Отговори
# 15
  • Мнения: 2 015
ferarra, нещо за мен нямаш ли newsm78?Не ми е за друго, но се притеснявам, че това което са ми пратили е за този период newsm78.Извинявай, ако те притеснявам Hug!
Нимфетка, да се похваля, че и аз от две седмици не пуша newsm44.

# 16
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Аз пък си smile3546 smile3546, но се ограничавам. Ами така и не пия вече сега и ако от цигарите се откажа Sick.
Днес си получих първата поръчка от сайта на Май тойс и съм доволна. С моя късмет са ми объркали една червена рокличка на Димана и сега ще трябва да я върна, но ме оставиха без тоалет Rolling Eyes. Предлагайте идей за онлайн пазаруване на нещо по така за завършването на градината че време не остана newsm78

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 15:47 от mama_mima

# 17
  • Мнения: 153
Цитат
Благодаря за квалификацията ти към мен, но нека тази, която е напълно невинна първа да хвърли камъка bowuu

  Mr. Green  може и да се класирам ...  Flutter

# 18
Цитат
Благодаря за квалификацията ти към мен, но нека тази, която е напълно невинна първа да хвърли камъка bowuu

  Mr. Green  може и да се класирам ...  Flutter
Радвам се, че има поне една, но скъпа....ти не беше ли от Плевен Mr. Green

# 19
  • Мнения: 0
Хайде и ние да се запишем в новата тема, Мише страхотна е!

Яни с удоволствие бих дошла следващият път на срещата, стига да мога да го съчетая с плановете на мъжа ми, пусто да му се не види работещите май са с предимство  Laughing Laughing Laughing, при първа възможност ще дойда и то с голямо удоволствие!  Mr. Green Mr. Green
А за цигарите не знам, никога не съм пушила , но си мисля че е толкова трудно колкото за мен да откажа сладкото и по скоро шоколада   Blush така че на всички който са решили дерзайте  Peace и ще успеете
Яни, хайде голяма почивка му ударихте, знам че ви е хубаво, ама и ние се затъжихме за вас  Hug Hug

И накрая но не на последно място благодаря на всички който ни подкрепиха с Viksun  по повод изказването на  Consuella, но аз все пак си мисля че дамата не искаше да ни обиди, макар да прозвуча точно така,  а просто да си припомни доброто старо време което и липсва.  Хайде Consuella разкрий самоличността си, сигурна съм че пишещите във форума ще погледнат на теб по различен начин, в противен случай ще си помисля че и нашите мъже знаят за теб неща които и ти не предполагаш,  мисля че избра погрешния път.

# 20
  • България, Велико Търново
  • Мнения: 213
Добро утро момичета
Аз днес съм в трескава подготовка за утрешния ден  newsm68 и минавам да се отчета.
За среща мога да присъствам само ако е тази неделя понеже тогава ще дойда и ще си ходя на следващия ден. Хайде организирайте нещо за да се видим и побъбрим.
Мише днес отивам до Габрово за да взема нещата и в петък можеш да минеш да ги вземеш от магазин "Фамилия". Ще ги пратя по майка ми в четвъртък по някое време. Извинявай че толкова те забавих  newsm03 Поздравления за отказването на цигарите. Аз вече карам четвърта година без цигари  newsm44
Яни вие нали ще си идвате тази седмица, или не съм разбрала правилно. А за трапезата имах предвид че съм готова да посрещам гости, от които и ти си в бройката  smile3503
Хайде, щастлив ден на всички!

# 21
  • Мнения: 153
... не мога да се отърва от мисълта, че Консуела и мъж... стар познайник от тайфата и всъщност само ни дразни  Laughing Laughing Laughing

... и аз все още съм си от Плевен, но това не ми пречи да имам приятели тука  bowuu

# 22
  • Мнения: 362
        Hug тук съм
 Днес направихме изследванията на Явор и от другата седмица живот и здраве сме на ясла Crazy
  Един гост пак дебне от балкона Joy

# 23
  • Свищов, Враца
  • Мнения: 193
Цитат
Благодаря за квалификацията ти към мен, но нека тази, която е напълно невинна първа да хвърли камъка bowuu

  Mr. Green  може и да се класирам ...  Flutter
Радвам се, че има поне една, но скъпа....ти не беше ли от Плевен Mr. Green

Брей Консуелче,знаеш ли че името СПАСКА повече ти отива! hahaha

# 24
  • Мнения: 153
хе хе като ламята...

момичета вземете та сложете "Свищовските" от заглавието на темата с големи букви или по-напред в изречението, че трудно се откриват ...

# 25
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
хе хе като ламята...

момичета вземете та сложете "Свищовските" от заглавието на темата с големи букви или по-напред в изречението, че трудно се откриват ...
Подкрепям напълно предложението! Има и мами с по дърто ЕГН все пак! Embarassed Mr. Green Sick

# 26
  • Мнения: 11 680
Защо не използвате "Нови отговори на моите публикации"  newsm78

# 27
  • Мнения: 153
опаа Миме  Stop

rummi_pl  - ми щото трябва да го намеря и него ...  Mr. Green 
в тази връзка ти що не пишеш и в плевенската

# 28
  • Мнения: 11 680
Бутонът е горе в ляво под съобщенията  Peace

В Плевенската писах един-два пъти когато се регистрирах, както и в съответните отчетни. Но според мен са се заформили клики и трудно някой нов може да се намърда вътре. Нищо лично, но за себе си не видях смисъл да се натискам  Peace 

Но пък ми тежи, че като си дойдем почти няма на кого да се обадя вече  Wink

# 29
  • Мнения: 0
Честит рожден ден на ferarra, да си жива и здрава и много обичана от твоите мъже  Mr. Green  bouquet, и ако съм разбрала правилно честит рожден ден и на твоето малко съкровище, нека сте много щастливи   bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт