Бременност придружена с кървене и отлепяне на плацентата

  • 36 617
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
И аз получих кръвоизлив в 8-ма седмица, минах през всичко,
което са описали момичетата и всичко завърши благополучно.
Спокойствие и почивка трябват.  Peace

# 16
  • Мнения: 4 555
Снаха ми имаше подобен случай. В началото на третия месец имаше отлепяне на плацентата и кървене, стоя в болница една седмица на папаверин и се оправи. Изкара лека бременност и роди много лесно и бързо (не че това има връзка), а детенцето е живо и здраво.
Не се притеснявай изобщо  Peace

# 17
  • Мнения: 1 567
Здравейте, аз съм новичка, но се надявам да ми помогнете с вашите истории и мнения
Бременна съм в 11г.с но от началото имам само проблеми една седмица след положителният тест получих кървене и бях в болница за задържане. След като се прибрах трябваше само да лежа.Спазих указанията но...... в 8г.с получих пак кървене и болки и трябваше да вляза пак в болницата,но там нямаха места и ме пратиха в къщи да лежа на утрогестан и ношпа. Имам отлепяне на плацентата и докторите казаха че до 12г.с да съм на легло  и ще сме видели. И въпроса ми е ако има мами който са преживели същото да ми споделят дали всичко е било наред след 12 седмица и тази плацента с това отлепяне дали се въстанови? Много благодаря!!!

Да, аз бях така. До края на бременността на легло... Започна с масиран кръвоизлив и лежане за задържане...
Никакво движение, никакви разходки...Мъжът ми се преквалифицира и стана чистач, гладач, готвач... hahaha
Дори в колата ми забрани да се возя... за градски транспорт да не говорим...

Пази се. Почивай. Пий много фолиева киселина. Прави всички необходими изследвания...
Родих после нормално. И сега се радвам на една 5 годишна калпазанка...

Общи условия

Активация на акаунт