ОДЗ и ЦДГ В СОФИЯ - кандидатстване 2009/2010

  • 80 736
  • 1 504
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 258
Павлина мерси много.  bouquet

# 346
  • Мнения: 1 255
Стана 15:00 часа а резултат няма!!!

Много ясно е казано: СЛЕД 15:00 ч.

За какво чакане говорите? Защо си хабите нервите?

# 347
  • Мнения: 90
Значи това може да е довечера в 22ч. така ли???

# 348
  • Мнения: 418
Имам въпрос към Екипа. Ако съм в неплатен отпуск през който работодателя не ме осигурява,както е по закон  и работя при друг работодател на трудов договор,който ми плаща осигуровките,втория да посоча като основен нали?Иначе няма как да получа точка за работещ след като първия не ме осигурява.

# 349
  • Мнения: 1 255

Данни за натоварване на системата


Поради притеснение на много родители, че системата може да се претовари, публикуваме данните за натоварването на системата от последната седмица.

Ясно се вижда, че натоварването от реалните потребители е най-много 30% от максималното тестово натоварване на системата (което бе направено събота и неделя). Бъдете спокойни, системата издържа много повече от реалното натоварване.

Двете кратки прекъсвания първия ден не се дължат на претоварване. Причините, които доведоха до тях са отстранени и да добавени компоненти, които да осигурят непрекъсваемост на работата, дори при отпадане на някои от тях.

При всички положения, няма нито едно действие в процеса на прием, което изисква незабавна реакция от страна на родителите. Процесът е направен така, че да осигури достатъчно време за всички родители да въвеждат данни и да заявяват входящи номера без значение кога точно го правят.

Няма предпоставки за претоварване!

# 350
  • Мнения: 1 255
Имам въпрос към Екипа. Ако съм в неплатен отпуск през който работодателя не ме осигурява,както е по закон  и работя при друг работодател на трудов договор,който ми плаща осигуровките,втория да посоча като основен нали?Иначе няма как да получа точка за работещ след като първия не ме осигурява.

Да. Посочвате този, който Ви осигурява.

# 351
  • Мнения: 418
Мерси за отговора!

# 352
  • Мнения: 562
Павлина мерси много.  bouquet

Моля.  Hug

# 353
  • Мнения: 223
Аз съм в шест месечен неплатен отпуск за гледане на дете до 8 год.Получавам ли точката за работещ родител.

# 354
  • София
  • Мнения: 3 271
Стана 15:00 часа а резултат няма!!!

Много ясно е казано: СЛЕД 15:00 ч.

За какво чакане говорите? Защо си хабите нервите?

И за това ли ще трябва да чакаме разрешението на г-н Джонев?

Аз чакам отговор на въпроса, който зададох Crossing Arms

# 355
  • Мнения: 1 255
Аз съм в шест месечен неплатен отпуск за гледане на дете до 8 год.Получавам ли точката за работещ родител.

Ако сте в неплатен отпуск, значи имате трудов договор и би трябвало да имате и осигуровки. Тогава получавате точка.

# 356
  • Мнения: 1 255
Стана 15:00 часа а резултат няма!!!

Много ясно е казано: СЛЕД 15:00 ч.

За какво чакане говорите? Защо си хабите нервите?

И за това ли ще трябва да чакаме разрешението на г-н Джонев?

Аз чакам отговор на въпроса, който зададох Crossing Arms

Да.

Моля, повторете въпроса.

# 357
  • София
  • Мнения: 3 271
Въпрос към ИСОГ:

Дете, което е със СОП в К8 ли ще отрази това и по какъв начин?

Моля Hug

# 358
  • Мнения: 24
От понеделник чакам потвърдителен e-mail и за сега нищо!  Rolling Eyes  Два пъти пиша във формата за обратна връзка в сайта , но отговор няма. А, дано тук г-н Джонев види и ми отговори защо не го получавам въпросния e-mail??? newsm78


# 359
  • Мнения: 90
погледни и в спам папката да не би там да са ти го пратили,че имаше такива случаи

Общи условия

Активация на акаунт