SportsDirect.com - 1!

  • 83 799
  • 708
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 41
В картовия център ми казаха,че трябва търговеца да ми изпрати писмо,в което да пише,че няма претенции към сумата,аз да го препратя към тях и тогава да ми отблокират сумата.Сутринта писах на "търговеца",сега ще чакам да ми отговорят  Rolling Eyes

# 61
  • Мнения: 131
Ето реални снимки на пристигналите днес неща:
http://www.darko.biz/Amazon/pokupki.html
и аз поръчах тези шапки,стават ли на дъщеря ти,а зелената я има в продавалника за 14лв ooooh!,панталоните на барби трябваше да ги поръчам и аз,мила кажи кои продаваш ,защото има непоръчани неща,ако може да ги купя

# 62
  • Мнения: 131
 а тези пак оттам ли са,не видях такива
http://www.darko.biz/Amazon/pages/1%20034_jpg.htm

# 63
  • Мнения: 19
а тези пак оттам ли са,не видях такива
http://www.darko.biz/Amazon/pages/1%20034_jpg.htm
МОМИЧЕТА НЯКОЙ ПОРЪЧВА ЛИ В ОБЩИ ПОРЪЧКИ,МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НА Л,ХАРЕСАХ НЯКОИ НЕЩА Praynig

# 64
  • Мнения: 6
Не стига че са си блокирали повече пари от колкото ми е поръчката, а сега са си дръпнали и от свободните. Трябва ли да им пиша да ги отблокират или те сами ще го направят? #2gunfire

# 65
  • Мнения: 5 209
Лилко, коя ти е банката, ако не е тайна? А аз си мислех, че Експресбанк са зле.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 2 036
МОМИЧЕТА НЯКОЙ ПОРЪЧВА ЛИ В ОБЩИ ПОРЪЧКИ,МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НА Л,ХАРЕСАХ НЯКОИ НЕЩА Praynig
Така като чета май не се правят общи поръчки.  newsm78
Тук ли пишете, ако се открие код за БД?   bouquet

# 67
  • Мнения: 1 685
а тези пак оттам ли са,не видях такива
http://www.darko.biz/Amazon/pages/1%20034_jpg.htm
И аз със същия въпрос.
От къде са обувките?И другите боти са невероятни!

# 68
  • Мнения: 4 184
а тези пак оттам ли са,не видях такива
http://www.darko.biz/Amazon/pages/1%20034_jpg.htm
И аз със същия въпрос.
От къде са обувките?И другите боти са невероятни!

Chocolina го е написала в линка - Амазон.


А за общи поръчки - по-добре се комбинирайте по 2-4 човека. Иначе стават проблеми.
При предишните поръчки нямаше чак такива проблеми. Сега не ми отговарят на е-мейла. Още не са пратили нищо друго, а са си изтеглили цялата сума. Вече се вижда и в онлайн банкирането. Дръпнали са още 237 лири, когато са пратили втория пакет. Не са блокирани, а са си ги изтеглили.
Знам, че всички чакат за нещата си, но освен да пиша пак - друго не знам какво да направя.

# 69
Здравейте !Имам въпрос - как точно се процедира с тези кодове ?Как точно става получаването ?Разгледах линковете ,ама не съм много добра в английския и не ми стана ясно  newsm78!Моля за разяснение !

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте !Имам въпрос - как точно се процедира с тези кодове ?Как точно става получаването ?Разгледах линковете ,ама не съм много добра в английския и не ми стана ясно  newsm78!Моля за разяснение !
Аз горе-долу схващам англ., но и на мен не ми стана ясно с кодовете. Доставката е доста скъпичка, предполагам едната причина е, че ги пращат с DHL.  newsm78

# 71
  • Мнения: 29
МОМИЧЕТА НЯКОЙ ПОРЪЧВА ЛИ В ОБЩИ ПОРЪЧКИ,МОЛЯ ДА МИ ПИШЕ НА Л,ХАРЕСАХ НЯКОИ НЕЩА Praynig
Така като чета май не се правят общи поръчки.  newsm78
Тук ли пишете, ако се открие код за БД?   bouquet
По принцип за общи поръчки трябва да си търсиш дружка от твоя регион/град и да се комбинирате,но не повече от 4/5 човека както казва Stryper .
Кодовете се съобщават тук,когато има,но не са постоянно.Така че е по изгодно да се комбинирате.
До сега са правени няколко поръчки общи с малко проблеми Peace.
Здравейте !Имам въпрос - как точно се процедира с тези кодове ?Как точно става получаването ?Разгледах линковете ,ама не съм много добра в английския и не ми стана ясно  newsm78!Моля за разяснение !
С кодовете се процедира както в повечето магазини.След рагистрацията в сайта,започват да ви изпращат реклами за намаления,промоций и кодове,но рядко.А в тези сайтове от 1 пост можете да намерите по стари кодове/понякога ги приемат/а също така и нови когато има и някой ги е качил.
И да се похваля че поръчките ми от 03 и 04 ,пратени на 04 и 05 вече са на Ит територия. newsm44

# 72
  • Мнения: 4 184
За разстоянието Англия - България доставката изобщо не е скъпа.
При държавните пощи на Англия пакет от 2 кг излизаше 10 лири.
Над 2 кг цифрите стават страшни.

Ако се съберете 3 приятелки, ще платите по 8-9 лири.

Момичета, ако има код за безплатна доставка няма да смея да поръчам тази събота и неделя. Вече имам такъв случай - написаха, че ми връщат парите, поръчах, а те ми пратиха и 2-те поръчки. И не ми върнаха парите.

Докато не върнат парите в картата, няма да поръчвам, за да не се дублират нещата после.
Миналата неделя поръчах, тъй като бяха освободили парите. И мислих, че са приключили с първата поръчка. А после си ги изтеглиха.
Само на лилко мога да поръчам нещата, защото тя е само в неделната поръчка и нея я отказаха.

# 73
  • Мнения: 131
и на мен са ми дръпнали парите от сметката и 8 лири и нещо явно за самия превод си дърпа и банката,при вас колко си взема банката,е то зависи и от сумата де,но все пак..

# 74

Кодовете се съобщават тук,когато има,но не са постоянно.Така че е по изгодно да се комбинирате.
До сега са правени няколко поръчки общи с малко проблеми Peace.
Здравейте !Имам въпрос - как точно се процедира с тези кодове ?Как точно става получаването ?Разгледах линковете ,ама не съм много добра в английския и не ми стана ясно  newsm78!Моля за разяснение !
С кодовете се процедира както в повечето магазини.След рагистрацията в сайта,започват да ви изпращат реклами за намаления,промоций и кодове,но рядко.А в тези сайтове от 1 пост можете да намерите по стари кодове/понякога ги приемат/а също така и нови когато има и някой ги е качил.
И да се похваля че поръчките ми от 03 и 04 ,пратени на 04 и 05 вече са на Ит територия. newsm44
[/quote]
И така този код за БД универсален ли ?В смисъл всички могат да се възползват от него ,ако го видят качен или е за всеки различен ?А кодовете за отстъпка са върху обявената цена ?

Общи условия

Активация на акаунт