ДБМ - Русе - 10

  • 37 679
  • 807
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 116
Дидка, неуморна си   bouquet, и все по-красиви неща правиш, жалко че няма да мога да дойда на базара за да си купя.

# 766
  • Мнения: 1 523
Хм, ти си харесай нещо- пък за тебе специално след базара ще изплета. Laughing

# 767
  • Мнения: 1 317
Ето това сътворих - http://ellenita.snimka.bg/hobby/za-koleda-dbm.437531.16046976.big , дано се хареса  Simple Smile Само да ми кажете на кого да го предам утре или в неделя ако има среща?
А от тази нататък - http://ellenita.snimka.bg/hobby/za-koleda-dbm.437531.16047473.big - са картичките за коледа  Peace

# 768
  • Мнения: 6 645
 еlеonоrа много са хубави ,браво  Hug

# 769
  • Мнения: 23
Привет!Като споменахте етикетите,трябва ли  да давам бройка на нещата които съм направила или няма значение? И още нещо..ще съм благодарна ако ме насочите от къде се снабдявате с материалите за опаковане.

# 770
  • Мнения: 1 287
Привет!Като споменахте етикетите,трябва ли  да давам бройка на нещата които съм направила или няма значение? И още нещо..ще съм благодарна ако ме насочите от къде се снабдявате с материалите за опаковане.

В магазин М-Март купуваме пликчета,има различни размери.

Дидка,много са красиви дядо коледовците!

Елеонора,и твоите картички ми харесват.

Ако се организирате за среща,аз този път не мога да дойда,имам неотложен ангажимент.А мисля,че и във форума можем да се разпределим за търга кой какво ще прави.Във вторник съм свободна целия ден с изключение между часовете 12 и 15ч.Мога да подреждам,да пренасям,да стоя на щанда - изобщо там,за където няма кандидати или достатъчно хора.Предлагам всеки да каже какво би искал или може да прави на търга.

# 771
  • Мнения: 116
Ели, паното е станало убийственно, знам колко търпение ти е трябвало,   bouquet

# 772
  • Мнения: 1 287
Вчера забравих да напиша,че арт-галерия Силвена Арт дариха една картина за търга.Благодарим им!  bouquetМного е хубава,у мен е,но не мога да я снимам,защото мъжо ми взе апарата  #Cussing out, а аз тъкмо се научих да боравя с него

# 773
  • Мнения: 104
Здравейте момичета!  Hug
Много съм в гъбите в последно време Embarassed. Чета от време навреме какво става, но не съм твърде в час. Кога и къде ще е този търг? Сигурно ще мога да се включа с някаква помощ през деня -някъде прочетох,че ще е необходима. Само да не е от творчески тип,че...  Embarassed Mr. Green
  bouquet за красотите ;  Heart Eyes

# 774
  • Мнения: 1 523
Мацки,
във вторник няма да присъствам на мероприятието, но се надявам всичко да мине бляскаво и да съберете много парички!Мислено ще съм с вас и желая огромен успех! Heart Eyes

# 775
  • Мнения: 758
Момичета, аз също за голямо съжаления давам отбой. Мислех да се включа следобяд и вечерта, но ми изникна служебен ангажимен за утре след 17 ч. А от 3 до 12 декмври ще отсъствам и не знам дали ще мога и за базара да се включа. Дидка искам дядо коледовци и един снежен човек, но не помня кой го беше изплел!
Чудесни сте стискам палци да всичко да мине на шест!

# 776
  • Мнения: 1 270
Аз по принцип за търга не съм се гласила да помагам, НО пишете тук овреме какво трябва да се прави да си взема утре отпуска  Peace

# 777
  • Мнения: 116
Желая Ви, добро настроение и хубаво време на утрешния търг, дано усилията, които положихте се увенчаят с успех! Изпращам ви, цялата си положителна енергия и очаквам с нетърпение отзиви и снимки  bouquet

# 778
  • Мнения: 23
 Стискам палци за утрешният ден.! newsm10 Аз моите неща така  и не можах да ги опаковам,така че дайте адрес на този магазин М-Март къде се намира.А ако утре имате нужда от още две ръце бих се присъединила преди обед с някаква помощ.Нямам идея с какво мога да помогна ,така ,че вие кажете.

# 779
  • Мнения: 1 287
Момичета, аз също за голямо съжаления давам отбой. Мислех да се включа следобяд и вечерта, но ми изникна служебен ангажимен за утре след 17 ч. А от 3 до 12 декмври ще отсъствам и не знам дали ще мога и за базара да се включа. Дидка искам дядо коледовци и един снежен човек, но не помня кой го беше изплел!
Чудесни сте стискам палци да всичко да мине на шест!

Маги,датите за базара са променени на 18,19 и 20 декември.


Ето и картината,дарена ни от галерия Силвена - арт.

Последна редакция: пн, 23 ное 2009, 20:26 от kabzimalka

Общи условия

Активация на акаунт