Как може такова нещо да ме вбеси толкова много

  • 6 303
  • 92
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 723
Аз мисля, че той не те обича вече. По някакъв начин сте претоварили и изтощили връзката си и сега само се провокирате и заяждате.

Това причина ли е да остави децата да се сварят Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 4 041
Аз мисля, че той не те обича вече. По някакъв начин сте претоварили и изтощили връзката си и сега само се провокирате и заяждате.

Това причина ли е да остави децата да се сварят Thinking

Очевидно държи да и "натрие носа" по всякакъв повод.  Confused Това,че децата ще се сварят е страничен ефект. Човекът си има приоритети явно... Close

# 17
  • Мнения: 1 844
ами ако наистина го е направил напук имаш право да се ядосаш.
ако просто е преценил,че не е толкова топло..нямаш причина. Laughing
и тук вчера беше доста топличко,ама аз излезнах с яке..и си ми беше добре. Mr. Green

# 18
  • Мнения: 2 723
Аз мисля, че той не те обича вече. По някакъв начин сте претоварили и изтощили връзката си и сега само се провокирате и заяждате.

Това причина ли е да остави децата да се сварят Thinking

Очевидно държи да и "натрие носа" по всякакъв повод.  Confused Това,че децата ще се сварят е страничен ефект. Човекът си има приоритети явно... Close

Аха, е тва е нещото което би ме разтреперило мен в подобна ситуация.
Но пък аз не претендирам да съм нормална  Whistling

# 19
  • Мнения: 419
NikiFin, ще ти кажа какво разбрах дотук: мъжът ти е решил да разходи децата, като по този начин ти е дал възможност да поемеш глътка въздух.
От тук нататък всичко ми се струва претенции и борба за надмощие от твоя страна :
Цитат
Обичай ти човек, който непрекъснато ти демонстрира, че няма да бъде твоята, просто така, заради идеята, да видим как ще стане.
А това, че щял да умори децата, направо ме втрещи  #Crazy #Crazy #Crazy

Няма да дойде краят на света, защото децата са били облечени малко повече. Обаче явно ще се случи, ако ти не успееш да наложиш своето.
Не мислиш ли, че той като родител, също има право на мнение по въпроси свързани с децата. Решил е така да ги облече, и се е аргументирал. Това, че неговата позиция не съвпада с твоята, не я прави непременно грешна.

На въпроса как бих се почувствала в такава ситуация: бих се зарадвала, че има кой да ме отмени в грижата за децата, макар и за малко, и ще се насладя на това време, ще ми стане мило че децата прекарват приятно с баща си и не бих истерясвала за глупости  Peace.

Последна редакция: нд, 05 апр 2009, 11:49 от Танцуваща с вълци

# 20
  • Мнения: 2 448
Честно от любопитство погледах да видя какво пък сега вбеси нашата Ники.  Joy
Ти палиш от четвърт, бе мила.  Hug
И аз съм правила забележки на мъжа ми, ако е облякъл неадекватно детето ( което в почти всички случаи ми се струва така, ако не по дебелина, то не ми допада съчетанието и избора на дреха изобщо, но така е, мъжете не ги мислят много тези неща).Но чак пък да му кажа, че не е наред с мозъка. Wink
Айде не търсете липса на любов. С три такива дечурлига повечето от нас ще изкукат.  Crazy
Просто ти си малко по рязка в изказванията си и той колкото и да ти е свикнал, може би му е криво за грубите думи при всяка негова грешка. В един момент няма да те приема на сериозно за нещо, което е наистина от съществено значение.

# 21
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
NikiFin , чела съм постовете ти в различни теми. Дано да не те засегна, но ми прави впечатление, че явно връзката с мъжа ти се е изчерпала. Доста негативи има  в теб спрямо него. Като ти е толкова трудно, защо продължаваш да понасяш това положение? И защо казваш, че би се махнала, ама той сам няма да може да гледа децата? Смяташ на него ли да ги оставиш? А ти в Бг ли ще се прибираш или имаш други планове? И развода не е най-лошото за едно семейство, за децата е ад да живеят в такава среда - казвам го като дете на разведени родители. Съжалявала съм, че толкова години родителите ми се "търпяха" (разбирай непрекъснати конфликти) само "заради децата".
Лично за себе си бих искала и съм по-самостоятелна и независима, доказана професионално. Това не пречи в отношенията с мъжа ми - уважаваме се взаимно, все още имаме достатъчно теми за разговори (след 25 г брак) и като че ли с години все повече се сближаваме.
Просто за себе си трябва да си изясниш положението и да подредиш приоритетите си. Желая ти успех!

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
изтерясала си нещо.
пий едно и се успокой, и не се опитвай да го превъзпитаваш нито да му вадиш курс по бащинство.

# 23
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Ама сте се събрали и вие  Laughing Единия инат, другия нервак  Laughing

Това са глупости, нищо особено не е станало. Опитай се да гледаш по-усмихнато на живота, мъжа ти сигурно те мисли за типична мрънкаща лелка...Аз такова чудо трудно бих изтърпяла.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 2 378
Трябва просто да почакаш малко децата да порастнат и сами да преценяват какво да си обличат.  Peace Разбира се, че щях да откача и аз на твое място. Моят поне пита. Понякога и за елемнтарни неща, но ...е по-добрия вариант.

# 25
  • Мнения: 712
Без да коментирам етапа на брака на Ники, минавам директно на въпроса как бих постъпила. И понеже мога да дам мнение само от моята си камбанария, от гледна точка само на нашите отношения с моя мъж, реакцията ми би била да се разсмея на картинката: Седи си той на сянка, и гледа малко безпомощно как около него в двора щъкат две хлапета в космонафтчета... И после ще отида право до гардероба, ще взема зимното му яке и ще му го занеса. "Обличай!" - ще ми е репликата - "слагай якето да видиш какво им е на децата и ако ти е добре така навлечен, ще ги оставим с космонафтите да играят"
Подозирам, че до 5 минути децата ще тичат наоколо по тениски...
В крайна сметка, нищо лошо не е станало - той също като теб, Ники, е родител на децата и преценката му за облеклото, храненето и възпитанието им има същата тежест като твоята. Можеш да се опиташ да му покажеш, че не е прав, но да се цупиш и да вдигаш скандали? Кому е нужно? Освен ако нямаш други причини да беснееш и просто си търсиш повод...

# 26
  • Мнения: 14 654
Нямаше да се ядосам. Нищо им няма на децата от това, че са седели 1 час навлечени. Не е 40 градуса, че да пукнат от топлинен удар. Ето, сега моят мъж изведе детето и забрави да му вземе връхна дреха, по тениска го изкара, а той е с якенце  Mr. Green
Повечето мъже, които познавам не знаят как да си обличат децата и затова винаги им слагат приготвените от майката дрехи. Ако на мъжа ти му се е наложило да импровизира - нищо чудно да му се е сторило, че ще им е хладно без космонавтите.

# 27
  • Мнения: 46 518
Ох и аз вчера видях едно детенце с космонафт, шапка и шал, направо ми стана лошо, пък после защо боледуват  Tired

Лекичко събери зимните дрехи, изпери, опаковай в пликове и прибери някъде дълбоооко Mr. Green

# 28
  • Мнения: 2 908
НикиФин,ти да не би да описваш моят съпруг-колко пъти съм го псувала за такива неща,а той си мисли и ми спори,че не съм права аз,а той... ooooh! Лошо е когато двама души мислят толкова различно...А пък аз ,мила,приличам абсолютно на теб-трябва да пиме кафе някой ден  Wink

# 29
  • Мнения: 1 464
NikiFin,съдейки по други твои мнения,смятам че теб те дразни всичко в този човек-в конкретната ситуация как е облякъл децата.Мисля,че когато нещата започнат да стават напук и всеки иска да докаже на другия колко маловажно е мнението му,всичко се обезсмисля.Нали за това е семейството-да вървим заедно напред,а не да се дразним и да превръщаме съжителството си в ад!

Общи условия

Активация на акаунт