iOffer- ново място за стари маниаци!!!

  • 89 379
  • 729
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 883
Тъй като никой не се осмелява, а спамът в темата за Ибей стана енормен, пускам тема!

В общи линии: китайски ментета,на галено реплики Mr. Green, ниски цени, безбожно високи доставки!

Относно митото от Китай: newsm78 тъмна Индия!

www.ioffer.com

# 1
  • Мнения: 1 883
Самоцитирам се от другата тема
Цитат
Не ме бийте, моми4ета, но вижте какво намерих :  http://www.ioffer.com/i/100342941

Дуранго, тук може да изплакнеш малко о4и Mr. Green



Питах продава4а колко ще струват 10 бройки, но може и сами да про4етете де Mr. Green


Моми4ета, с такива бански ,ще им съберем о4ите на плажа 35 Ед Харди още не са много известни в Бг, но о4аквам съвсем скоро да навлезнат и тогава ще сме супер фешън. 35  Може да се спазарим с това 4инезе, още пове4е , 4е има още много други готини неща, фланелки на Ед Харди, 4етки и гримове на МАК. Въпросът е как да се организираме.На мен хи4 не ми се занимава със събиране на пари и куриери.Има ли някой навит?



Има и от по-модните модели , на мен ли4но  ми харесват,но знам, 4е няма да ми отиват,така 4е...

# 2
  • Мнения: 5 790
Хайде първа.
Дано някой обясни как стоят нещата с митото.

# 3
  • Мнения: 1 883
Айде Дуранго, обясни! Нали ве4е си поръ4ал оттам!


Цитат
Цитат на: Алекс1 в Събота, 04 Април 2009, 01:04
Цитат на: sVeshti4ka в Събота, 04 Април 2009, 00:26
Eх, Мьодел, каквиготини бански си намерила  Very Happy Утре ще разгледам по-подробно.
Предлагам на някой ентусиаст да направи темичка за този сайт с подробни обяснения.Там може повече народ да се сбере за комб. доставка Wink

Да де, ама митото как ще се плаща?
Защото като го обмитят, всеки ще има различен брой артикули с различна стойност и не върви да се плаща поравно...  newsm78
Иначе и аз си харесах няколко неща...

Може да по4ерпим опит от темите за Виктория сикрет напр. Знам, 4е там също някой път се плаща мито. Имаше някакви лимити, при които не се плаща, но какви са то4но...Мързи ме да се ровя, а някой,който ве4е е минал по-този път,по- ще е полезен с инфо. Моля споделете как е?

Последна редакция: сб, 04 апр 2009, 01:57 от Kölsches Mädel

# 4
# 5
  • Мнения: 305
Цоп!! Зарибих се по много неща,даже получих и добри оферти от китайчетата,но доставката е убийствена.
Но ще се пробвам с едно чанте и обущенца на Гучи Whistling

# 6
  • София
  • Мнения: 1 078
Хайде и аз тук. Ще чакам старото куче Дуранго да каже Mr. Green

# 7
  • Мнения: 1 650
ми вчера поръчах, след 2-3 седмици ще дойде, ще ви кажа
не би трябвало да е проблем защотото са в минимални количества (не повшече от 4) и всичко е леко Anninca каза че е получила часовник, нея нападайте

# 8
  • Мнения: 234
Ето ме, аз поръчах за 120$ с доставката и даже ми го донесоха до вкъщи с куриер. Не съм плащала мито  Peace

# 9
  • Мнения: 1 650
Обаче така е кофти
виждат се какви размери съм поръчал, което ще породи поредните спекулации на мой гръб
 Joy
aninnca 120 < 150 euro и е било една бройка
на 20 чифта бански, дори под 150 евро нещатата седят по различно

# 10
  • София
  • Мнения: 1 078
абе там имаше и по един брой бански за 6 и нещо. Виж, доставчицата не е малко, мда...

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Даммм и аз се прехвърлям малко насам. За обща поръчка съм навита и за тениска на Ед Харди и за чантичка съм си харесала с подходящо прокмоненце Mr. Green, на Луис Вютон, така че дайте да се уточним с това мита и да поръчаме за проба по малка броика, да не стане някой сакатлък. Ама шипинга е наистина убииствен за ентусиазма ми. Къде мога да проверя за митата? Някоя митническа агенция или нещо такова?
Аз съм от Бургас ако има и др. желаещи, ако не ще си платя куриерите до тук разбира се Twisted Evil
Междо другото мъжа ми получи някакви части от Китай и им плати ДДС и върху транспорта, ама според мен нещо е станала грешка при фактурирането

# 12
  • Мнения: 1 650
да върху цялата стойност се плаща ддс-то
митата са различни за всяка група артикули
но за да ви успокоя - на дрехите са най-големи, допълнително 16% антидъмпингово мито

http://ec.europa.eu/taxation_customs/dds/tarhome_bg.htm

# 13
  • София
  • Мнения: 1 078
че бански дреха ли е?  Joy Joy
Иначе успокои ни, да Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 650
добре, ще си мълча скромно в ъгъла и ще вдигам ръка като искам да кажа нещо

Общи условия

Активация на акаунт