SportsDirect.com - 1!

  • 83 818
  • 708
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 259
Аз днеска говорих с тях по телефона да ги попитам за евентуални проблеми с поръчката ми от снощи, но казаха че още нищо не могат да ми кажат за нея, а бяха минали 24 часа. Питах ги изрично дали имат ограничение в сумата в поръчката и те казаха че нямат никакво ограничение!  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 661
  • Мнения: 368
трябват ни още хора за общата поръчка ooooh!

# 662
  • Мнения: 1
Аз съм склонен за се включа стига само да ми кажете номерата дали отговорарят и тн. абе общо взето някой да даде едно рамо и ще се включа в общата поръчка.

# 663
  • Мнения: 259
Имам тракинг номера на поръчката ми за 450 паунда.  Laughing Laughing Laughing
Всичко са пуснали без дни маратонки и едни обувки, но не са ги и отказали? Дано ги пуснат и тях по късно!

# 664
  • в реалността
  • Мнения: 191
Здравейте момичета искам да ви помоля за съдействие за размери, че съвсем се обърках за деца с ръст 102 и 130 см, кой номер трябва да поръчвам за дрешки.И съответно тук носят 26 и 33 номер маратонки на пума, от сайта какъв размер да им търся.Благодаря предварително

# 665
  • Мнения: 131
трябват ни още хора за общата поръчка ooooh!
аз искам,от шумен съм,има няколко артикула в кошницата и откога дебна код за БД,ама нема,пиши на лс да се разберем

# 666
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
трябват ни още хора за общата поръчка ooooh!

 Пишете ме и мен.След последния път се бях зарекла да не се занимавам повече с тях,ама... Mr. Green
 В понеделник най-късно ще дам линковете. Peace

# 667
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ще помисля и аз, макар че финансите са крайно ограничени поради ремонт  Crazy. До кога трябва да кажем дали участваме?

# 668
  • Мнения: 131
мацки от тези ако поръчам Ц5дали ще са големи за краче 13см,вече тотално се объркaх,защото имам 2 чифта обувки огромни за моята мома и нз вече 4-5-6 да поръчвам
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Puma+Icon+Infant+Girls-022031.aspx

# 669
  • Мнения: 141

мацки от тези ако поръчам Ц5дали ще са големи за краче 13см,вече тотално се объркaх,защото имам 2 чифта обувки огромни за моята мома и нз вече 4-5-6 да поръчвам
http://www.sportsdirect.com/Products/SD/PID-Puma+Icon+Infant+Girls-022031.aspx


имаме  маратонки пума на UK 4.5  стелката е 13.5,на предното моделче  UK 3 - 12см

# 670
  • Мнения: 13
някой може ли да ми каже  при анцузите кое е цял екип

# 671
  • Мнения: 72
Тоя сайт го подържа пакистанско цигане, някъде в Индия, нали? На 12.05.2009 се опитвам да си направя поръчка.10 пъти излезе любимото извинение (банката бла-бла).В крайна сметка, обаче, някой от всичките 10 пъти са си дръпнали парите.Да ама Confirmation e-mail и tracking number явно не са ми нужни.Писах им във петък, никакъв отговор.Ако на някой му се е случвало нещо подобно, може ли да ми драсне, да обясни какво повече да им правя на тия?

# 672
# 673
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 234
И аз търся някой , който да ме включи към обща поръчка  Praynig

# 674
  • София
  • Мнения: 398
Здравейте момичета искам да ви помоля за съдействие за размери, че съвсем се обърках за деца с ръст 102 и 130 см, кой номер трябва да поръчвам за дрешки.И съответно тук носят 26 и 33 номер маратонки на пума, от сайта какъв размер да им търся.Благодаря предварително
Моята щерка е 102 - взех и на Barbie - блузки и панталончета - размер 4-5, с идеята да ги носи догодина. Половината и стават сега - съответно за догодина ще са малки... ooooh! На My Little pony имаме роклята - размер 2-3 години /само той беше останал/ -  еми екстра и е за сега.
На синът ми - 130см - му взимах на Скуби Ду фанелки - размер 7-8 и за това лято ще са му добре на магия....
Маратонки на малката 27номер - 9С , обаче нещо и малеят... имаме и на адидас сандали същия номер - големшки са и.... #Crazy Явно си зависи от фирмата....
Синът ми е около 33 номер - сандали му взех 2номер и са му идеални за сега... А от тези неопреновите за море - 2-та му е малка....
Дано съм ти била полезна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт