Къде сте мами от Мездра?

  • 12 599
  • 202
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 68
Качвай няма никакви проблеми Simple Smile  Hug

# 31
  • Мнения: 64
 Вчера се разходих с децата в Алеята с кестените,ама беше голямо мъртвило.

# 32
  • Мнения: 68
По мои спомени събота и особенно в неделя е много пусто в центъра.

# 33
  • Мнения: 64
Е,Бубе,като се има предвид,че моите детски спомени са от т.нар.соцманифестации...балони,хора и песни Hug,но си спомням съшо как с братовчед ми обикаляхме в събота вечер,щото се измъквахме от баба да пушим,и нямаше живо пиле,а ние се преструвахме,че ни бутат и настъпват...Ех,отнесох се в спомени...А колко ли дивотии мога още да разкажа...По-добре да спра дотук Laughing
 Сигурно затова ми е толкоз скъпа Мездра. Peace
  Ива Миловска изчезна,а Алегория направо се покри newsm78Кажете какво ново става из Мездра?Аз видях няколко нови казина ShockedА  останаха ли дискотеки -освен Златния век и прословутото Съни?
 

# 34
  • Мнения: 13
Хей,здравейте!Не съм се покрила,но през почивните дни сам на заточение на село! newsm45 smile3511 newsm61Затова ме няма-не мога да се докопам до компа-там се сабираме 10 човека и три деца,две от които подрастващи! smile3512Днес ходих да подавам декларацията за детските и ме връщаха 3 пъти и утре пак.Много тъпа работа при положение,че тук се познаваме да се правят на велики и да искат оригинали на актовете за раждане,мъжа ми да се подпише на място и дърабъра....Аза климата-тук дискотеката е в киното,ако можеш да си я позволиш-моя близка ходиха 4 човека и 100 лв едва са им стигнали за вечерта!Събота и неделя няма никои по центъра през деня,но пък вечер....Ние отдавна не излизаме ,а се събираме вкъщи,по- удобно за децата и по-евтино!!!Не мога да ви уцеля кога пишете да си початим в реално време.Иначе на скаипа-iva&pepi milowski-винаги съм на линия,защото сестра ми живее в Гърция и не се виждаме често,само си говорим-тя роди там- бебка е на 2 месеца.Нвинки от родния ви град няма кой знае какви.лека нощ,дано утре ви уцеля!

# 35
# 36
  • Мнения: 68
Не можеш да ни уцелиш понеже ние влизаме,чете,пишем и изчезваме.Писах ти на скайп.
Да питам за тез детски аз като сам подала документи септември,пак ли септември трябва да подам?Питам понеже много хора април подават.

# 37
  • Мнения: 13
Молбата за децките на второто дете важи до края на срока за първото.Тоест,за Вили съм ги подавала през април 2008,а за Пачи през юни 2008.сега за двамата през април.Но ти трябва бележка от работодателя,че не вземаш никакви пари оттам!Чухте ли за педофилските истории в Мездра?Единят  задържан ни е съсед?!!!!!!!!

# 38
  • Мнения: 68
Ще взема да питам счетоводителката утре докато не е късно.
Иначе за педофилията направо не повярвах че и от Мездра има.Кой е бил комшията ти?

Последна редакция: вт, 28 апр 2009, 21:18 от buba_85

# 39
  • Мнения: 13
Тоя живее на долния етаж,представяш ли си???!!!!

# 40
  • Мнения: 64
 ivamilovskа,ужас!Главата ми не го побира.Егати хората #2gunfire

# 41
  • Мнения: 64
 Запретнахте ръкави и завъртяхте чеверметета с агънца,та няма кой да се завърти вече тук Thinking Crossing Arms Naughty
 Кога беше сбора на Мездра? Имам смътни спомени,че беше през м. май... newsm78

# 42
  • Мнения: 68
Сега на 6май,ама то почти цял май си е все празник в Мездра хахахаха  Joy

# 43
  • Мнения: 13
Циганията е пълна!Вчера ходихме с децата.Не можем да се чуем какво говорим от музиката. smile3515

# 44
  • Мнения: 64
 Само така... PeaceОт малка си спомням това народно веселие в Мездра през май Mr. Green,та затова ми се размиваше кога точно е сбора.Мерси ,Бубе85!Вече ще знам... Whistling
ivamilovska,а там ли е прословутата гондола-люлка,на която щях да си изповръшам червата!? SickАко е там,един приятелски съвет:изобщо не се лъжете да се качвате Tired  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт