С великденски яйца ще се борят и Монтанските деца

  • 14 935
  • 272
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 753
Честит рожден ден, Десита!!!   Hug 

Аз съм на семинар във Велинград и за това не пиша...

# 16
  • Мнения: 274
                    Честит рожден ден на desin4o !!!
       С пожелание за много здраве,щастие и късмет!!!





Малката Гери е голяма кукла.  Hug  Peace

# 17
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
Честит рожден ден на desin4o!

Значи няма да има среща.Е аз исках да се видиме със вас,но ще бъде следващия път като си дойдеме.

# 18
  • Мнения: 1
Здравей те и от мен ние сме добре малката е голям гладник и е кротичка яде и спи.И аз се възползвам докато спи и аз да си почивам докато имам помощ.Ради само я гушка и постоянно е при нея.Честит Рожден Ден на desin4o!  newsm59   bouquet   bigdance2

# 19
# 20
  • Мнения: 210
Честита,малка,сладка бебка на Беборанчето!Да расте здрава и щастлива за радост на всички!

http://prikachi.com/files/312439x.jpg[/img]

Последна редакция: пт, 10 апр 2009, 21:59 от ki4o22

# 21
  • Мнения: 30
                                             Честит рожден ден на desin4o!


                                 

# 22
  • Мнения: 406
Ей,момичета,защо не казвате ,че др.Пекова е починала  Tired Аз разбрах преди малко  Tired Да почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose

# 23
  • Мнения: 11
Ей,момичета,защо не казвате ,че др.Пекова е починала  Tired Аз разбрах преди малко  Tired Да почива в мир  Flowers Rose Flowers Rose
Да и то докато е била на смяна в кабинета си в болницата.Минала е на визитация и след това се е случило всичко.Незнаят точно кога. Да почива в мир. CryFlowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 24
  • Мнения: 413
Здравейте , Hug
отдавна не съм писала ,но много неща ми бяха на главата ooooh!
Честита рожба на Беборанчето да и е жива и здрава и баткото много да помага.  Hug
Честит рожден ден на Десинчо да е винаги обичана.  bouquet
Нани ем,на теб ли дължа парички за подаръка за дечицата на Вили??? Компютъра ми се скапа и няма да влизам известно време,но ще оставя паричките при Албена,само кажи колко,питах я но тя нищо незнаеше. newsm78
Да ви се похваля купихме си апартамент най-накрая,и с въпрос към мамите от София -отзиви за 49 ОУ Бенито Хуарес???????? Някой ако има някакви отзиви нека сподели,че в тоя квартал изобщо не мислехме да живеем и не бях проучила училищата newsm78
И не на последно място на 10 март ме оперираха,операцията ми я направиха в Стоматологичния факултет ,доц.Свещаров.Мина успешно,имам си два инпланта ,бях със доста конци но вече съм добре.
Това е от мен ще се радвам ,ако някоя от мамите която живее в София ми помогне с инфо за училищете.
Предварително благодаря Hug

# 25
  • Мнения: 406
totomaniak,ние не събирахме пари за децата  Peace Така решихме в последствие  Peace Радвам се ,че операцията е минала успешно и да Вие честито новото жилище   bouquet

# 26
  • Мнения: 274
totomaniak,браво за това,че е минала успешно операцията,много се радвам  Hug
Честито и от мен за новото жилище! Hug   bouquet

# 27
  • Мнения: 406
Момичета,вижте на какво попаднах http://lines.puzkarapuz.ru/children/ Има страхотни картинки  Peace

# 28
  • Мнения: 770
Момичета, благодаря за пожеланията!

totomaniak в кой квартал сте?

# 29
  • София , Монтана
  • Мнения: 811
totomaniak радвам се че е минала успешно операцията.За училището аз съм в Надежда  и мога да ти дам инфо за тукашните училища, но ще разпитам мои приятелки може да знаят нещо за това училище.Честито жилище,а в кой квартал сте.Предполагам че е около Подуене че там е училището.

Общи условия

Активация на акаунт