Носите ли си на работа в офиса готвена храна от къщи?

  • 25 173
  • 483
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 6 029
viliko, ми гледай си класната кочинка там и не се занимавай с некласните мъкнещи манджа.

# 391
  • Мнения: 7 947
Класно е, само когато заведението е подходящо  Sunglasses
Но тези, носещи манджа от вкъщи, няма как да го знаят  Joy

# 392
  • Мнения: 2 631
О, ясно - ето една мъкнеща смрадливи манджи  Joy Joy Joy
Има една тема за нещата, издаващи липсата на класа ...

Смрадлива е всъщност манджата в заведенията, в които ти се храниш...

Да ти кажа и аз едно нещо, издаващо липсата ти на класа: да слагаш всички под общия знаменател на "нямаш класа", само заради здравословното хранене...  Peace
А пък ти си яж канцерогенните вафли в обедната почивка и пълней....  bowuu
И не ми казвай, че никой в класното ти обкръжение не си носи ябълка, салатка или др. неща от дома...
Но пък къде съм тръгнала да се равнявам с твоята класа  smile3555, ти обядваш само с Бьоф Строганов, Кордон Бльо и все засукани манджи, приготвени от кралски готвачи пред очите ти...
Или всъщност седите гладни ти и твоята класа, само на по вафла "Споко"....

# 393
  • Мнения: 7 947
Елементарно е първо да прочетеш темата и тогава да отговориш. Прочети я и тогава ми говори за ябълки и здравословно хранене - "Носите ли си на работа в офиса готвена храна от къщи?"  Crazy
И недей така се ядосва, само защото аз не си нося и не мисля, че е нормално и обядвам в ресторанти  Wink

# 394
  • София
  • Мнения: 8 348
ами аз си готвя диетично

# 395
  • На точното място
  • Мнения: 298
Здравейте на всички, който "не са класа" - аз също съм от вас. Нося си храна в офиса от доста време. Не нося сготвено ядене /защото не го обичам студено /, но си нося сандвичи, плодове или голяма вълча салата. Не мисля , че има разлика в това да обядваш в заведение или в отреденото за това място в офиса - ако се храниш просташки , ще го правиш и на двете места. Да спомена само , че и шефа понякога похапва от моите кутии  Wink

# 396
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
viliko, колко забавно Laughing
Давай все така.
Няма проблем, без бой си признавам, че не съм от класа, ако класата е маниерничене тип "вижте ме, аз се храня навън" Grinning

# 397
  • Мнения: 274
Аз не мога да разбера как може цял ден да кесиш в офиса и в обедната почивка да се завреш в неква кухня?! Че после и баките трябва да си миеш, че да не потече соса из чантата...
Ами излез малко от офиса, разходи се поне 5 минути на въздух, отпусни се...



# 398
  • Мнения: X
утре рано рано ще снимам специално за теб нашата "неква кухня"

и не, не мием
има си миялна

за съжаление сме в промишлена зона и няма къде да се разходим
но понякога се мятаме на колите ако искаме друг ресторант от наличния в зоната или разходка

# 399
  • Мнения: 3 435
Айде стига с "класни" изказвания Twisted Evil Който има време и възможности да се храни наобед с изискана храна,поднесена в кристал и порцелан моите уважения,но аз пък не намирам нищо "некласно" в това да си донесеш салата или нещо от сорта в подходящите за целта съдинки. Никой не говори да си носиш тас-кебап в буркан и да го разстелеш на вестник ooooh!,а и на мен ми е по-вкусно да ям моя си храна,да не говорим,че пък всеки ден не мога и да си позволя да ям в ресторант.

# 400
  • Мнения: 2 631
Никой не говори да си носиш тас-кебап в буркан и да го разстелеш на вестник ooooh!

Тас - кебап в буркан и хляба директно надробен вътре, налииии??  Joy С метална капачка, която улива...  hahaha

# 401
  • Мнения: 3 435
Никой не говори да си носиш тас-кебап в буркан и да го разстелеш на вестник ooooh!

Тас - кебап в буркан и хляба директно надробен вътре, налииии??  Joy С метална капачка, която улива...  hahaha
Много ясно Laughing

# 402
  • Мнения: 1 567
Май и аз съм от тези, където "нямат класа". Да, всеки ден си нося храна от къщи. А като направя кекс, колегите все ме гледат в ръцете, дали им нося домашен кекс.... hahaha

Първо съм онкоболна и не мога да се храня с буламачите по заведенията. Нито знам как са измити салатите, нито при какви условия се измива месото и приготвя храната.
Ето, днес имам пилешка пържола на тиган Тефал и салата. В офиса си имаме малко кухне с микровеле, и подправки.
Официално обедна почивка нямаме, но отделяме по 20 мин., за да се нахраниме ...

(Имам един колега, дето не разбира от дума и това е...  smile3555, всеки Божи ден поръчва дюнер със завидно количество лук... Забележки му се правят непрекъснато  Banghead и пак не отбира от дума... #Cussing out Никаква съобразителност... Rage)

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:36 от veselinap

# 403
  • Мнения: 24 467
Дали е "селско" или "просташко" въобще не ме вълнува, просто ме мързи да го правя. Наоколо има чудесни заведения с готвена храна, не особено скъпа, а и пазарът е наблизо. Кило череши- 2,50, купих си току- що, хрущялки. Измивам ги и си ги хапвам, това за обяд ми стига предоволно.
Иначе определено няма да ми хареса точно в офиса някой да извади манджите и да замирише на готвено. Ако ще го прави, нека е на друго място, не там, където работя и аз. Пак не е заради това как изглежда, просто не обичам да ми мирише на готвено, когато целта ми не е да се храня.

Последна редакция: чт, 04 юни 2009, 13:22 от Judy

# 404
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера как може цял ден да кесиш в офиса и в обедната почивка да се завреш в неква кухня?! Че после и баките трябва да си миеш, че да не потече соса из чантата...
Ами излез малко от офиса, разходи се поне 5 минути на въздух, отпусни се...

намерих едни стари снимки на "неква кухня"
пускам ги специално за батето
малко кофти качество са но се вижда основното

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=385434&pid=12717889

Общи условия

Активация на акаунт