всъщност Wink
няма как да се включиш, там се включват АВТОМАТИЧНО Wink хората регнати през линкати за програмата....там го има или може да сложиш номера от него на края на линка ти от лодката....т.е. вместо http://madmouse.mondozoo.com става http://madmouse.mondozoo.com/?r=17888 . Всеки регистрирал се  влиза в твоята ПП, когато той прати СМС или купи мондози - печелиш, ако не купува - не печели....регистриралите се през линка на твой партньор също ти носят печалби, но по-малки.
виж си в моят профил-партньорска програма - добре е описано.

# 35
  • София
  • Мнения: 117
Не разбрах този код от къде се взима!?

# 36
  • София
  • Мнения: 43 903
моят профил-партньорска програма - рекламни материали-номера след наклонката.

# 37
  • София
  • Мнения: 117
Видях.Мерси!  bouquet

# 38
  • Мнения: 3 960
Ей това ниво със 10 новородени ме нерви вече Confused
Нали уш щраусите раждали по много.Мойте се отчетаха с 2 накуп и дотам  Tired а новата двоика дори не се е отчела Crossing Arms
Почвам друга тактика -не купувам животни а постепенно качвам нивата на клетките.Така се и подготвям за нивото с всички ограждения на 2 ниво bowuu

# 39
  • Мнения: 229
Днес имам 37 новородени, от 350 животинки. Много съм доволна, досега съм имала около 10-15 най-много, вчера имах 25 и не очаквах да се увеличат още. Този подарък за първи април все повече ми харесва!

# 40
  • Мнения: 2 716
В период на подмяна на гризачите съм. Умрели 10, родени 1.
Не е болка за умиране, щото ги подменям директно  от магазина.
Обаче част от проклетиите не щат да се плодят.
Даже мишките спряха  hahaha

ПП/ махнете си линковете от подписите.  Ще ви изкажа  Joy

# 41
  • Мнения: 426
Знаток,гризачите и зайците е по-добре да ги купуваш,не да ги взимаш от зоомагазина.Спада им щастието и не раждат. Пробвай да видиш, че е различно.

# 42
  • Мнения: 30
случи се нещо много странно.не иска да ми зареди зоопарка.появява се само едно зелено петно и нищо друго не излиза.не се виждат нито зони, нито клетки Rolling Eyesрестартирах компютъра и пак същото.където и да кликна по зоопарка ме връща на потребител и парола #Cussing out на някой случвало ли му се е такова нещо?какво да правя?и при двата ми зоопарка е еднакво положението.

# 43
  • София
  • Мнения: 43 903
идзтрии си бисквитките на браузъра - от тулс търсиш кукиис и триеш.

# 44
  • Мнения: 30
Angel_Dust    bouquet много благодаря. потроших толкова нерви.от няколко часа се гърча,а то било толкова просто  Hug

Общи условия

Активация на акаунт