Благоевград 22

  • 17 896
  • 297
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19
Още сега ще потърся подходящото кафе за утре...днес е очертава труден ден - от чисто емоционална гледна точка..това звездите ми го споделиха в 4 сутринта като се събудих да си говоря с тях. Затова сега едва дочаках кафето  Laughing kaffeetrmker_2

# 16
  • Мнения: 286
Още сега ще потърся подходящото кафе за утре...днес е очертава труден ден - от чисто емоционална гледна точка..това звездите ми го споделиха в 4 сутринта като се събудих да си говоря с тях. Затова сега едва дочаках кафето  Laughing kaffeetrmker_2
Аз се чудя дават по новините земетресение с епицентър София а то от твоята квартирка идвало hahaha Joy

# 17
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Добро утро,
Дани май ти е минала депресията след шопинга, като гледам. Поздравления за покупките, със здраве да си ги насиш и на хубава работа. Laughing
Ние се готвиме за разходка ама в Кюстендил. Снощи ходихме на цирк "Арена", отдавна не бях гледала цирк със тигри. Страхотен беше и Вики много се впечатли. Вози се на пони в антракта и се снима с камилата. А на предишни циркове само ревеше, направо ме изумява колко смела взе да става напоследък. Laughing

# 18
  • Мнения: 19
Аз се чудя дават по новините земетресение с епицентър София а то от твоята квартирка идвало hahaha Joy
А, Дани, сама бях ...само със звездите  Joy

# 19
  • Мнения: 286
Ади стига ни будалка тука Naughty Hug hahaha
Мале Марси като ви видях на тая камила направо ми се изпари депресията Joyвярно много се кефя на вчерашният ден,дано и днес и за на пред да е така,а за дрешките за кой ли път се убеждавам че шопинг терапията е анй-доброто лекарство против депресията ми smile3532оф ей сега ходих за обувките още не са отворили леле сън не спах за тия обувки,трябва да се покажа на сватята да и пошушна колко пари съм спестила от тоалетчето поради това че не е купено от центъра Mr. Green

# 20
  • Мнения: 19
Аз обувките държа да ни покажеш....

# 21
  • Мнения: 62
Добро утро и от мен, аз май още не съм пуснала снимки ей сега се стетих. толко много съм се забатачила в работа че съм забравила мого се извинявам сега ги качвам и пускам
Момичета, Ивет от една седмица не иска да седи на гърнето, а по-рано по пловин час си седеше, даже като тръгнеш да я вдигаш тя плачеше искаше да си седи там сега незнам какво и става, кажете по какъв начин пак да започне да си седи, че ако продължаваме така няма скоро да се отучим от памперсите.
Хайде чао за сега след малко пак ще се включа за снимките

# 22
  • Мнения: 286
А бе Дани какви снимки аз съм забравила newsm78
ще се научи на гърнето няма къде да ходи,ох добре че моите вече се научиха Praynig
Ади само да ги взема и веднага ще ги покажа обувчиците,пък да знаеш какви са ефтинки Mr. Green

# 23
  • Мнения: 62
Ето и снимките

И по между другото дайте идея за заглавие

Последна редакция: вт, 07 апр 2009, 12:40 от daniela_ch

# 24
  • Благоевград
  • Мнения: 142
daniela_ch   много хубави снимки !  Grinning
А за гърнето я остави малко , не  я насилвай щом не иска .
След време ща започнете пак като на игра с кукли и т.н.
Докато изчакваш може да пробваш на тоалетната чиния със
седалките. Предполагам , че ще й бъде интересно и няма да се дърпа.

jinjer_78 как мина днес ? Доволна ли си?

Аз днес цял ден си мисля , че е сряда  Laughing, нещо ми се иска да идва по-бързо
краят на седмицата май  newsm78 Laughing
  bouquet

# 25
  • Мнения: 19
О-о-о, аз чакам Великден вече, а  ти само края на седмицата  Laughing

# 26
  • Мнения: 286
Деси,имам чувството че 100 часа попълвах там разни въпросници ,а на теста за компа се изложих много на ексела,но хич не ми пука,ако стане нещо стане,ако не живи и здрави
бях и при съдийката даде ми дело едно да пиша решение,утре пак ще ходя да гледам и слушам Flutter

Пихме и форумско кафенце със Жужавка,Пухелотка и Сватята Mr. Green

# 27
  • Мнения: 19
А обувките? wait

# 28
  • Мнения: 447
Обувките явно все още не са налични..... Първо искам да се извиня на Нинка, че малко МНОГО неадекватно постъпих на обяд, ама все още не знам къде съм точно и се надявам да ме извини....  bouquet Кафето мина супер, надявам се  скоро пак да има.... Марси къде бяхте на цирк?

# 29
  • Мнения: 286
Обувките ги взех едва като взех децата от детска та утре ще се фръцкам с тях Blush
ще ги снимам и покажа специално за Ади Peace

Общи условия

Активация на акаунт