За рожденните дни....

  • 2 414
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
Втория рожден ден на Иво празнувахме в Детски клуб "Пепеляшка". За деца на такава възраст подобно място е много подходящо.
От клуба ни препоръчаха за втория рожден ден да не ангажираме клоун, защото толкова малки деца не му обръщали никакво внимание. Така че просто оставихме децата да играят наволя и всички се забавляваха доста добре.
Естествено, имаше отделно домашно празненство с бабите и лелите Grinning



Виви, къде се намира "Пепеляшка"?

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 903
За съжаление тази година бяхме болни от бронхит точно за рожденият ден и не можах да поканя дечица. Празнувахме в тесен семеен кръг. За тази година ако всичко е наред съм решила да занеса торта в яслата и в къщи да събера приятелчета.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 221
"Пепеляшка" е близо до ІІІ-та градска болница. Точният адрес е ул. "Божурище", блок 135. Тел. 9204887; 088/7770008.
Ако искаш, мога да ти го обясня по-подробно.

# 18
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
А ако празнувате в къщи какво ще приготвите за хапване и какви хора ще поканите? Възрастни или деца? А за украсата какво ще кажете?   ura

# 19
  • София
  • Мнения: 15 221
Ако празнувам в къщи, ще направя две отделни тържества-едното за приятелчетата и майките им, другото-за бабите.
За украсата-аз имам един хартиен гирлянд с надпис "Happy birthday", който разтварям, и украсявам апартамента с балони-мноооооого балони. Висят отвсякъде.
За хапването-за детското тържество много-много храна не върви. Хлапетата така или иначе повече си играят. Но може да има някакви дреболии за гризкане; някакви ядки, дребни сладки и соленки за майките, ако ти се занимава или решиш да ползваш нечии услуги-на майките може да предложиш сандвичи или хапки. И все пак основната почерпка ще бъде тортата. За децата може да вземеш сокчета.
А за купона с бабите-там вече вие си знаете. У нас присъствието на майка ми и баща ми винаги се отбелязва с тежка софра Laughing И още една торта.

Общи условия

Активация на акаунт