Частна детска ясла в София

  • 157 097
  • 810
  •   1
Отговори
# 15
Здравейте!
Бихте ли ми дали по-подробна информация за Мери ленд и за частна ясла Маргаритка, която също била някъде в района около Мери ленд, но никъде не мога да открия инфо за нея - нито координоти, адрес, тел........
Ще Ви бъда много благодарна, ако се включите с инфо по въпроса!

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте!
Бихте ли ми дали по-подробна информация за Мери ленд и за частна ясла Маргаритка, която също била някъде в района около Мери ленд, но никъде не мога да открия инфо за нея - нито координоти, адрес, тел........
Ще Ви бъда много благодарна, ако се включите с инфо по въпроса!
  И двете ясли имат сайтове на Мери ленд е www.meri-lend.hit.bg , a на Маргаритка не го знам точно , но ако се поразтърсиш в гугъл трябва да го намериш  Wink . Ние се спряхме на Мери ленд , иначе и в Маргаритка ходих да разгледам . Условията са горе долу еднакви и са в един район , Маргаритка е близо до бул. Бъкстон , а Мери ленд до бул . Пушкин (и двете са в Павлово) .Аз лично се спрях на Мери ленд , защото ми е по удобно мястото  , а и като разгллеждах там ми обърнаха малко повече внимание , управителката ми обясни подробно всичко и някакси ми вдъхна повече доверие Simple Smile, но всичко е въпрос на избор .
Та за условията в Мери ленд :
400 лв. на месец без храна , храната е от мама люси , като има и закуска , плодове и следобедна закуска (пожелание) , храната се връзва около 90 лв. Работното време е от 8.00 до 19.00 , имат двор с пързалка , пясъчник и люлки , също имат и разни занимания : игри , песнички , рисуване и т.н.
  И май това е като цяло съм доволна за сега , дъщеря ми не плаче и дори не иска да си тръгва , като я взимам , явно жените си разбират от работата. Ако имаш още въпроси питай , аз не се сещам за друго.  Hug

# 17
  • софия
  • Мнения: 386
Маргаритка е на пресечка на бул Бъкстон-с-у черквата.Дъщеря ми ходи там,работят до 19ч .400лв

# 18
  • Мнения: 96
Детска градина "Слънчице" - кв. Витоша. Раб. време 7.00 – 19.00 ч - такса 550.-лв/месец. Приемат деца, навършили 2 години.
http://www.slanchice.com/gallery/detska_gradina.html

Коригирам - приемат и деца по-малки от 2 години. Малкият ми син ходи там от 2 месеца и съм много доволна - адаптира се бързо, персоналът е много грижовен и редовно извеждат децата навън, което за мен е важно (имат много хубав двор).

# 19
  • София
  • Мнения: 1 555
И дъщеря ми от 1 април ходи в Маргаритка. Ето това е сайтът - http://www.margaritka-kids.org/#. Доволна съм, днес даже не плака, а се затича към възпитателката да я гушне. Когато отивам да я взимам е винаги много усмихната и много приказлива, маха на възпитателките за довиждане и им раздава много целувки. Имат двор, има играчки, пясъчник и пъзалка и играят доста навън. Всички възпитателки са много усмихнати и лъчезарни. Имах два проблема със София - спането през деня и храненето (злояда е и често пие само мляко). Започнаха да я приспиват в яслата и макар и малко засега, но спи там. Сега има много хубав режим - към 16.30 я взимам от яслата, до към 18.30-19 часа отиваме да играем с другите ни приятелчета в парка, прибираме се, къпя я, вечеряме и ляга към 20-20.30. Сутринта става към 7-7.30. Преди тръгването на ясла заспиваше много различно - понякога в 24 часа, понякога в 22 и понякога по 30-40 мин. съм я приспивала, а сега се уморява повече, слагам я в леглото, изпива си млякото и заспива веднага.   Grinning В началото не искаше да яде там, но само първите дни и сега си хапва доста добре.  Mr. Green Това са моите впечатления до момента.

# 20
  • Мнения: 118
Интересувам се от Палечка, но май че нямат сайт. Може ли някоя мама да ми даде някакви координати и информация.Благодаря!

# 21
  • София
  • Мнения: 5 721
Аз смятам да запиша сина ми в частна ясла"Чудната къщичка" в Люлин 2!
Знам от приятелки,че са супер доволни,а цената е 315 лв на месец! Peace
Аз ходих и я разгледах мога да кажа,че условията са прекрасни!
 

# 22
  И двете ясли имат сайтове на Мери ленд е www.meri-lend.hit.bg , a на Маргаритка не го знам точно , но ако се поразтърсиш в гугъл трябва да го намериш  Wink . Ние се спряхме на Мери ленд , иначе и в Маргаритка ходих да разгледам . Условията са горе долу еднакви и са в един район , Маргаритка е близо до бул. Бъкстон , а Мери ленд до бул . Пушкин (и двете са в Павлово) .Аз лично се спрях на Мери ленд , защото ми е по удобно мястото  , а и като разгллеждах там ми обърнаха малко повече внимание , управителката ми обясни подробно всичко и някакси ми вдъхна повече доверие Simple Smile, но всичко е въпрос на избор .
Та за условията в Мери ленд :
400 лв. на месец без храна , храната е от мама люси , като има и закуска , плодове и следобедна закуска (пожелание) , храната се връзва около 90 лв. Работното време е от 8.00 до 19.00 , имат двор с пързалка , пясъчник и люлки , също имат и разни занимания : игри , песнички , рисуване и т.н.
  И май това е като цяло съм доволна за сега , дъщеря ми не плаче и дори не иска да си тръгва , като я взимам , явно жените си разбират от работата. Ако имаш още въпроси питай , аз не се сещам за друго.  Hug
Polimkaaa i benikal, mnogo vi blagodarq, utre shte mina da gi razgledam i dvete i da reshavam nai-nakraq Rolling Eyes

# 23
  • Мнения: 3 993
Моята дъщеря посещава "Приказната фея" зад Радисън. Мога да кажа само хубаи неща за тях - чисто, храната е вкусна /моята е злояда, но там яде/, има двор, а и е в центъра, което е много удобно, поне за нас. Малко деца са в групата и на всеки се обръща внимание, за тях основно се грижат Ева и баба Цецка, които са много грижовни към новодошлите и успяват да ги спечелят.Препоръчвам горещо!

Чудна тема, благодаря!  Hug
veselinka, много се интересувам от "Приказната фея", защото е единствената ЧДГ с френски език. И ние живеем в центъра, а почти няма никакви ЧДГ наблизо. Няма да приемат детето ми в държавните ясли, в ОДЗ-то, което е само едно в нашия район. Примирила съм се от сега, че няма да я приемат, и ще си я гледам, но на малко по-късен етап искам тя да посещава ДГ.
За "Приказната фея" имам старо инфо от познати (превъзходни отзиви), чието дете беше там в градинската група, но моля дай прясна информация. Чух, че от тази година са затворили яслената група (която беше в друга къща), знаеш ли дали е вярно? Кажи ми доволна ли си от обучението по френски, колко часа, детето как се чувства? И последно, актуалната цена в момента, моля. Благодаря ти предварително.  Hug

# 24
  • Мнения: 4 915
Здравейте.

Интересуват ме ясли в района на Слатина, Редута и Гео Милев? Освен Доверие, Вила Вилекула и Джани Родари? Нещо около Плиска?

За Доверие ще се радвам да прочета още мнения.  Simple Smile

Последна редакция: сб, 11 апр 2009, 16:19 от Free Soul

# 25
  • София
  • Мнения: 377
Аз смятам да запиша сина ми в частна ясла"Чудната къщичка" в Люлин 2!
Знам от приятелки,че са супер доволни,а цената е 315 лв на месец! Peace
Аз ходих и я разгледах мога да кажа,че условията са прекрасни!
 

Така е, грижат се за децата, за големите групи имат включени часове по рисуване и английски. Най-големият недостатък, според мен, е липсата на двор, вместо това има малка детска площадка с пясъчник и една пързалка. Рая сега точно не е на градина, поради ред болести една след друга, но май месец я връщаме отново и мисля да си я взимам по-раничко (имам възможност) и да я водя да играем и да кара колело в парка до нас.

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Здравейте.

Интересуват ме ясли в района на Слатина, Редута и Гео Милев? Освен Доверие, Вила Вилекула и Джани Родари? Нещо около Плиска?

За Доверие ще се радвам да прочета още мнения.  Simple Smile


И аз бих била благодарна ако споделите  Hug
В момента дъщеря ми ходи на държавна ясла, но искам градината да е частна, държа на чуждоезиковото обучение.

# 27
  • Мнения: X



За Доверие ще се радвам да прочета още мнения.  Simple Smile

Здравей!! Дъщеря ми посещава "Доверие " вече година и половина.Много сме доволни.
Базата им е много добра,персонала е млад и много ентусиазиран,а за директорката -нямам думи Heart Eyes НЕ познавам друг човек ,който да се отнася с такава любов към децата.
За всеки празник се организира нещо.Ако искаш на лична мога да ти пусна снимка да ги видиш Wink

# 28
  • Мнения: 4 915
....Ако искаш на лична мога да ти пусна снимка да ги видиш Wink

Таксата 400 лв + 80 лв за храна ли е, защото четох две различни информации? Да, моля.  Simple Smile Плюс телефон на директорката.   bouquet

# 29
  • Мнения: 1 114
....Ако искаш на лична мога да ти пусна снимка да ги видиш Wink

Таксата 400 лв + 80 лв за храна ли е, защото четох две различни информации? Да, моля.  Simple Smile Плюс телефон на директорката.   bouquet
480 лева е таксата заедно с храната.

Общи условия

Активация на акаунт