Отговори
# 300
  • Мнения: 183

Абе какво е това суши бреееее, нали не трябва да се яде сурова риба и пресни сирена  Thinking Ама сте лакомийки  hahaha

ААА то сушито и без риба става! Само соев сос и водорасли да има! А аз понеже не харесвам водораслите съм си завивала с попарени листа от лапад и вътре един милион глезотийки... но това вече не е суши а нещо друго..... Иначе си ги оформям като пънчета....

# 301
  • Мнения: 23 328
Ей,поспалани,не четете.Гер40 си е правила суши ,но не сурово.

# 302
  • Мнения: 1 668
Мда, аз и небременне не смея да ям сурова риба в бг... Тука нали всичко е 10то качество. Като чувам, че цвета на рибата тон трябвало да бъде кърваво червен ако е прясна и всички нюанси на бордо към кафявото ако не е, та не смея и да си помисля. А пък сега и бременна съвсем... Просто замених суровата риба с варени морски дарове и малко пушена сьомга.
MVinzens , работата звучи перфектно просто. А какъв тип дрехи ще произвеждате - не е ли малко рисковано дрехи за европейци да се произвеждат в индия? Дано всичко е наред и скоро а започнеш. как се усеща кризата в Дубай... Поокопитиха ли се арабите, че тук в Бг май почва да стихва...

Добре дошла на Сладурана 83...

Деси, и на мен от 2 дни ми е особено зле. Боли ме глава зверски и повръщам на почивки. такова чудо като моето второ няма. На вормалните жени в 4-ти месец им минава гаденето, а на мен явно тепърва ми почва.

# 303
  • Мнения: 23 328


Деси, и на мен от 2 дни ми е особено зле. Боли ме глава зверски и повръщам на почивки. такова чудо като моето второ няма. На вормалните жени в 4-ти месец им минава гаденето, а на мен явно тепърва ми почва.


Eдна моя приятелка кара странна бременност: първите месеци нищо й нямаше,а от 4-тия нататък започна до повръща  и така до края.

# 304
  • Мнения: 20
Здравейте момичета,
първо да ви почерпя малко със закъснения за вчерашния ми празник,но не ми остана времем да седна на компа от гости..... Grinning,нама да слагам вкусотийки,само от иконките Wink  party023  ura
Джоя и на мен така ми пада кръвното и просто се строполявам на земята ConfusedПак така с никакви хапчета не го вдигам,само кафе сутрин, айряни,шоколад и когато усетя ,че ми става лошо(ако имам време ,разбира се) се опирам на стена или сядам веднага иначе.....се получава това,което е и при теб.Така е с ниско кръвно Confused
Аз исках да ви се похваля, че в петък бебо не спря да шава,пърха и побутва 40 мин. Наистина....!!!Дори мама го усети 4-5 пъти като си сложи ръката и вика:Лелелееее.....вярно бе,как ритка(силно казано де) само Laughing Laughing LaughingГолям кеф!!!!!!

И друго исках да ви питам ....страшно ,ама наистина много ме болят краката долу пръсците, все едно имам раширени вени(пък аз нямам) ,неистова е болката понякога ....не мога да стана , а като стана едвам стоя Confused Ще ходя в сряда при док. и ще я питам дали не трябва да отида на някаква консултация с друг лекар.  
Това е за сега, извинявам се за дългия пост,но като не съм писала от 3- дена GrinningХубав ден сладурки и пак ще се включвам Grinning
Деска  Hug дано не се случва на никой

# 305
  • Мнения: 199
Здравейте момичета,

При нас празника снощи мина спокойно и семейно Simple Smile. През деня ходихме на църква, изтрепахме се от вървене, този малкия е неуморим, вече не излизаме изобщо с количка, но като се прибрахме ме заболя корема, легнах си следобед да поспя и ми мина. Ох и аз нещо много се изморявам нямам много сила и все ми се спи. Crazy.

Joya много кофти случка си имала, дано не се повтаря  Praynig. Аз нямам ниско кръвно, но според мен е хубаво да имаш под ръка блокче шоколад. Един път си спомням, че ми падна инцидентно през първата бременност, но бях на обяд и си поръчах една кола, та се окопитих веднага.
Sladurana 83 добре дошла Hug, безпроблемно бременеене и здраво бебче ти желая от сърце през октомври.
Деси, Герчо да минават неразположенията и при вас Hug

Приятен ден Hug

# 306
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте,
първо да честитя на патерица на всички именички.   bouquet Да сте здрави и засмени.
Ние уикенда бяхме на вилата. Разчиствахме там, за да можем пък там да занесем неща от апартамента, че нали трябва да освободим място за бебо. Дано успеем с нашите велики планове  Confused
Добре дошла на новата мама  Hug
Герчо, нищо не каза как мина прегледа при Димитрова. Колко време продължи, обърна ли достатъчно внимание. А каква е цената сега. Диск тя дава така ли? да не си носим и ние.

# 307
  • Мнения: 23 328
Джоя,като ти прималее,веднага сядаш и си слагаш главата към коленете.Стоиш така докато поотмине,в никякъв случай не хуквай да ходиш нанякъде.Сестра ми й падаше така рязко кръвната захар и редовно губеше съзнание,та имам опит с нея.Аз самата съм изпитвала нещо подобно няколко пъти.
На мен онзи ден ми се случи нещо странно;
седяхме и вечеряхме,и изведнъж все едно ток ме тресна.Премина ми някаква тръпка от челото,надолу по тялото,към краката.даже извиках и поскочих.Всички на маста се вторачиха в мен.Леко ми се зави свят,така се чувствам при земетресения.

# 308
  • Мнения: 203
Мegs и мен ме болят прасците ужасно все  едно мускулна треска имам.Абе какво ме нападнаха тея болежки кръст, крака,чат пат корем newsm78

# 309
  • Мнения: 23 328
Мegs и мен ме болят прасците ужасно все  едно мускулна треска имам.Абе какво ме нападнаха тея болежки кръст, крака,чат пат корем newsm78
Може би имате крампи.

# 310
  • Мнения: 1 668
Герчо, нищо не каза как мина прегледа при Димитрова. Колко време продължи, обърна ли достатъчно внимание. А каква е цената сега. Диск тя дава така ли? да не си носим и ние.
70 лева май платих... Ядосах се, че нали ме върна, но нито първия, нито втория път ме таксува по-малко, а първия ме гледа има-няма 5 минути, щото било малко бебето. Сега и обърнах внимание, че имам миома да я погледне. Каза после и така си и остана... Много се ядосах, защото се притеснявам за тази миома и се надявам след Димитрова да не ходя поне 1 месец на преглед, а сега ще трябва другата седмица да отскоча да видя как се развиват нещата... Много тъпа история. Отвън имаше поне 5 жени, които бяха дошли по уговорка с нея без час и тя приемаше както си иска... Оная коза, дето им е на рецепцията ми идеше да я ритна по някое време - торкова проста жена сигурно не се е раждала друга. Очевидно е жена на собственика, че незнам как иначе биха я търпели... Изобщо доста разочарована съм, но ще ходя и на другата фетална при нея, защото все пак считам, че е една от най-добрите във прегледите с ехограф...
Деси, и аз съм чувала за жени, дето им почват болежките по-късно, ама ако така ще я карам незнам... просто се разкапах тотално покрай тая бременност, а колкото и да се паля и да се ядосвам няма как да отсъствам повече от ден от работата... А имам нужда едно 10 дни да отида на спа някъде и само масажчета и глезотии...

# 311
  • Мнения: 23 328
Гер4о,напълнп те разбирам,аз само охкам и пъшкам.Не знам от бременността ли ео,от възрастта ли е?На 24-25г.нямах такива оплаквания,а сега..:0

# 312
  • Мнения: 958
Деси, миналата неделя, бяхме на една вила, с един куп дечурлига, какво ми беше станало незнам, ама което и да пипнех ме хващаше ток, и то толкова силно, че ме разтрисаше цялата. Мислех че съм набрала някаква енергия, вътрешна, ама продължи много дълго, накрая децата взеха де ме заобикалят. После пипнах мъжът ми и пак ме разтресе, и така цял ден. От тогава нищо.

# 313
  • Мнения: 45
Здравейте и честит празник (на патерица) на всички празнували последните два дни! Пожелавам ви да сте здрави и обичани, лека бременност и здраво бебче на финала  Hug   bouquet
Sladurana 83 – добре дошла!
Ani_Boland – успех на изпитите, стискам палци!
Миналата седмица имах страхотно много работа и не съм влизала дори да ви чета Sad
Спокойна, успешна и много усмихната седмица ви желая!  Hug

# 314
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Май и аз съм така с болежките, вчера ме болеше корема, като се прозявах. А за глезените да не говоря - като постоя повече време права и е някакъв ужас.

Общи условия

Активация на акаунт