Слънце Варна огрява, Великден наближава !

  • 14 375
  • 280
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 506
Момичета искам да ви предложа нещо... Flushed Кога се боядисват яйцата, че не знам? Rolling Eyes
нека всяка от нас да боядиса по едно червено за здраве и да ги дадем на Vanq66 да ги занесе за Филипчо!Искате ли?

# 76
  • Мнения: 65
Боядисват се в четвъртъка преди Великден или в съботата до обяда.
Аз съм "за"  Peace

# 77
  • Мнения: 46
И аз ще се включа, само трябва да ми кажете къде и как да ги дадем  Peace

# 78
  • Мнения: 506
И аз ще се включа, само трябва да ми кажете къде и как да ги дадем  Peace
Ще се опитам да задействам нещата , дори преди малко звънях на Ванче, ама тя явно спи, а на мен ми е голям кеф "besame mucho" даа я слушам докато й звъня! Joy
Знам едно, вярвам, че ще помогнем на Фил и това ме кара да се усмихвам, нищо, че дори не съм го виждала! Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 50
Добро утро и от мен! Да е жив и здрав този, който е измислил обикновенните бисквити хаха - единственния ми спокоен миг за сутрешното кафе.

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 09:52 от marii4e

# 80
  • Мнения: 149
Добро утро на всички!!!

Относно инициативата за Великденските яйца аз съм ЗА, но не знам дали ще боядисвам яйца в четвъртък, а дали няма да е късно в събота. С моята г-ца не мога да кажа кога ще стане каквото и да е  ooooh!

Мале, влюбих се в един лаптоп на Acer, ама 800 лева е, но пък много ми хареса като характеристики. Дано да спечеля нещо отнякъде, че да мога да си го купя Praynig не че ще стане това някога ама да си мечтая ми остава

Днес ще слизам пак към Морската, като изпържа рибката и като сготвя зеления боб. И малката като нахраня, т.е. следобяд ще е най-вероятно. Който ще излиза навън - приятна разходка   Grinning

# 81
  • Варна
  • Мнения: 858
Момичета само да ви кажа че родих на 05.04 ей така на шега. В 8 часа отидох в болницата с 8 см разкритие, приеха ме, в 9.35 изплака дъщеря ми Виктория. Добре сме и двете, раждането ми беше песен, без болка и без усложнения.Вчера се прибрахме в къщи, и още няма много време,кърма много а и бебка е лакома и така. Много съм щастлива а за таткото думи нямам.....

# 82
  • Мнения: 2 960
dessiss  HugЧЕСТИТА ТИ ПРИНЦЕСА ВИКТОРИЯ  bouquet
Да те радва много ,да ти носи само усмивки и щастие./добре дошла в клуба на викитата Hug/

# 83
  • Мнения: 194
Дессисс, честито!!! Hug
Да сте живи и здрави, да се кърмите дълго и да се радвате на мноооооого щастливи мигове !!!
  bouquet  bouquet  bouquet

# 84
  • Мнения: 3 999
Честито  Hug  bouquet

# 85
  • Мнения: 65
Да сте живи и здрави!

ЧЕСТИТО [/color]

 newsm51 smile3525  bigdance2

# 86
  • Мнения: 109
  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТОООО!! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКАТА ВИКТОРИЯ !!!

# 87
  • Мнения: 46
Честито desiss, да ти е жива и здрава малката принцеса и много да те радва  Hug   bouquet

# 88
  • Мнения: 101
dessiss, честито!  newsm18 Да ти е живо и здраво бебчето! Много да те обичка и слушка!  babydust7

За червените яйца и аз съм "за", но и аз не съм сигурна кога ще успея да боядисам. Все пак когато стане ясно къде да и кога ще се събират, ще се постарая да съм на линия!

# 89
  • Мнения: 1 554
Деси честита Ви малка госпожица,да е най добричкото бебе,да спи и да яде Heart Eyes Hug  bouquet

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 14:45 от Морска

Общи условия

Активация на акаунт