В кой магазин в Бургас да отида, No 2

  • 2 731
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Fresh Gale, абсолютно си права!  Peace

# 16
  • Мнения: 486
За Синдито съм абсолютно съгласна-ходих няколко пъти да оглеждам количките.После отивам в осмия месец с дъщеря ми ,и една от продавачките пита детето,защо не сме с бебето ,кой го гледал....а аз съм с корема тя не вижда ли newsm78

А как ви се струва Premaman -там бях капарирала количката,но след като загубих бебето,мъжът ми отиде с квитанцията и само като им споменал и ведна му върнали парите.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Честно казано нямам впечатления от бургаския магазин на Премама, но обслужването е София е страхотно! Посещавала съм и магазина им във Варна, също момичетата бяха много отзивчиви!
Но браво и за бургаските им колеги в случая!  Peace

# 18
  • Мнения: 92
Аз очаквах да е по-голям и с повече зареждане, а не само по-каталог. /като този във Варна/  Wink

# 19
  • Мнения: 4
Да, наистина не е много зареден! Сега, като са го преместили на "Демокрация", помещението е и по-голямо от това, в което бяха под Младежкия и изглежда празно.
И само по каталог нещата ... а аз искам да си ги видя!
Онзи ден нашият тати ни купи от там мн хубава музикална лампа-въртележка за кошарата и комплектче ръкавички, буйки и шапка. Като ги отворих, ръкавичките бяха скъсани и се наложи да ги обшиваме  Thinking
Инъче за въртележката - продавачките са му казали, че ако не я харесам, ще може да дойде и да я върне/смени.

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
в на Домино новата кооперация ли са го преместили? Днес като се прибирах от майка ми ми се стори, че виждам табелата му (от Гурко), но реших, че нещо се заблуждавам!  Rolling Eyes

Трябва да ида да го навестя тези дни!

# 21
  • Мнения: 92
Трябва да ида да го навестя тези дни!

Чакаме отчет после!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт