разширени вени

  • 93 531
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 187
lozeva, на мен ми казаха, че още не съм за операция. А и планувам втора бременност. Продължавам да си пия флебодията, но ако някой знае бабини рецепти, нека сподели. Знам, че това е болест, но не пречи да пробвам. В една стара тема едно от момичетата пишеше за 10 дневно гладуване, но кутията й е пълна, за да я попитам. Иначе мехлемите поне на мен не ми помагат. А и хирургът при мен каза, че няма да дадат резултат.

# 16
  • Мнения: 1 101
Виж това има полезна информация Peace

# 17
  • Мнения: 1 187
Благодаря, вече го четох.   bouquet

# 18
  • Мнения: 121
Напишете ми моля повече за Флебодия.Аз досега пия Детралекс и кото го пия дълго след това не ме болят краката и не се изморявам бързо.Но за тази Флебодия сега чувам smile3529

# 19
  • Мнения: 1 187
флебодия На мен ми го предписа хирург, така че посъветвайте се с лекар. Според доктора мога да го пия 6 месеца без прекъсване - обикновено пролетните и летните месеци. Облекчение - до 4 дни, липса на болка - след 2 седмици (според лекаря) - при мен действа по-бързо.

Последна редакция: вт, 09 юни 2009, 14:14 от Аурора

# 20
Възлите се премахват с операция.На мен ми бе направена операция миналия месец и сега се чувствам много по-добре.Аз Ви съветвам да направите консултация със съдов хирург задължително!

# 21
  • Мнения: 121
Пожелавам успех за операцията.Мен ме е страх и съм резервирана малко. newsm1Като гледам единия си крак обаче на какво дередже е....

# 22
  • Мнения: 37
Детралекс или флебодия. След това почти непрекъснато майка пие Ентан. И се маже с един розов крем. Но жената си го прави това целогодишно и даже виждам че синините почти не се забелязват. Но все пак гледа да не се преуморява. За ентана виж в нета.

# 23
  • Мнения: 1 187
Пожелавам успех за операцията.Мен ме е страх и съм резервирана малко. newsm1Като гледам единия си крак обаче на какво дередже е....
От гледане до операция има много път. До миналата година само единият ми крак беше "грозен", сега и другият. Мислех си - ето отивам на операция, ама докторът - не, та не. Не при всички е наложително и препоръчително. Сега ще пробвам бабини илачи.

# 24
Приятелка ми препоръча Диокет за разширени вени след раждането на моя син. Тя е много доволна от него. Какво е Вашето мнение?

# 25
Привет и от мен!!! Аз също страдам от разширени вени и дори по време на бременността получих тромбофлебит.За операция съм,но имам колебания къде да я направя и по какъв начин.
Искам да помоля всички,които вече са минали през това да си кажат мнението,как е минало,какво е усещането по време и след манипулацията,доволни ли са изобщо.Аз мисля да я направя с лазер,но ми казаха,че във ВМА поставят някакви диоди в краката???!!!!Ще съм благодарна на всички,които пишат.

# 26
  • Мнения: 1 101
Ето в тази тема   е писано надълго и 6ироко вси4ко което ви интересува Peace

# 27
  • Мнения: 2
Аз лично ползвам флебодия, тъй като  работата ми налага доста време да стоя права. Много съм доволна и вече не усещам тази тежаст вечер.  SunglassesА и като сравнявах цените в аптеката, флебодия идва най-изгодна.

# 28
  • Мнения: 121
Аз лично пия ДЕТРАЛЕКС и като изпия една опаковка се чувствам добре дълго след това-около 4-5 месеца.Също много ми помага охлаждащия гел на Д-р Таис, особено сега през лятото.

# 29
  • Мнения: 1 187
А и като сравнявах цените в аптеката, флебодия идва най-изгодна.
Въпросът не е до пари, а да е правилно. Миналата седмица имах консултация със същия лекар, който ми предписа флебодията. Оплаках се, че вече се виждат и подуват  вените и на другия крак. Обясни ми, че не мога да спра процеса, а флебодията ме предпазва от усложнения - като тромбофлебит. Както съм писала - пия го откъм април до септември - без прекъсване. Още миналата година ми каза, че никакъв гел няма да ми помогне в моя случай. Дано да съм случила на лекар, но лично аз смятам да търся нещо алтернативно, а не да седя и чакам да стигна до операция.

Общи условия

Активация на акаунт