Гоблени-52

  • 54 843
  • 453
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 643
Виталити, стискаме палци да мине добре и да свикне детенцето!
Първите дни ще ти е много празна къщата, но няма начин, като трябва да се ходи и на работа.

Белла, страхотно кафе Hug Имаме резервация за Съни бийч от 1-ви до 6-ти   Party Само да сме здрави

И изложбата е много хубава, нашата тук беше с по-бабешки гоблени , дето им вика Сисак.

# 316
  • Севлиево
  • Мнения: 491
И на мен много ми хареса изложбата в Пловдив, заслужавало е да се иде да се види. Но и нашата тук била с "бабешки" гоблени, а аз така и не можах да отида да я видя.

# 317
  • Мнения: 7 108
Здравейте скъпи другарчета!

нека вчерашните именници приемат най-сърдечните ми поздрави, макар и на патерица   bouquet!

vvvitality , прекрасно те разбирам как се чувстваш hug. Дано бързо се адаптира детенце! Аз миналата година по същия начин бродех от стая в стая  и гледах часовника, и когато дойде време да си я взема, нашата от вратата ме посрещна с думите : Мамоооу защо си дошла толкова рано!!! #Crazy. Не пророни една сълза това дете, напротив, криво и е, е събота и неделя детската не работи  Joy. Пожелавам ви същата лесна и бърза адаптация  Hug!

Впечатлена съм от изложбата, невероятни красоти!!!

# 318
  • Мнения: 2
Здравейте пак. Изтекоха ми очите с тази изложба в Пловдив1  newsm20Мен днес ме сюрпризираха че на 20.06 съм на сватба. Моля за помощ - ако някой има схемата на това в графика .Лек ден от мен!                                                                                                                                                             

# 319
# 320
  • Мнения: 434
Във връзка със сватбите - и аз ще ходя май месец.Мисля обаче да ушия една миниатюрка.Не ми се занимава с нещо по-голямо.То няма и време.

# 321
Здравеи те момичета извинявам   се че нахлувам така но може ли някои да ми даде верния ключ на бебето на черна панама с дмц ,почнах го и нещо не се получава  Praynigи разшивам ли разшивам  ,предварително ви благодаря

# 322
  • Мнения: 643
На първа страница има сгрешените ключове, ето заповядай

http://picasaweb.google.bg/katerina.ketri/uIhIC?authkey=Gv1sRgCMrLjMT7zquorQE#

# 323
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Здравейте! Искам да си поръчам гоблен с пейзаж (предпочитам вилеров, но може и друг), препочайте ми някои изпитан сайт.

# 324
  • Мнения: 439
Здравейте! Искам да си поръчам гоблен с пейзаж (предпочитам вилеров, но може и друг), препочайте ми някои изпитан сайт.
Готов или за шиене?...и пейзаж много общо казано има всякакви зимни,летни,пролетни,морски и т.н.
какъв да бъде?
извинявам се,ако греша,но написаното от ivwka ми прилича много на шегата на Прасчо и вече не е никак оригинално Outta Joint

# 325
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Готовите ги складирам под едно от леглата на децата Laughing Искам да шия. А картината- не знам, важното е да ми хареса. Разгледах линковете на първа страница, някои много ми допаднаха, но не знам доколко са качествени конците.

# 326
  • София
  • Мнения: 9 850
Зависи с какви конци ще избереш да шиеш. ДМЦ и Анкор са водещите в конците, поне на българския пазар, повечето гобленарки предпочитат тях. Който няма възможност да даде толкова пари за конци, използва по-достъпните конци като Ариадна, Пъпетс...
Това, че гоблена е готова комплектовка далеч не е гаранция за качеството на конците и картината, която ще се получи след това. А и фирмите правят грешки. Аз откакто съм във форума, съм шила само една комплектовка, всичко друго е от схеми от интернет Simple Smile
Момичета, изложбата е била страхотна. Аз да поискам схемата на хъскито.... Дали някой я има???

# 327
  • Мнения: 439
РЕНИ,можеш да разгледаш тук,като начало:
http://handmade.idvz.ru/forum/forum_posts.asp?TID=515&PN=2&TPN=1
има много хубави неща според моя вкус Peace Simple Smile

# 328
  • Мнения: 260
Благодаря, УнчитаHug Това на събота пазара задължително ще го потърся. Там ми е сравнително наблизо.

Днес бях до магазина срешу ДГ "8-ми март". Доста е зареден, правят поръчки, могат да комплектоват. Каза ми също, че могат да тонират панама след като е ушит гоблена.  Thinking Това, което ме учуди е, че според тази жена вече всички гоблени се шиели с кръстчета. А аз чета тук, че доста от вас предпочитат гобленовия бод. За край на разговора ми заяви, че това бил арт магазин за платежоспособни клиенти. Тя вече разпознавала хората и аз съм била само от питащите. Просто нямало да си купя панама.  Crazy

# 329
  • Мнения: 434
 Последните редове от поста на eho82 взривиха крехката ми душа.По повод Великденските в празници,ми предстои премиерата на една пиеса.Та там има една реплика "да я перна през говняната уста"
 Извинете за изказа,ама аман от надут обслужващ персонал.Тя ще определя кой бил платежоспособен  smile3515

Общи условия

Активация на акаунт