препоръчайте лекар УНГ в София

  • 21 511
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 640
Д-р Крумова от Правителствена болница. Работи и в МЦ на Военна б-ца с талони към касата-сутрин във пон. и вторник.

# 16
Мило майче, въпросът е не кой е най-добрият УНГ лекар, а на кого ти ще имаш най-голямо доверие! Тъй като както ти сподели мненията са различни и противоречиви. Аз лично съм много доволно от доц.Тодоров от ИСУЛ, тъй като той излекува сина ми и го спаси от поставянето на макарички. Преди да стигнем до него минахме през кабинентите на какви ли не светила: Транспортна болница-Едрев и Заеков(Нещо там май са го ударили на прекомерно печелбарство), Улевинов - МА. Доц.Тодоров спечели моето доверие и реших да следвам неговото лечение и Слава Богу с физиотерапия и медикаменти успяхме да се спасим от операцията на 3-год. ми син на 2-те ушички.
Така че изборът е само твой!
P.S. За транспортна болница знам, че там вадят добре сливици като операцията е платена около 200 лева( поне толкова ни искаха на нас). Може и с направление, но нещо много не  го предпочитат този вариант, защото "не е ясно така кой ще оперира"!!!!

Общи условия

Активация на акаунт