За номера на обувките след раждането...

  • 7 929
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 210
Номера но обувката се променя , защото повреме на бременоста освен че сме подути ходим и само на ниски обувки ,което набива кръка и го разширява ,аз максимално съм гледала да редувам маратонки и обувки с 2-3см токче както и сега докато съм с количката че немога да се кача на 6 см и с  1stroller Сега пак съм си същия номер 38

# 16
  • Мнения: 718
Разширяват се, да Tired Аз не съм качвала много килограми, ботушите и сандалите ми стават, но обувките са ми малки Sad Носех 39, сега 4 месеца след раждането 40-41 Crazy Надявам се да се възстанови номера, но май не при всички майки се получава Tired

# 17
  • Мнения: 43
И през двете бременности не си промених номера.Останах си на 37-и!

# 18
  • където има любов
  • Мнения: 307
Към края на първата ми бременност от 37 минах на 38 ,но веднага след раждането си носех отново 37!

# 19
  • Мнения: 1 080
newsm78 newsm78 newsm78
Аз нямам промяна в номера.

# 20
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
Не се е променил-останах си с 38-39(зависи от обувката) Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 142
С първата си бременност от 38 минах на 39ти номер...
И аз така, през втората не се промени.

# 22
  • Мнения: 8 999
Моите крака определено дръпнаха един номер напред. Дълго се надявах, че ще си върнат предната големина, ама тц. С огромна мъка в сърцето изхвърлих любими обувки, защото, 6 г. по-късно осъзнах, че никога вече няма да мога да ги обуя. И така, от притежател на прилична колекция от около 50 чифта /за всички сезони/, се оказах с едни ботуши и едни сандали! И всичко започна отначало.

# 23
  • Мнения: 24 467
Кракът не може да порастне, можеш да напълнееш, обаче, което си води до увеличаване номера на обувката. Когато си възстановиш килограмите краката са си същите. Сигурно е, че на дължина кракът няма да порастне.  Laughing
Карам си с моя № 38 от 14 годишна вече двадесет години и преди и след ражданията си. Само по време на бременностите са ми отичали краката и съм сменяла ботуши с № 39, които, след това, са ми били вече големи.

# 24
  • Мнения: 9 903
сигурно, ама не е сигурно. На предната страница се описах вече - кракът ми винаги е бил тесен и си остана тесен. Сега имам още по-голям проблем с намирането на обувки, които да не ми се вадят от крака.

# 25
  • Мнения: 27 524
Даааа, интересно, не се бях замисляла  Simple Smile Аз също смених номера - от 37 на 38  Confused Явно има някаква зависимост  Thinking

Не е до дължина, а до широчина  Simple Smile

# 26
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


 Като ви чета и се радвам, че не съм сменяла номерата на обувките си....иначе трябваше да ходя с платноходки Party

# 27
  • Мнения: 24 467
сигурно, ама не е сигурно. На предната страница се описах вече - кракът ми винаги е бил тесен[/b] и си остана тесен. Сега имам още по-голям проблем с намирането на обувки, които да не ми се вадят от крака.

...Сигурно е, че на дължина кракът няма да порастне.  Laughing
...

..Не е до дължина, а до широчина  Simple Smile

Не ще да е до дължината, мхм.

# 28
  • Мнения: 4 965
Четох още в книжките за бременност преди години, че е нормално, защото стъпалото се отпуска. Не знам точната причина. Напълняването няма много общо.
Аз също минах от 36-37 на 37-38.

# 29
  • BG
  • Мнения: 1 900
Първия път аз също бях се подула от всякъде,но после всичко си дойде на мястото.

Общи условия

Активация на акаунт