ПЛЕВЕН - 92

  • 19 140
  • 296
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 22 473
Ами май ще е втората, макар че в къщи останалото е инокс, ама ми писна от него. ))))

# 241
  • София
  • Мнения: 9 879
Може ли някой да ми пусне линк към някой сайт с по дългосрочна прогноза за времето от този на първа страница?Дикси,ти май беше показвала един.

# 242
  • Мнения: 1 196
Аз да напомня за довечера - 19.30 във Ванилата   Peace

# 243
  • Мнения: 262
Искам ми се да кажа нещо, но се въздържам, че ме е толкова яд...
Едва ли някой намира смисъл в тези думи, но възпитанието в момента ми идва малко в повече.
Ако знаете само миналата година Яна на ДеЩо и Димана моя как само се хвърляха в пясъка, все едно са в басейн. И аз клеча в пясъците. Природа, романтика...

# 244
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
ftall, нама ли да освободиш довечера номадка ,да дойде да пие едно пиене с нас Laughing?
Грета що се ядосваш така?

# 245
  • Мнения: 2 556
Момичета, влизам да ви кажа, че явно форума е заразен и аз също чакам бебе - през Ноември. Simple Smile  Готова съм да предам бременната щафета на следващата кандидатка   Mr. Green

Гледам, че никой не иска да пише след мен от страх да не прихване сигурно  Thinking Grinning Не се притеснявайте, няма начин да стане само с форумско участие...

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 16:13 от Tess

# 246
  • Мнения: 5 289
Хайде аз да се престраша - честито Simple Smile Радвам ти се,че се навиваш за трето Simple Smile Аз май се отказах от тези мераци Simple Smile
Срещичката гледам за днес била Simple Smile Весело изкарване довечера .
Аз пак не мога да ви изчета и много ми е вътрешно . Как успявате вие не знам.Ние днес пак се гледаме -Здравко кашля яко и ги спрях,да видим до понеделник как ще е.
И едно бързо питане - кога мислите,че децата могат да карат тротинетка? От каква възраст?

# 247
  • Мнения: 4 390
 Sunglasses
Очаквах те!
Честита, лека и безпроблемна! Heart Eyes Hug

# 248
  • Мнения: 2 556
Дивианка, и на теб лека и безпроблемна, ще извървим заедно този дълъг път! Heart Eyes

# 249
  • Мнения: 2 070
Иухуууу! Баси кефа, Тес - ю мейк май дей както се вика!
Ще взема да гледам Елена до три годишна - все ще имам компания  Laughing

А тя милата със сигурност има температура, пак спи, заспива на цица, ще ходим на лекар май.  Sad

Довечера да знаете, че ще пия за всички бременни в темата! Стига вс да е ок с Ели и да дойда

# 250
  • Мнения: 2 111
Tess,честито   bouquet Лека и безпроблемна бременност!
Коя е следващата,бързо си признавайте?  Laughing

# 251
  • Плевен
  • Мнения: 239
Тес,честито. Супер направо. И аз много се радвам за теб. Hug  bouquet
Имам си и аз Пег Перего- Ариа. Цвят Корало е моята. Е, наистина е супер тази количка. Много лекичка. Ако имаше и старата на кой да си продам. Само ги събирам. Ходих до оказиона,там не приемали сега стари колички,че имали много. Ще трябва да я снимам и да пробвам в Продавалника.
За срещата аз няма да мога,че сме на рожден ден.

# 252
  • Мнения: 2 556
Деси, дано се оправя бебчето скоро! Имай си обаче едно наум и за шарките, защото Кари на 9-10 месеца изкара рубеола най-неочаквано пак така след една необяснима температура и отпадналост.

За тазвечершната среща и аз няма да се класирам, но се надявам да не пропусна следващата  Simple Smile

# 253
  • Мнения: 2 138
Аз какъвто съм заплес, дано ви позная  Laughing

# 254
  • Мнения: 1 953
Хахаха, Тесс, браво на теб  Laughing !
Направо не мога да повярвам какво размножаване става в тази тема  Laughing
Честито! Лека, безпроблемна и успешна!  Hug
Може и да е многоплодна  Mr. Green

Валенце, това са "моите" сайтове с прогнози:
http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BU … r_topnav_business

http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100728203

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 18:55 от Дикси

Общи условия

Активация на акаунт