ДБМ - Русе - 10

  • 37 641
  • 807
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 270
Аз следя  Peace ако е на Перла ще "прескоча" от работа

# 46
  • Мнения: 1 168
Да, на "Перла" ще е - само часа уточняваме! А на теб кога ти е удобно - предиобед или следобед?
Джаста, Илианка, вие казахте за следобеда, че сте свободни, но за сутринта нищо не казвате? Заети ли сте, не сте ли?

# 47
  • Мнения: 1 523
Аз съм сама с децата този уйкенд,ако ми се отвори възможност,ще мина.

# 48
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Джаста, Илианка, вие казахте за следобеда, че сте свободни, но за сутринта нищо не казвате? Заети ли сте, не сте ли?
  Ами аз както знаете съм на работа до 14ч...така че най-вероятно няма да мога.

# 49
  • Мнения: 1 270
Аз съм с професия "на повикване" и събота по принцип ми е работен ден, та затова никога нищо не знам  Joy

# 50
  • Мнения: 111
Аз също не мога преди обяд, ако остане за след обяд съм на линия  Simple Smile

# 51
  • Мнения: 6 618
Тъй като гледам няма начин да се съберем всички в събота.
А ,неделя?

# 52
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аз съм извън града в неделя.

# 53
  • Мнения: 1 168
Аз като гледаам повечето клонят за следобед. А и до тук не срещнах предложение за конкретен час, освен моето си  Laughing за 14,30 в събота.

Аман, една страница за среща не можем да се разберем. Rolling Eyes Аз отивам в 14,30 пък ако ще и сама да си пия кафето.

# 54
  • Мнения: 1 287
Няма да мога да дойда в събота следобед.Синът ми има РД и тържеството е на обяд.Няма да мога да присъствам за мое съжаление.

А днес за 17.30ч удобно ли ви е?

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 15:08 от kabzimalka

# 55
  • Мнения: 1 168
Кабзи, толкова бързо няма кой да се организира за днес, ми се струва! Ама ако искаш заповядай на кафе у дома! Simple Smile

# 56
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Аз пък мисля,че с клизма работа не става...и срещата не е жизненонеобходима и неотложна....така,че...Пък,моля да ме извините, но среща с трима-петтима не е особено ефективна....Помислете си за ден през седмицата...или направо решете в темата следващото ходене до дома-кой и кога...

# 57
  • Мнения: 1 168
Аз пък мисля,че с клизма работа не става...и срещата не е жизненонеобходима и неотложна....така,че...Пък,моля да ме извините, но среща с трима-петтима не е особено ефективна....Помислете си за ден през седмицата...или направо решете в темата следващото ходене до дома-кой и кога...
Съгласна съм! Аз мога да се освободя почти всеки ден - но за следващата седмица е добре да се знае ден-два предварително! Така че, бидейки неработеща и с повече свободно време, оставям на работешите да решат!

# 58
  • Русе
  • Мнения: 611
Аз изчаквах да видя как ще съм с гледачите, но тази седмица няма да имам такива така, че не ставам за срещи.

# 59
  • Мнения: 470
Този уикенд и аз не мога,за по нататък трябва да видя графика на мъжо за да знам кога ще е на линия да гледа детето и тогава мога да кажа кога съм свободна.

Общи условия

Активация на акаунт