Най-популярни форум.. ЗДРАВЕЙТЕ БГ МАМИ!

  • 6 264
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7
Херувимче , наистина ли са ти интересни темите или реши да изпробваш теорията на професора си? newsm12
  Ами,и това очаквах да видя след публикуването на моята тема,но наистина са интересни.. тези за секса,за свекървите, за кулинарията,особено тази част за дома и семейството.. ее.. ,че тука има и мами на под моите години...
   
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green
  Мда.. тъй-тъй Simple Smile Тук историите са реални и направо все едно си карам стажа по Семейни терапии и Сексология... Wink  И научавам нови неща за бебетата Simple Smile Айде мами  newsm51

# 16
  • Мнения: 619
бг мама не е просто форум а енциклопедия за всичко.велика и силна е българската майка smile3521
bowuu

# 17
  • Мнения: 796
....  Уча ПСИХОЛОГИЯ и имаме един професор,той такива истории ни разказа за форумчето,че веднага влезнах да видя за какво става дума..... Както казва професора "Ако ти трябва да знаеш нещо,влизаш във форума на БГ мама,пишеш и до 15 минути вече имаш 10 отговора! Бг мамите зорко следят форума и на всичко отговарят! "
 
....И един мормот завива шоколад в станиол  Whistling

 smile3521

# 18
  • Мнения: 161
Това и аз съм го казвала - имам чувството, че тук са събрани форумите на цяла България - на едно място всички.
Имаш ли питанка - тук е мястото и за питанката и за 8372645 мнения, които ще получиш!

# 19
  • Мнения: 25 633
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green

Ох, де да беше само на тези по психология! Боя се обаче, че и бъдещите психиатри успешно се обучават на наш гръб.  Mr. Green

# 20
  • Мнения: 15 619
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green
  и по сексология също така.... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 593
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green

Ох, де да беше само на тези по психология! Боя се обаче, че и бъдещите психиатри успешно се обучават на наш гръб.  Mr. Green

Хахахаха, по-скоро ни държат под око, като потенциални пациенти!  Joy

Последна редакция: ср, 08 апр 2009, 11:36 от cybercat

# 22
  • у дома...
  • Мнения: 3 080
И си водят записки  Joy

# 23
  • Мнения: 934
То и моя мъж вече взе да проверява тук. Пише нещо в чичко гугъл и веднага сред първите резултати изкача форумът. Дори и за компютърни въпроси, вече почна да подсказва гугълът с теми от тук.
Даже почна да казва -"Попитай там в мамите, те ще знаят".

# 24
  • Мнения: 7
То и моя мъж вече взе да проверява тук. Пише нещо в чичко гугъл и веднага сред първите резултати изкача форумът. Дори и за компютърни въпроси, вече почна да подсказва гугълът с теми от тук.
Даже почна да казва -"Попитай там в мамите, те ще знаят".

 ДААААА..Това е много вярно! Аз като търся някаква рецепта в гуугъла и ми излиза всичко от БГ мама.. Веднъж търсих за диетата на Дюкан... ее.. и тогава прочетох половината форум Simple Smile Чак да ви кажа не насмогвам да прочета всички теми,които са ми интересни.. Толкова много отговори има .. по 50 страници Simple Smile
   
 
Мами, стегнете се, не уронвайте авторитета на форума.  Аз от кога ви разправям, че помагаме на студентите по психология да завършват успешно.  Mr. Green

Ох, де да беше само на тези по психология! Боя се обаче, че и бъдещите психиатри успешно се обучават на наш гръб.  Mr. Green

Хахахаха, по-скоро ни държат под око, като потенциални пациенти!  Joy

Има нещо вярно  newsm62 ,истинска практика си е.. Особено за емоциите на майките по време на бременността ,за брака и т.н.

 Интернет е добро място за обучение и социални експерименти.. Аз направих един подобен със сайт-а ГепиМе.ком и... мога да ви разкажа доста шокиращи неща,за да знаете. Само кажете ми има ли някъде подобна тема в този форум,или да пусна нова? newsm78

# 25
  • Мнения: 370
охоооооооо,чак се възгордях,
че съм редовен посетител в този форум. newsm44 smile3501

# 26
  • Мнения: 593
Интернет е добро място за обучение и социални експерименти.. Аз направих един подобен със сайт-а ГепиМе.ком и... мога да ви разкажа доста шокиращи неща,за да знаете. Само кажете ми има ли някъде подобна тема в този форум,или да пусна нова? newsm78

Разкажи ни тук, така и така го спомена.   Wink

Скоро имаше една тема за експеримент "флирт на детско парти" от Loverboy, но я заключиха.    33uu

# 27
  • Мнения: 7
Както вече ви споменах,занимаваш се с психология. На един от курсовете ни по "Сексуални дисфункции" доцентката ни разказа как все повече и повече са и зачестили случаите на консултиране на жени,хванали мъжете си в изневяра точно от ГепиМе.ком . Въпросният консултиращ психолог е със стаж над 30 години,така че преди време за нея това е било непознат начин...знаете ги другите стандартни..
 Ами ГепиМе.ком е НАИСТИНА ИЗКЛЮЧИТЕЛНО добре измислен сайт!!!
 Там можеш да си запазиш много добре анонимността и да контактуваш с хора,които преди това добре проучиш.. И все пак се хваща! Аз лично си направих фалшив профил - пак с мои снимки,но лицето не ми се вижда и със секси бельо,като в информацията съм посочила,че търся неангажираща връзка и секс за една вечер. Разбира се,при такъв профил мъжете се скъсват да пишат ли да пишат.. Досега съм попаднала на доста семейни.. Почти всички регистрирани мъже над 30 години са семейни,а тези без снимка,които и са ВИП -там или има брак,или сериозна връзка и се крият достатъчно умело. И все пак-мерака ги кара да се разкрият! Така съм попаднала вече на треньора на моя приятел по кик бокс (жена му скоро роди ,баси и мъжа...),на няколко гаджета на мои познати,дето и окото не им мигаше като им казвах уж кога и къде ще се видим... Та даже и съседа от петия етаж,който има много хубав и щастлив брак и дава вид на страхотно порядъчен мъж!!!
 Какво да ви кажа.. Ако искате пробвайте и вие... Дано само не разбием така някое семейство.. Сайтът има и еротичен чат онлайн,всякакви опции,каквито се сетите.. Аз преди на мъже без снимка не отговарях,но вече те са ми най-интересни.. Там винаги се крие някой,който има за какво да се крие.. Даже и на бившия ми шеф съм попадала... Абе какво да ви кажа.. Понякога заедно с моя приятел пишем на някой- той знае запрофила - и той колко негови познати откри,дето знае ,че са семейни даже.. Какво да ви кажа,опасна работа е!!! Проверете си хронологията в компютрите .. нищо чудно заека да изскочи ...

# 28
  • Мнения: 2 448
Херувимче, като си направиш мъжки профил е още по интересно.   Sunglasses
Навремето пишех от името на един колега, малко свит, големи майтапи бяха.  Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 62 595
Нищо чудно скоро да измислят диагноза "бг-мама".

Общи условия

Активация на акаунт