ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 704
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 1 155
  • Мнения: 1 255
Здравейте,  кога ще отговорите на въпросите пуснати днес във формата за обратна връзка?
Изписва ми "МОля свържете се с екипа за подръжка!".


Предполагаме, че утре до края на работния ден ще успеем да отговорим на всички въпроси от днес.

# 1 156
  • Мнения: 277
Здравейте,  кога ще отговорите на въпросите пуснати днес във формата за обратна връзка?
Изписва ми "МОля свържете се с екипа за подръжка!".


Предполагаме, че утре до края на работния ден ще успеем да отговорим на всички въпроси от днес.

Мерси!

# 1 157
  • Мнения: 1 255
Проблемите с някои профили са разрешени

Около 10% от потребителите изпитваха проблеми, когато влизат в профилите на децата и критериите. Тези проблеми вече са оправени. Може да проверите.

Ако още не се въвели данните в профилите на родителите, направете го. Така ще получите пълния сбор точки.

Въведохме и две малки подобрения за по-голямо удобство:
-   в началната страница блокът „Членове на семейството” е първи и има директни връзки към профилите на децата и родителите;
-   в страничната навигационна лента са добавени връзки към публичния сайт – те отварят нова страница към публичния сайт в браузъра и не влияят на данните в профилите по никакъв начин.

Ако имате въпроси, отворете секция „Кореспонденция” в профила на детето и ни изпратете съобщение! Ще помогнем на всички.

Не се безпокойте!
Има повече от месец за актуализация на профилите до 18:00 на 21 май 2009 г.
Класирането е на 23 май 2009 г.

# 1 158
  • Мнения: 4 048
Потвърждавам и тук, че всичко е наред!
Благодаря за положените усилия   bouquet

# 1 159
  • Мнения: 1 255
Някое януарче да е успяло да открие бутон/заявка за кандидатстване с преден набор?
не
Аз изпратих запитване и чакам отговор. Ще го публикувам тук, когато се получи. Grinning

Това е сложен процес. Моля, изчакайте известно време докато пуснем новата регистрация и подредбата на списъците по точки. Ще изпратим писма до всички родители на деца, родени през януари 2007 г.

# 1 160
  • София
  • Мнения: 607
До г.Джонев
Как може да се добави в профила второ дете?Пропуснали сме да добавим  по-голямото дете.

# 1 161
  • Мнения: 7 435
                        KG,супер е станало!Сега остава само да видим виртуалните опашки! Peace

# 1 162
  • Мнения: 601
Въпрос: В момента съм бременна. Терминът за раждане ми е след датата на крайното класиране. В добавка е нужно до месец общината да издаде акт за раждане, а и ЕГН, нужни за регистриране на брат/сестра с разлика по-малка от 24 месеца.

Бих искала да попитам дали имате решение за подобна ситуация. Би ли могло това предимство предварително да се заяви, а да се потвърди по-късно, естествено след раждането на бебето.

В случай, че не може сега възможно ли е по-късно да заявя допълнителния критерий - сестра и брат с разлика по-малка от 24месеца.

# 1 163
Кикиморка, а ти какво решение искаш? Да се даде предимство на едното ти дете, заради неродено дете ли?
Изкарай си спокойно бременността, роди си детето, пък че не си могла да си вкараш първото с предимство, ами здраве е! Догодина ще си имаш, дай боже две деца, и тогава - с нов щурм към системата!

# 1 164
  • Мнения: 1 147
Незнам дали само на мен или и на други, след днешните промени беше изчезнала точката по К5.
Също така имам и въпрос относно
ДК5.  Детето има поне един родител, чиято месторабота е в административния район на детската градина - пише, че се изчислява  автоматично, но как точно става това като сега никъде не се попълва адрес на месторабота, нито пък район на месторабота? Или ще се взима от някъде?

И още нещо, което явно съм изпуснала и се извинявам предварително, ако е отговаряно
Кога ще започнат да се изчисляват ДК?

# 1 165
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте. Защо като вляза в Кандидатури имам само таблица - Кандидатури по регламента от 2008 г. и нямам бутон Кандидатствай?

# 1 166
  • Мнения: 1 196
Въпрос към kg.sofia.bg

Към датата на кандидатстване през системата,т.е. 10.04.09 дядото на детето работи в детско заведение на територията на общината.Но е подал молба за напускане от следващия месец,което всъщност е преди класирането.
Това значи ли че ще вземем 3 точки или ще останем без тях!?
А и в случай че някой член от семейството остане без работа,или смени статуса си,това значи ли че,трябва да променям профила и да губя точки!
Как точно се взимат в предвид тези критерии?Към дата на кандидатстването първоначално,или до последно трябва да актуализирам профилите?
Благодаря!

# 1 167
  • Мнения: 7 435
ДК5.  Детето има поне един родител, чиято месторабота е в административния район на детската градина - пише, че се изчислява  автоматично, но как точно става това като сега никъде не се попълва адрес на месторабота, нито пък район на месторабота? Или ще се взима от някъде?

И още нещо, което явно съм изпуснала и се извинявам предварително, ако е отговаряно
Кога ще започнат да се изчисляват ДК?[/i]
                 На мен са ми изчислени точките по ДК.Не е необходимо да пишеш в ДК къде работиш.Просто заявяваш и ако се класираш доказваш при записване,че действително работиш в административния район на ДГ.В противен случай не записват детето /ако не докажеш/.
                 За да не са ти изчислени точките по ДК провери дали градината,в която кандидатстваш ги е приела.Има ДК конкретно за всяка градина.Това,че са писани всичките не значи,че ще се изчисляват за всички ДЗ,а само тези ,които са приети от ПС.Направи си проверка в раздел "Детски градини".

# 1 168
  • Мнения: 132
Момичета, внимателно разгледайте профилите на децата си, аз бях заявила един критерий, до вчера нямаше проблем, но днес видях, че точките ни са по-малко и открих от къде идва проблема. Писах, естествено,  и във формата за обратна връзка и очаквам компетентен отговор.

# 1 169
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 826
Момичета, внимателно разгледайте профилите на децата си, аз бях заявила един критерий, до вчера нямаше проблем, но днес видях, че точките ни са по-малко и открих от къде идва проблема. Писах, естествено,  и във формата за обратна връзка и очаквам компетентен отговор.
Кажи за кой критерий става въпрос. Ако е за ДК, кажи конкретното ДЗ

Общи условия

Активация на акаунт