ДБМ - Русе - 10

  • 37 677
  • 807
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 243
           Със закъснение се включвам да честитя имените дни на всички момичета, които са с името на цвете, желая ви здраве и много късмет!
            АНИЧКА ЧЕСТИТО, ДОБРЕ ДОШЛА НА МАЛКАТА АНДРЕЯ - ЗДРАВЕ И ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!!!
           Моите сърдечни поздрави за успешно проведеният карнавал, благодаря на ДЖАСТА за  снимките, БРАВО МОМИЧЕТА!
                                                                                СЪРДЕЧНИ ПОЗДРАВИ - ФИЛЮДКА

# 76
  • Мнения: 758
Аничка, добре сте си дошли в къщи! Бързо свкване една с друга!

# 77
  • Русе
  • Мнения: 244
Добре дошла отново вкъщи, Аничка.Да ви е жива и здрава Андреа и много да ви радва. Hug

# 78
  • Мнения: 541
ето и снимки   Heart Eyes

# 79
  • Мнения: 470
Аничка добре дошли сте си в къщи   bouquet.Много е сладка малката принцеса,да ви е жива и здрава и все така да ви радва  Hug.

И със закъснение да са живи и здрави всички с имена на цветя,Джаста специални поздрави към теб   bouquet.

# 80
  • Мнения: 1 168
Сладка, малка душичка! Hug
Аничка, ама и ти си голяма свежарка! Grinning

Момичета, имаме СПЕШЕН въпрос за решаване. Става дума за несесерите за рождениците - там, от където ги вземаме не искат да дадат фактура. Необходими са ни 35 бр. за момичета и 32 - за момчета, общо 67 бр. с фактура. Моля, ако някоя има идея от къде можем да ги закупим, да каже, че следващата седмица трябва да решим въпроса /нали следващата неделя ще е РД в Брестовица/. Иначе бельото ще го оправим във вторник.

# 81
  • Мнения: 1 287
Аничка,малката ти е одрала кожата направо!Да ви е жива и здравичка и много радост да ви донесе!

Роси,ще ти звънна утре.Памперси не биха отказали от бебешкия дом,винаги им трябват.

Иринка,писах ти на ЛС.

# 82
  • Мнения: 395
Какви трябва да са несесерите?

# 83
  • Мнения: 1 168
Кабзи, нямам ЛС Sad

Пеониа, става дума за несесери за баня, с цип отгоре, да могат да влязат тоалетните принадлежности вътре.

# 84
  • Русе
  • Мнения: 244
Цитат на: irina_vas
 Иначе бельото ще го оправим във вторник.
[/quote

За бельото се оказа че Браз май са най- евтини.Тая фирма с която се свързах ми дава бройката около 3.50 и то само до 7 годишни.По-големи размери няма.
Чакам до час два да ми кажат за несесерите, ако вече не сте се оправили и ще звънна на Ирина

# 85
  • Мнения: 1 270
Сладка, малка душичка! Hug
Аничка, ама и ти си голяма свежарка! Grinning

Момичета, имаме СПЕШЕН въпрос за решаване. Става дума за несесерите за рождениците - там, от където ги вземаме не искат да дадат фактура.
Те подаряват ли ги несесерите? Защото ако ги купувате няма как да откажат фактура  newsm78
Да пратим данъчните ...  Joy да ги вземат

# 86
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Сладка, малка душичка! Hug
Аничка, ама и ти си голяма свежарка! Grinning

Момичета, имаме СПЕШЕН въпрос за решаване. Става дума за несесерите за рождениците - там, от където ги вземаме не искат да дадат фактура.
Те подаряват ли ги несесерите? Защото ако ги купувате няма как да откажат фактура  newsm78
Да пратим данъчните ...  Joy да ги вземат
хахаха,и аз това вчера предложих на Иринката....Можело фактура...ама щели да ни ги пишат на стотинки...не знам си кво...ква е таз работа... newsm78
Аничка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Вярно си свежарка LaughingА малката е  Two Hearts  newsm76 Two Hearts

# 87
  • Мнения: 1 168
Сладка, малка душичка! Hug
Аничка, ама и ти си голяма свежарка! Grinning

Момичета, имаме СПЕШЕН въпрос за решаване. Става дума за несесерите за рождениците - там, от където ги вземаме не искат да дадат фактура.
Те подаряват ли ги несесерите? Защото ако ги купувате няма как да откажат фактура  newsm78
Да пратим данъчните ...  Joy да ги вземат
хахаха,и аз това вчера предложих на Иринката....Можело фактура...ама щели да ни ги пишат на стотинки...не знам си кво...ква е таз работа... newsm78
Аничка Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  Вярно си свежарка LaughingА малката е  Two Hearts  newsm76 Two Hearts
Добре де, как ще отидем с данъчните, като в тези 65 бр. ще има по 1 лв. и по 1,5 лв. преди да ги видим и преброим няма как да знаем точната сума, а от София първо трябва да пратят парите и тогава да вземем фактурата. Малко не ми е ясно как да направим фокуса!

# 88
  • Мнения: 6 644
Нещо вземам да се изнервям /сещайте се/
Ама добре ,че видях малката красавица да ми стопли сърцето  Heart Eyes

# 89
  • Русе
  • Мнения: 611
Аничка, честита ти радост  bouquetда ви е здрава и много да ви радва.

От прословутите несесери съм виждала на едно от левчетата по Борисова  обаче имам сериозни съмнения, че ги зареждат от същия слад от където ги вземаме и ние освен да мина да ги питам дали могат да дадат фактура newsm78

Общи условия

Активация на акаунт