Въпрос за спешните кабинети?

  • 10 140
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 311
Нямам представа кое и как е,честно!Но знам , че в Окръжна има спешен кабинет и затова отидох там.Но там ми казаха,че щом е за детето и го боли ухото да отида в спешния кабинет УНГ,който се намира в сградата на Кожна клиника.Затова си мисля,че е спешен кабинет.Явно аз съм в грешка!Затова попитах тук,за да ми се изясни все пак от някой , който е по-запознат.Благодаря за мненията по темата,а утре ако успея да се добера до личната ще питам и нея как стоят нещата с въпросния кабинет!

# 16
  • Мнения: 2 382
Ами вие нямате никаква вина, то е ясно, че кашата е повсеместна.
Личният лекар трябва да ви уведоми за достъпа до спешна помощ в извънработно време.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 634
Много добре го знам този кабинет УНГ в кожна клиника към окръжна болница, и не , не е частен. Водила съм там детето си, естествено пак ме бяха пратили от спешното и не съм плащала.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 311
Повдигам отново темата , за да ви кажа, че получих отговор на въпроса ми дали се плаща  в спешния кабинет УНГ!Писах им на имейла и днес получих отговор от Доц.Д-р Лидия Петкова,която е изпълнителен директор на МБАЛ"Света Анна-Варна"(т.е. Окръжна болница).Цитирам:"Спешните прегледи на малки деца  в  спешните кабинети НЕ СЕ ЗАПЛАЩАТ"!Излиза , че съм била права като съм отказала да платя!Е , ясно ми е , че вече няма да отида при този лекар,който тогава беше дежурен,защото за  били поискани обяснения от него,тъй като "писмото ми освен характер на запитване носи и белези на жалба"(цитат от отговора).

Общи условия

Активация на акаунт